Ne Aramıştınız ?

Aluminyum Butil Bant

Alüminyum Butil Bant Ürün Tanımı

Yüksek performanslı, hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanımlı,esnek, kendinden yapışkanlı, astarsız olarak kolaylıkla kullanılabilen, uygulandığı yüzeyde leke bırakmayan,asit vb. kimyasallara dirençli, yüksek ve düşük ısılarda bile iyi netice veren, bağlantı yerleri ve binilerde gaz ve su buharı kaçışına karşı direnç göstermesi amacıyla Tek tarafı aluminyum folyo kaplı plasto - elastik butil kauçuk banttır.

Bu muhteşem ürüne uygun fiyatlardan sahip olmanız mümkün. Hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Butil Bant,butyl bant,polietilen bant,akrilik bant,vhb bant,alu butil bant,3m bant ,tesa bant,köpük bant,3m vhb bant
 
Alüminyum Butil Bant Kullanım Alanları

Her türlü eski ve yeni çatılarda, Giydirme cephe panellerinin ek ve bitiş yerlerinde kullanılır İç ve dış mekanlarda Her tür yapı malzemesinde Kapı, pencere, çatı, cephe, havalandırma vb… her tür sızdırmazlık işlerinde
 

 Aluminyum Butil Bant, güçlendirilmiş bir alüminyum film ile korunan, yüksek performanslı bütil kauçuk yapıştırıcı bir bileşenden oluşan kendinden yapışkanlı bir sızdırmazlık bandıdır. Aluminyum Butil Bant, tüm ortak yapı malzemelerine düşük sıcaklıklarda bile yüksek oranda yapışkandır.Aluminyum Bütil Bant, yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı çok dayanıklıdır. Çok amaçlı uygulamalar için çeşitli boyutlarda Aluminyum Bütil Bant mevcuttur.

Aluminyum Butil Bant Özellikleri: ,

  •   Yırtılmaya dayanıklı; 
  •   Soğuk uygulanmış; 
  •   Düşük sıcaklıklarda mükemmel yapışma; 
  •   Su geçirmez ve kendi kendini mühürleyen; 
  •   Mükemmel ısı stabilitesi; 
  •   Yaşlanmaya ve UV ışınlarına dayanıklıdır; 
  •   Petrol göçü yok; 
  •   Solvent içermez.

Aluminyum Butil Bant Uygulamalar: 


Sızdırmazlık bandının en uygun genişliğini ve metal yüzeyini seçin. İstenen uzunluğa ulaşana kadar bandı açın. Bandın yapışkan kısmını kaplayan serbest bırakma astarını çıkarmaya başlayın ve sızdırmazlık bandını konumlandırın. Hava kabarcıklarının hapsolmasını önlemek için bir rollpressing yapın. İki bant bağlarken, en az 5 cm´lik bir çakışma kullanın. Bir rulo veya bir bez ile bastırın.

Aluminyum Butil Bant Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: 
Malzemelerin kalitesi ve özellikleri uzun bir süre değişmeden kalır. Bununla birlikte, ürünün üretim tarihinden itibaren 12 ay içinde kullanılması tavsiye edilir. Ürün, orijinal ve açılmamış ambalajında, kuru ve iyi havalandırılmış bir ortamda + 5 ° C ile + 40 ° C arasında bir sıcaklıkta depolanmalıdır. 50 ° C´nin üzerinde depolama, uygularken salma astarının çıkarılmasında zorluklara neden olabilir. Ürün dondan etkilenmez.

Aluminyum Butil Bant Yüzey Hazırlama: 
Sızdırmazlık bandı temiz, kuru, pürüzsüz ve tozsuz bir yüzeye uygulanmalıdır. 0 ° C ila 5 ° C arasında bir uygulama için, yüzeyde don veya yoğunlaşma olmadığından emin olun. Gözenekli desteklerin olması durumunda yüzeyin stabilize edilmesi tavsiye edilir. Bu sızdırmazlık bandını takmak için özel alet gerekmez.

Aluminyum Butil Bant Ürün Kullanımı: 
Cam, çelik, pleksiglas, polikarbonat, ahşap, alüminyum, PVC gibi malzemelerin sızdırmazlığı ve birleştirilmesi. K-FLEX Bütil Bant, kapı ve pencere çerçeveleri, konservatuarlar, oluklar, borular ve kanalların sızdırmazlığı için kullanılabilir. K-FLEX Bütil Bant, kanopiler, çatılar, bacalar ve çatı pencereleri üzerinde de uygulanabilir.

 

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi