Türkçe English

COMUNELLO

COMUNELLO

Pencere açma sistemleri arasında yer alan ve ahşap, metal ya da PVC sistemleri kolayca montajlanabilen comunello smart ürünleri comunello ailesinin bir üyesidir. İçe ve dışa açılabilir özelliği ile geniş kullanım alanları için uygun olan comunello ürünleri sizlerinde tercihi olmakta ve kalitesini ispatlamış bir firmadan hizmet almak ile yapılarımız da ayrıcalığı hissedebileceksiniz.

Comunello ürünlerinden Kanyon Yapı da satışa sunulan birbirinden farklı pencere açma sistemleri arasında farklı özelliklere sahip birçok ürün yer almaktadır. Sizlerde bu ürünlere çok daha yakından inceleyerek fonksiyonel özelliklerini değerlendirebilir ve bu değerlendirmeler sonrasında ürün siparişlerinizi Online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Comunello ürünleri arasında yer alan Lwin comunello açma motoru içe ve dışa özelliği ile ahşap, PVC ve alüminyum üzerinde montajlanabilmekte ve kolay montaj özelliği taşımaktadır.

Comunello ürünlerinden Fast açma motoru ise içe ve dışa açılabilme özelliği taşımakta mimarisi yüksek yapılarda, kubbeler de, güneşlikler de kullanım için tasarlanmış bir üründür. Fast açma motoru günümüzde çok bilinmese de gelecekte en çok tercih edilecek yöntemlerden bir tanesi olmaya adaydır.

Comunello ürünlerinden raywin pencere açma motoru diğer ürünler gibi içe ve dışa açılma özelliği taşımakta ve yüksek mimari, kubbeler güneşlikler için tasarlanmış bir açma motorudur. Bu üründe gelecekte en çok tercih edilen bir yöntem olarak kullanılmaya adaydır.

 

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.