Ne Aramıştınız ?

Bant Grubu

Yapı malzemeleri sektöründe ve ürünlerinde bu grupta yer alan ürünlere ihtiyacın ne denli çok olduğunun farkındayız. Firmamızın sizler için her ürünün araştırmasının yapıldığı ve her ürünün kalitesinden emin olduğu şekilde satışa sunmaktadır. Kanyon Yapı´da  bant grubu kategorisinde yer alan polietilen bant ürünü, alüminyum butil bant grubu ürünü, butil bant ürünü, çift taraflı compact bant ürünü, vhb bant 3m ürünü, tekstil butil membran ürünü, raptor marka nem bariyeri bant ürünü, şişen yalıtım bantı ürünü ve tyvek markalı akrilik bant ürünü sizlere sunulmaktadır. Her bir ürün için gerekli açıklamalar ve bilgiler ürün tanıtım sayfasında yer almaktadır.

İnşaat ve yapı malzemeleri denilince önemli bir yeri olan bant grubu, firmamız güvencesiyle sizlere sağlanmakta ve oldukça farklı özellikte ürünleri yapıştırma özelliği gösteren bant çeşitleri firmamız tarafından bu sektörde tercihinize sunulmaktadır. Polietilen bant sahip olduğu özellikler açısından zamana karşı dirençli ve aşınmalardan etkilenmeyen kimyasal ve yağlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Isı değişkenliğine karşı muhafaza edebilen su ve nem geçirmeyen özelliklere sahip olan bu bant mantar ve bakteri oluşumuna karşı ürünlerinizi koruyor ve maddelerin vereceği zararı ortadan kaldırmaktadır.

İNŞAAT & YAPI EKİPMANLARI BANT GRUBU

Elastik ve hafif yapısı sayesinde üstün fiziksel ve mekanik özelliklere sahip olup kolay kolay dış ortam şartlarından etkilenmeden ve darbe sonrasında çökme gerçekleşmeden kendini korur. Rulo ve levha halinde üretilen bu ısı ile şekillendirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Hem tek tarafı yapışan hem de çift tarafı yapışkanlı olmak üzere iki tür olarak üretilerek sizlere firmamız güvencesiyle satışa sunulan ve gerçekten kaliteli olan Bant grubu ürünlerini online adresimizden inceleyebilir ve aradığınız fonksiyonel özellikteki bant ürününü sipariş vererek satın alabilirsiniz. Kullanım alanları ve fonksiyonları birbirinden farklı olan bantlar Polietilen Bant dışında Aluminyum Butil bant, Tyvek akrilik bant, VHB bant , Butil bant ve çift taraflı bant olmak üzere daha birçok amaca yönelik olarak kullanabileceğiniz bant çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bant fiyatları ve özellikleri araştırılırken sizler inceleyerek güvenilir bir firmadan inşaat ve yapı alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bant Çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı firması BANT GRUBU ürünlerinde imalatçı firma olarak sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır. Butil bant ürünleri en fazla satışını yaptığımız ve en çok müşterilerimizinde tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Sektörün öncü firması olarak bant grubu ürünlerindeki tüm siparişlerinizi nerede olursanız olun, kısa süre içerisinde adresinize teslim edebilmekteyiz. Türkiye´nin her yerine gönderim yapabilmemizin yanı sıra aynı zamanda da ülkemize komşu olan diğer ülkelere de ürünlerimizin gönderimlerini yapabilmekteyiz.

Sızdırmazlık malzemeleri ve derz dolguları için butil bant ürünleri kullanılmaktadır. Butil bantlar kauçuk esaslı, tek veyahut çift taraflı yapışkana sahip olan ürünlerdir. Bir çok yüzeye rahatlıkla yapışabilen ve mükemmel yapışkanlık sağlayan yalıtım ve dolgu bandı olarak da bilinir. Butil bant ürünler inşaat sektöründe sızdırmazlık işlemlerinde kullanılmasının yanı sıra, havalandırma faaliyetlerinde kullanan kişilerde ise hava sızdırmazlığı amaçlı kullanılmaktadır. Bu ürünün bir çok kullanım alanı vardır. Örneğin otomotiv sanayisinde ve beyaz eşya sanayisinde ses yutucu özelliği bulunmakta ve titreşim emici olması nedeni ile kullanılabilir. Su depolarında ise butil bant ürünleri su sızdırmazlığı için tercih edilmektedir. Yapı ekipmanları alanındaki butil bant kullanımında ise cephe sistemlerinde kullanılabilen bu ürün cephelerdeki panellerin ek ve bitiş yerlerinde tercih edilmektedir.

Butil Bant´ın Bazı Avantajları

* Tüm yüzeylerde uygulanabilen bir üründür.
* Her türlü yüzeye karşı anında uyum sağlar.
* Yapı ekipmanları ve yapı malzemeleri arasında yer alan metal alanlarda, betonlarda, duvarlarda, ahşap alanlarda, camlarda, pvc yüzeylerde, sert zemin ve yüzeylerde çok iyi yapışma sağlayabilir.
* Sızdırmazlık alanında tercih edilebilir. 
* UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.
* Kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
* Suya karşı dayanıklıdır.
* İç ve dış mekanlarda kullanım için uygun bir üründür.

Butil bant siparişleriniz ve teklif talepleriniz için Kanyon Yapı´ya sitede yer alan müşteri hizmetleri hattından veya iletişim sayfasında bulunan mail formundan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp