Trio Plus 140 Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici Örtü Fiyatları

Trio Plus 140 Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici Örtü Fiyatları

Trio Plus 140 Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici Örtülere özellikleri ile beraber firmamızdan ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı güvencesi ile size ulaştırılan Trio Plus 140 isimli ürünümüz her türlü çatı ve cephe kaplamalarında kullanılmakta olan ürünü sizlere tanıtmaktadır. Yüksek buhar geçirgen özelliği bulunan ve aynı zamanda su sızdırmaz bir yaıda olan sektörde en çok tercih edilen ürünümüzü en uygun fiyatlardan firmamızdan alabilirsiniz. çatılarınızın izolasyonu için tercih edebileceğiniz bu ürünün saymakla bitmeyen bir çok özelliği bulunmaktadır.

Kanyon Yapı olarak uzun yıllardan bu yana yapı malzemelerini sektörde ülkemizin bir çok iline ulaştırmaktayız. Ürünlerimizi ülkemizin piyasasında en uygun fiyatlardan sunmakta olan büyük projelere ürün tedarik eden firmamız aynı zamanda komşu ülkelerimize de özellikle incelemekte olduğunuz nem bariyeri ürünlerini ulaştırmaktadır. Müşterilerine her zaman kaliteli malzemeleri sunan firmamız bugün aranan ürünlerin tamamının, en uygun fiyatlardan bulunduğu bir marka olmuştur. Ülkemizde yer alan bir çok büyük projenin yapımında firmamız sayısız referansları ile ürünlerini sizlere de ulaştırmaktan memnuniyet duyacaktır.

Trio Plus 140 isimli bu muhteşem ürün uygulandığı binalarda muhteşem yararlar sağlamaktadır. Ürün cephe ve çatıların nefes almasını sağlamasının yanı sıra aynı zamanda da yapıların nefes almasını yüksek oranda arttırır. Terleme ile oluşan binadaki yoğunlaşmayı da önleyen nem bariyerinin diğer avantajları ise şu şekildedir;

Uygulandığı alanda daima kaliteyi yapıya işleyen Trio Plus 140 isimli ürünümüz uygulanmasının hemen ardından yapıya yarar sağlamaya başlayarak binanızın ömrünü uzatacaktır. Rüzgara engel olma özelliği sayesinde binanızın içinde olan sıcak ve soğun havanın verimliliğini de maksimum düzeye çıkaracaktır. Nem bariyeri uygulanan yapılarda ısı yalıtımı malzemeleri de daha uzun ömürlü olur. Her nevi çatının alt kısımında uygulanabilen ve yarar sağlayan nem bariyeri ürünlerinde muhteşem fiyatlarımızı duymak için mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet veren çağrı merkezimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Trio Plus 140 ürünü sidding, alüminyum, ahşap cephelerin altında, her nevi çatı altında uygulanabilen bir üründür.

Sizlerde 1.60 x 100 m ebatlarında olan özel nem bariyeri rulolarından sipariş vermek için hemen bizi arayabilirsiniz. Özel olarak ambalajlayarak bulunduğunuz ile gönderimleri yapılan tüm ürünlerimiz gibi Trio Plus 140’da aynı ivedik ve özenle sizlere ulaştırılacaktır. Detaylar için hemen bizi arayın.

En Uygun Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici Ürün Fiyatları

En Uygun Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici Ürün Fiyatları

En Uygun Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici Ürün Fiyatlarını edinebilmek amacı ile kurumsal firma Kanyon Yapı’nın web sitesine hoşgeldiniz.

Bugünkü içeriğimizde size son dönemlerde adından sıkça söz ettiren TRİO PLUS 100 ürününden bahsedeceğiz. Oldukça avantajlı olan bu ürün buhar dengeleyici ürünler ile kullanılması ile beraber yapılarınızda bir çok avantajı da beraberinde sunmaktadır. Uygulama alanlarında kullanıldığında ürün cephelerinizin ve çatılarınızın nefes almasını sağmakta ve yapılarınızın terlemesini önlemektedir.

Kaliteli bir yapıda kullanım sağlayan Trio Plus 100 markalı ürün nefes alması özelliği ile beraber yapılarınızın içerisinde bulunan nemi etkili bir şekilde dışarıya aktarmaktadır. Nem bariyeri ürünü uygulanması ile yapıların ömrü de artmaktadır. Isı yalıtım malzemeleri bulunan binalarınızdaki uygulamaların da yıpranmasını önleyecektir. Her türlü çatının altına uygulanabilen bu ürün, sidding cephelerin altında, alüminyum cephelerin altında, ahşap cephelerin altında uygulanabilmektedir.

Ülkemizde son yıllar içerisinde sıklıkla tercih edilmekte ve ustalarımız tarafından uygulaması başarılı bir şekilde yapılan bu ürünlere en uygun fiyatlardan 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı’nın kalitesi ile sizlere ulaşan buhar dengeleyici ürünleri ahşap ve betonarme yapılarda uygulanabilmekte, binanın içerisinde olan havanın bina dışına taşınması konusunda yardımcı olmasını sağlamaktadır. iç mekanlarınızın hava almasını sağlayan Trio Plus 100 ürünü aynı zamanda binalarınızın dış kabuğunda kullanılmakta olan, dış etkenlerden gelen suların binanıza zarar vermesini de engellemesi ile bilinmektedir.

Sizlerde en kaliteli ürünlere her zaman olduğu gibi Kanyon Yapı aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Nem bariyeri ve buhar kesici ürünlerinin bir çok çeşidi ve ürünü bulunmaktadır. Sizlere önerdiğimiz Trio Plus 100 isimli ürüne ait daha detaylı bilgi ve rulo fiyatları için hemen bizi arayın.

Ürün rulo olarak ambalajlarında teslim edilmektedir. 1.60 x 100 m olarak ürünü en uygun şekilde temin edebilirsiniz. Depolanmış olduğu alanlarda temiz zeminler üzerinde uygulanabilmektedir.

En Kaliteli Nem Bariyeri Fiyatları – Trio Plus 90

En Kaliteli Nem Bariyeri Fiyatları – Trio Plus 90

En Kaliteli Nem Bariyeri Fiyatları – Trio Plus 90 markası ile özel üretimleri gerçekleştirilen ve firmamızın önerdiği ürüne web sitemiz üzerinden erişebilir ve en iyi fiyatları 0216 314 56 40 numarasından alabilirsiniz.

Trio Plus 90 isimli nem bariyeri oldukça avantajlı bir üründür. Buhar dengeleyici ürünler arasında da bulunan bu ürün çatılarınızda, giydirme cephe sistemlerinizde sizlere bir çok avantaj ve fayda sağlamaktadır. Buhar dengeleyici olarak da bilinen nem bariyerini ek yerlerinde, yama yapılacak yerlerde tyvek markalı bantlar ile kullanarak tamamlayabilir ve düzeni sağlayabilirsiniz. Çatılarınızın ve cephelerinizin nefes alması için oldukça yararlı bir üründür. Yapılarınızda terlemeyi önleyen TRİO PLUS 90’a en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Trio Plus 90 isimli bu ürün aynı zamanda uygulandığı alanlarda nefes alması ile nemi etkin bir şekilde yapılarınızdan dışarıya atmakta olacaktır. Malzeme uzun ömürlü olması ile beraber uygulanmasının ardından yapıarınızın ömrünü de arttırmakta olacaktır. Rüzgara engel olması ile de bilinen bu ürün yapıların içerisinde bulunan sıcak veyahut soğuk havanın size sağladığı verimi de attırmakta olacaktır. Binalarınızın ısı yalıtım malzemelerinin zarar görmesine de bir kalkan olacak bu ürünün saymakla bitmeyen bir çok özelliği sizin de gördüğünüz gibi yer almaktadır.

Nem bariyeri ile ilgili yaptığınız araşatırmalarda rastladığınız bu içeriğimizde TRİO PLUS 90 ürününü incelemektesiniz. Bu ürün her türlü çatıda uygulanabilir. Kiremit altı ve kenet çatıların alt kısımlarında uygulanabilen bir üründür. Aynı zamanda alüminyum ve ahşağ cephelerin altında da kullanılmakta olan ürünü daima tercih edebilir ve uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nem bariyeri ürünlerinin tamamında olduğu gibi Trio Plus 90‘ın da ambalajını açtığınız taktirde tozlardan ve sulardan korumalısınız. Tyvek markalı kaliteli bantlar ile ürünün tamamlamalarını yapabilirsiniz. Uygulandığı alan açıktaysa, uygulamayı yapmanızın ardından örtünün üzerini en geç 4 ay içerisinde kapatmalısınız. 1.6. x 100 m olarak rulolar halinde satışa sunulan bu ürün saymakla bitmeyen özellikleri ile sizlere maksimum fayda sağlayacaktır.

Hiç zaman kaybetmeden en uygun fiyatlardan bu ürüne sahip olmak isterseniz iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ürünü direk kendi özellik ve bilgileri ile incelemek isterseniz kurumsal sitemizin ilgili ürün bölümünde bulunan TRİO PLUS 90 ürününü bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Pvc Pencere Kolu Fiyat ve Modelleri

Pvc Pencere Kolu Fiyat ve Modelleri

Online olarak web sitemizden bazı pencere kollarını inceleyebilir ve hemen Kanyon Yapı’yı arayarak dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Daima kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran ve zengin ürün modellerini satışa sunan firmamızı arayarak en uygun fiyatları edinebilirsiniz.

Tek kanatlı açılımlı pencerelerin kollarında en uygun fiyatlar bizde. Aynı zamanda balkon kapılarınızda diğer pencereler gibi kollar ile açılmaktadır. Kol yardımı ile açılan tüm sistemlerin ihtiyaö duyduğu kol ürününü bizden sipariş verebilirsiniz. Bu kollar aşağıyı göstermekteyse pencereniz kapalı konumda olacaktır. Pencerenizin kanadını yana doğru açabilirsiniz. Vasistas aksesuarları bulunan pencerelere uygun kollar ve diğer ürünler için www.kanyonyapi.net kurumsal web sitemizden ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz. Büyük kanatlarda, pencerelerinizin kanadını vasistas makası tutmaktadır. Pencerenize uygun kolun tercihi için adet sayılarına bakmaksızın en uygun fiyatları bizler sizlere sunacağız.

Çift açılımlı pencere kolları, çift kanatlı pencere kolları, balkon kapılarının kollarında da aynı pencere kollarının tamamında olduğumuz gibi iddaalı ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Genelde beyaz olarak üretilen bu kollar taleplerinize göre, gri ve siyah renklerde de sizlere uygun fiyatlardan sunulabilmektedir. Pvc Pimapen kolları için hemen bizi arayabilir ve en güzel, şık ve kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz. Pvc pencereleriniz için uygun ölçülerde üretilen kolları bizi arayarak satın alın.

Özel üretim Pencere kolları sizlere 0216 314 56 40 numarası üzerinden sunulmakta ve en uygun fiyatlar ile teklif edilmektedir. Talep ettiğiniz ürünü isterseniz İstanbul’da, isterseniz de diğer illerden sipariş verebilirsiniz. Hiç korkmayın özel sevkiyat sistemlerimiz ve kaliteli depolamamız sayesinde ürünleriniz asla zarar görmeden size ulaşacaktır.

Kanyon Yapı ülkemizin komşu ülkelerine de ürün sevkiyatı yapabilmektedir. Yapmanız gereken hemen bizi aramak ve en iyi fiyatlardan, ülkenin en kaliteli ürünlerine sahip olmaktır.

Cephe Kolu Fiyatları – Pvc Cephe Kolları

Cephe Kolu Fiyatları – Pvc Cephe Kolları

Cephe Kolu Fiyatları – Pvc Cephe Kolları ile ilgili bir çok ürünü Kanyon Yapı’dan temin edebilirsiniz. Cephe kollarında kilitli sistemleri rahatlıkla görebilmeniz ve birbirinin farklı modelleri olarak sitemizde inceleyebilmeniz amacı ile web sitemizde ilgili hizmet başlığı altında içeriklerinizi hazırladık.

Pvc cehpelerde kullanılmak üzere kolların en güzellerini sizler için bünyemizde bulundurmaktayız. Dilediğiniz ürünü dilediğiniz adrese gönderebilmekteyiz. Kanyon Yapı daima kaliteli ürünü en uygun fiyatlarda yapmaktadır. Pvc sistemlerinizin çok daha güvenli olabilmesi için uzun ömürlü pencere kollarını sizler için bünyemizde bulundurmaktayız. Firmamızın satışını sağladığı fonksiyonel ürünlerin kodları ile incelemenizi sitemizden yaparak bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Eksenel cephe kolları olarak da ismi aranan ve bilinen bu ürünler herkesin zevkine hitap edebilecek bir şekilde üretilmekte ve çeşitlendirilmektedir. Pencere kilit sistemlerinize en uygun ürünleri sitemizden değerlendirebilir ve hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Kanyon Yapı sizlere 0216 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri destek hattından bilgi ve en iyi fiyatları alabilirsiniz.

Güvenlikli sistemler ve ürünlerimiz ile incelediğiniz cephe kollarının kilitlerini hareket ettirmenizde kolaylık sağlayan cephe kollarında sağlıksız ve dayanıksız olan pencerelerin, kilit sistemlerinin kapanmaması olabilir. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde yaşayacağınız bu problemler tehlikeleri de arkasından getirebilmektedir. Ev ve iş yerlerinize bu nedenle hırsız girmesi kolaylaşır. Bu nedenle hırsızlık ihtimallerine karşı çıkabilmek için firmamızın sizlere sunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Firmamız yaşayacağınız bu rahatsızlığı, sizin yaşayacağınız tedirğinliği düşünmekte ve sizler için yeni ürünler bünyesine daima katmaktadır. Bünyemizde satışını sağladığımız tüm ürünlerin kalite ve kontrolünü kendi ekibimiz de yapmaktadır. Güvenliğiniz için pencere kollarının kalitesi ve işlevleri oldukça önemlidir.

Hiç zaman kaybetmeden Cephe Kollarının En Uygun Fiyatları için firmamızı arayın. Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde web sitemizde göreceğiniz numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. En güvenilir ürünleri kalitel kontrolleri yapılarak bünyesinde bulunduran Kanyon Yapı sizlere online olarak inceleyebileceğiniz bir web sitesi sunmaktadır. Sitemizde yer alan cephe kolları hakkında en uygun fiyatları ve en iyi özellikleri öğrenmek amacı ile bizi arayabilir ve istemiş olduğunuz adetleri belirtebilirsiniz. Firmamızdan satın almayı planladığınız her ürün, bulunduğunuz il ve ilçelere ve hatta komşu ülkelerimize dahi gönderilebilmektedir. Hiç zaman kaybetmeyin, kalitenin adresi Kanyon’u arayın.

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatları

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatları

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatlarını alabileceğiniz en iyi özelliklere sahip RAPTOR EKYERİ BANDI ürününü Kanyon Yapı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Genelde eğimli çatılarda tercih edilen ekyeri bant ürünlerinin eşsiz derecede yapıştırma özelliği sayesinde buhar tutucuların, nem bariyerlerinin yapıştırılması sağlanmaktadır. Özellikle geçiş yerlerinin örtülmesi konusunda, eklenmeleri ve bağlantı alanlarında bağlantının sağlanamsı amacıyla kullanılmakta olan bu kaliteli ürün hava sızdırmazlığı sağlar. Ayrıca Ekyeri Bandı sayesinde kontraplak ve suntaların birleştirme yerleride kapatılır.

Raptor Ekyeri Bant ürünlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Raptor markalı bu bant ürünümüz akrilik yapışkanlıdır. Polyester lif takviyeli olan ürünümüz tek taraflı beyaz renge sahiptir. Nem bariyerler, buhar dengeleyicileri ve buhar kesici örtülerin tamamında montaj aşamalarında, ek yerlerinde, tamir işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir banttır.

Osb yüzeylerde, ahşaplarda, beton ve tuğla alanlarında örtülerin birleşim noktaları için kullanılmakta olan bu ürün UV ışınlarına da dayanıklı bir üründür. Rulo şeklinde sunulan bu ürüne en uygun fiyatlardan firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

En iyi ekyeri bant fiyatlarını öğrenmek için 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşın. Firmamızın satışını toptan bir şekilde sunduğu bu ürün yüksek performanslı bir yapıştırıcı özelliği sağlamaktadır. Mükemmel ve anında tutucu özelliği bulunan bu ürün masif inşaat malzemelerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi uygulanabilmektedir. Esnek bir malzemesi bulunan ürün farklı yüzeylerde de optimum fayda ve sızdırmazlık sağlayabilir. Sizlerde solvent içermeyen bu muhteşem ürünümüzü temin edebilirsiniz.

Zaman kaybetmeden en iyi fiyatları elde etmek isterseniz hemen bizi arayın.

Döşenmesi Zor Olan Yerler İçin Dökme Taşyünü Fiyatları

Döşenmesi Zor Olan Yerler İçin Dökme Taşyünü Fiyatları

Döşenmesi Zor Olan Yerler İçin Dökme Taşyünü ürünleri ve bu ürünlere dair en uygun fiyatları tabiki de, Taşyünü satışlarında bir marka haline gelen KANYON YAPI’dan edinebilirsiniz. Dökme Taşyünü fiyatları için en iyi seçenekleri bizlerden öğrenin.Dökme taşyünüdür. 20 kg paketler halinde piyasaya sunulur. Taşyünü levhaların ve şiltelerin döşenmesi zor olan yerlerde yangın, ısı, ses ve nem yalıtımında kullanılır.

Elyaf halinde bulunan bu ürünler, düzgün olmayan, uygulaması mümkün olmayan yüzeylerde ses, ısı ve yangın yalıtımları amacı ile kullanılmakta olan ürünlerdir. Dökme adı ile anılmasının sebebi belli bir şekli bulunmamasıdır. Dökme taşyünü ürünlerinin en kalitelileri ve en iyi fiyatlıları için firmamızı arayabilirsiniz. Uygulama alanları düzgün olmayan tüm yüzeylerde uygulanacak ürün ile yüzeylerin tamami ile doldurulması ve malzemelerin de sıkıştırılarak yoğunluğunun sağlanmasında en verimli ürünler Kanyon Yapı aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.

Dökme Taşyünü ürünlerinde muhteşem fiyatlar için www.kanyonyapi.net web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Dökme Taşyünü ürünlerini ön plana çıkaracak bazı özellikler bulunmaktadır. Bunların ilk sırasındaki su itici özelliğidir. Muhteşem ısı yalıtımları, ses ve yangın yalıtımları sağlamaktadır. Ateşlere maruz kalacak alanlarda duman ve partikül oluşturmayan ürünlerdir. Uygulanması oldukça kolay olan bu ürünler uygun fiyatlardan da Kanyon Yapı kalitesi ile sizlere sunulabilmektedir. Kanyon Yapı firmasından fiyat isteyeceğiniz ürünler için müşteri destek hattı olan 0216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz.Tıkma usulü ile izolasyon gerektiren bölgelerde uygulanır. Sıkıştırılmış yoğunluk yaklaşık 80 kg/m3’tür.

Dökme Taşyünü Ürün Uygulama Alanları

* Egzoz borularında uygulanabilir.
* Tesisatlarda kolaylıkla uygulanabilir.
* Elektrik kablolarında uygulanabilmektedir.
* Fırınlarda uygulanabilmektedir.
* Elektrikli ev aletlerinde rahatlıkla uygulanabilir.
* Laboratuvar cihazlarında uygulanma işlemleri yapılabilmektedir.
* Çift cidarlı kaplarda tercih edilebilen bir uygulama alanı vb.. bir çok alanda rahatlıkla tercih edilebilen bir üründür.

Siz değerli ziyaretçilerimiz de bu muhteşem özelliklere sahip DÖKME TAŞYÜNÜ ürününü sitemizden satın alabileceğiniz numaralardan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kurumsal web sitemizden satışını sağladığımız bir çok ürüne de erişebilir ve ülkenin en kaliteli ürünlerine uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Taş Yünü Rabitz Telli Sanayi Şiltesi Fiyatları

Taş Yünü Rabitz Telli Sanayi Şiltesi Fiyatları

Taş Yünü Rabitz Telli Sanayi Şiltesi ürünün Kanyon Yapı’nın kaliteli ürünleri içerisinden seçebilir ve bulunduğunuz ilde en kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz. Yüksek sıcaklığa maruz kalmakta olan sanayi ekipmanlarında genelde kullanılmakta olan bu ürün aynı zamanda ses, ısı ve yangın yalıtımı da sağlamaktadır. Rulo üzerinde rabitz teli kaplanması ile silindirik, düz olmayan zeminler ve oval zeminlerde de kolaylıkla uygulanabilen bir üründür. Sanayi tesislerinde, baca izolasyonlarında, kalorifer kazanlarının tamamında, büyük çaplı borularda, gemi tesisatlarında uygulanabilen bu ürünü piyasada bulabilmeniz biraz zor olabilir. Ancak hiç dert etmeyin firmamız sizler için bu muhteşem ürünü en iyi fiyatlardan adresinize kadar ulaştırmaktadır.

Sanayi tesislerinin proses ve tesisatı ile, gemi yalıtımları için yangın bariyeri olarak üretilen bir ürün olmasının yanı sıra ürün kaplama malzemesi kullanarak dökme, şilte, boru formunda imalatlar için kullanılabilmektedir. Isı yalıtımı konusunda muhteşem özelliklere sahip olan bu ürün aynı zamanda yüksek ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Taşyünü Rabitz Teli olarak da bilinmekte olan bu ürün 70 kilo ve 110 kilo m3 yoğubnluklarda kaplamasız olarak üretilebilmektedir.

Kullanım alanlarına bakıldığında ise hemen hemen dünyada bulunan her sanayii alanında, tesisinde uygulaması yapılabilir. Çelik konstrüksyonlarda da rahatlıkla uygulayabileceğiniz rabitz teli taşyünü ürünü, kazan, kanal gibi bir çok hazır panellerde de uygulanabilmektedir. Yüksek derecelerde sıcaklıkları bulunan yapı ve tesislerde yangın yalıtımı için de bu ürün çok fazla tercih edilmektedir. Rabitz Teli Taşyünü Ürün Fiyatları için KANYON YAPI firmamıza 0216 314 56 40 numarasından hafta içi her gün ulaşabilirsiniz.

Sanayi şiltesi olarak da bilinen Rabitz Telli bu ürün taşyünü ürününün üzerinde galvanizli rabitz teli dikilmiş olan şiltelerdir. Kanyon yapı dan alacağınız bu ürünler rulo ambalajları ile sizlere ulaştırılmaktadır. Sanayi tesisleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu ürünün en çok kullanıldığı alan içerisindedir. Bunun yanı sıra kalorifer kazanları, proses ekipmanları ve baca izolasyonlarında da ürün kullanılmaktadır.

Bu muhteşem ürünün diğer özellikleri, teknik dökümanları ve uygun fiyatı için hiç zaman kaybetmeyin. Hemen Türkiye’nin her ili ve ülkemizin komşu ülkelerine gönderim yapabilen firmamızdan bilgi alın. Kurumsal web site adresimize geçiş sağlayarak satışını yaptığımız bir çok ürünü de inceleyebilirsiniz.

Su Geçirmez Taşyünü Çatı Şiltesi Fiyatları

Su Geçirmez Taşyünü Çatı Şiltesi Fiyatları

Su Geçirmez Taşyünü Çatı Şiltesi ürünlerinin tamamı en uygun fiyatlardan Kanyon Yapı firmasından sizlere sunulmaktadır.

Çıplak, bir veya çift yüzü alüminyum folyo kaplı çatı şiltesidir. Rulo shrink ambalajlarda piyasaya sunulur. Dünyada ve Türkiye’de kullanılmakta olan en uygun ve en fazla ısı yalıtımı sağlayan çatı şilteleridir. Çıplak ve alüminyum kaplı olarak Kanyon Yapı stoklarında mevcut olan bu ürün sizlerin bir telefon kadar uzağındadır. Kullanılmayan çatı aralarında döşeme üzerinde kullanılanlarda ise mertek aralarında uygulanmaktadır. Genelde kullanılmayan çatı araları olduğu için serbest serim ile uygulanabilen bir üründür. Mineral elyaflı yalıtım malzemesi olmasından ötürü su ile temas etmemesi önemlidir. Su ile teması halinde suyu emmekte ve bünyelerinde tutmaktadır. Bu sebeple de yalıtım özelliğini kaybetmektedir.

Bu sorun neticesinde çatılarda kiremit aralarından su girerse ıslanır diye de bazılarının ürün üzerine naylon serpme yaptıklarını duyduk, bu kesinlikle hatalı bir uygulamadır. Çatı şiltesi üzeri su geçirmez örtü ile kaplanmasının neticesinde yukarıya doğru hareket edecek olan su buharı çatı şiltesinin içinden geçecektir, ancak su geçirmez naylon örtü o noktada yoğunlaşacak ve suya dönüşecek ve bu nedenle çatı şiltenizi ıslatacaktır. Bu işin standartı çatı şiltesini tek başına serpmektir. Şayet su geçirmez bir örtü konuluyorsa çatı şiltenizin altına su buharı geçirmeyen örtüler sermeniz buharın bünyeye girmesini engelleyecektir. Bu ürünlerin tamamını firmamızdan temin edebilirsiniz. Özellikle taş yünü çatı şiltesi fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermemelisiniz.

Çatı şilteleri kullanılmayan çatı aralarında ısı yalıtmında döşemeye serme yöntemi ile uygulanmaktadır. Bu oldukça basit bir yöntemdir. Çatı şilteleri oldukça hafif olmasından ötürü çatılarınıza taşınması ve kesilmesi ile uygulanması çok kolay bir malzemedir. Uygulama sırasında yırtılmayacak olan ürünümüz asla fire vermeyecektir. Her türlü çatıya kolay bir şekilde uygulanan bu ürüne KANYON YAPI’nın 0216 314 56 40 numarası üzerinden daima ulaşabilirsiniz.

Kış aylarında yoğuşma risklerini yok etmek amacı ile yazları da güneş sıcaklığı sebebi ile çatınızın aşırı ısınmakta olan hava tahliyesinde yalıtımınızın üstünü havalandırmalısınız. Şiltenin altı veyahut üstü naylon gibi örtülerle kesinlikle kaplanmamalıdır. Alüminyum kaplı şilteler, folyolu yüz daima sıcak tarafta kalacak şekilde serilmelidir. Son olarak çatı şiltelerinin uygulandığı alanlarda ürünün üzerine yük koyulmamalı ve üstünde yürünmemelidir.

En iyi fiyatlardan Çatı Şiltesine sizlerde sahip olmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlı çatı şilteleri daima Kanyon Yapı güvencesi ve kalitesi ile bulunduğunuz illerde sizlere ulaştırılabilmektedir.

Taşyünü Teras Çatı Levhası İndirimli Fiyatları

Taşyünü Teras Çatı Levhası İndirimli Fiyatları

Taşyünü Teras Çatı Levhası İndirimli Fiyatlarını firmamız Kanyon Yapı web sitesini ziyaret ederek kurumsal müşteri temsilcimiz ile görüşerek temin edebilirsiniz.

Isı, ses ve su yalıtımı konusunda yüksek performans alınan teras çatı yalıtım levhalarında kaplamasız taş yünü plakaları kullanılmaktadır. Ürün tüm ahşap ve metal çatılarda kullanılmakta olan bir üründür. Taşyünü ürünü tamamen yerli bir hammaddeden üretilmektedir. Bazalt taşının yüksek sıcaklıklar ile eritilmesinin ardından elyaflanması ile imal edilmekte olan bir üründür. Kaplama malzemesi olarak da kullanılan dökme, levha, şilte ve boru formunda imal edilmekte olan taşyünü mineral yün grubuna dahil olan bir yalıtım malzemesidir. Yüksek ısı yalıtım özellikleri bulunan bu ürün aynı zamanda ses yalıtımı özelliklerinde de kuvvetli performanslar sunmaktadır.

Teras çatılarda ısı, ses, su yalıtımı maksadı ile kullanılır. Kaplamasız taş yünü plakadır.
– Tüm ahşap ve metal çatılarda
– Her çeşit teraslarda kullanılır.
Trapez metal örtü, beton veya gaz beton çatı plakası üzerine uygulanır. Buhar kesici olarak bir kat naylon örtü serilir. Isı yalıtım kalınlığına göre bir veya birkaç kat uygulanabilir. Üzerine su yalıtım örtüsü yapıştırılır.

Taşyünü Teras ve Çatı uygulamalarında gezilemeyen teraslarda trapez kaplama üzerine buhar kesici örtü ile ısı yalıtım ihtiyacına uygun olarak tek yada iki kat taş yünü ürünü teras çatı levhaları boşluk bırakılmadan döşenmektedir. İki katlı uygulamalarda derzlerin şaşırtmalı olarak uygulanması firmamızın özellikle tavsiyesidir. Su yalıtım tabakası olarak membran örtüler ile uygulama tamamlanabilmektedir. Konu hakkında ürün temin edebileceğiniz firmamıza diğer bilgileri de göreceğiniz üzere danışabilirsiniz. Taşyünü Teras Çatı Mantolama levhası fiyatları için en iyi seçenekleri 0216 314 56 40 numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Kanyon Yapı uzun yıllar boyunca bu ve bu tarz ürünlerin satışını yapmaktadır. Sadece İstanbul değil, ülkemizin bir çok noktasına gönderimini yaptığımız ürünlerin en iyi fiyatlarını daima firmamız sunmaktadır.

Yakın zamanda başladığımız komşu ülkelere ürün satışı hizmetimiz de devam etmesi neticesinde nerede olursanız olun en uygun fiyatlı TERAS ÇATI TAŞYÜNÜ LEVHALARI FİYATLARI için bizi arayabilirsiniz.