Türkçe English

Den Braven

DEN BRAVEN

Den Braven yapı ve inşaat sektöründe  silikon, mastik,nötr silikon,p.u. mastik,p.u. köpük gibi birçok ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir. Farklı içerikteki ürünleri ile inşaat sektörünün hemen her alanında ihtiyaç duyulan bu ürünler den braven güvencesi ve firmamızın sizlere sağladığı kolaylıklar ile daha da cazip hale geliyor.
Duşa kabin silikonu olarak kullanılan silicone saritary uygulamalar için kullanılan ve antibakteriyel özellik taşıyan bir mastik üründür. Mantar ve bakteri oluşumuna dayanıklı olan su ve herhangi bir maddeyi sızdırmayan dolgu amaçlı kullanılabilen ve nem ile kürlenerek dayanıklı elastik yapıda kalabilen silikon mastiktir. Soğuk ve sıcak hava şartlarına karşı UV ışınlarına karşı dirençlidir. Lavabo, duşa kabin, mutfak ve banyoda kullanılır. Den Braven in en iddialı olduğu ürün grubu nört silikon yani Silikon NA dır ve cam cephe ve aluminyum cephe derzlerinde en iyi performansı vermektedir. 
Den braven ürünlerinden bir başkası olan şişen bant tek taraflı yapıştırıcı özelliği taşıyan sonradan genişleyerek kullanılan bir banttır. Tüm iç ve dış mekânlarda uygulanabilen derz aralarında ve malzemelerin birbirine eklenen yerlerinde kullanılan bağlantılardır. Ahşap, alüminyum, PVC ve metal malzemelerin eklem yerlerinde kullanılır. Merdivenlerin birleşim yerleri ve kapı eşiklerinde de kompres şişen bant tercih edilir. Bu ürün Metal, cam, PVC, ahşap, tuğla, beton, polyester, Polikarbon, ABS gibi birçok malzemenin birleşim yerlerinde kullanılır. Uygulama yapılacak olan alanın ve yüzeyin temiz, kuru ve sağlam olması gerekmektedir. Sizler den braven ve ürünlerini firmamızda hazırlanmış olan kategorilerden tıklayarak görebilir, ürün özelliklerini ve fiyatlarını daha yakından takip edebilirsiniz.

 

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.