Soudal MiroBond Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Ürün Fiyatı

Soudal MiroBond Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Ürün Fiyatı

Soudal Markasının muhteşem özelliklere sahip bir ürünü olan MiroBond ürününe Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile daima ulaşabilir, daima en uygun fiyatlardan ürünü adresinizde teslimat yapılması üzere sipariş edebilirsiniz. Mirobond, özel silikon polimerlerine dayanan, yüksek kaliteli, nötr, elastik düşük modüllü, tek bileşenli bir yapıştırıcı / sızdırmazlık maddesidir. Mirobond ürünü özelliklerine hep birlikte göz atalım;

Soudal MiroBond Özellikleri

– Uygulaması çok kolay
– Kaliteli aynaların kaplanmasına zarar vermez
– Sertleştikten sonra tamamen elastik kalır
– Birçok malzemeye çok iyi yapışma
– Neredeyse koku yok

Soudal MiroBond Uygulama Alanlarından Bazıları

– Aynaların çoğu yüzey tipine yapıştırılması
– Aynaların düz olmayan yüzeylere yapıştırılması
– Ayna duvarlarındaki birleşme yerlerinin sızdırmazlığı

Soudal MiroBond Kullanım Talimatları

Yöntem: silah doldurmayı
Uygulama sıcaklığı: + 5 ° C – + 35 ° C
Temiz: kullanımdan hemen sonra beyaz ruhu ile
Bitiş: Soudal Joint Finish veya cilt oluşumundan önce Sabunlu su
Onarım: aynı malzeme ile

Soudal MiroBond Uygulama talimatları:

– Mirobond’u kapalı üçgen ağızlıklı, dikey boncuklarla aynanın arkasına uygulayın.
– Aynaların boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak, boncuklar birbirinden 10 ila 20 cm arasında eşit mesafelere yerleştirilmelidir.
– Daima aynanın her bir kenarına bir boncuk uygulayın
– Ayrıca bakınız “Açıklamalar ve Öneriler”

Soudal MiroBond Uyarılar

– Çok çeşitli ayna türlerinden dolayı ön uyumluluk testlerini şiddetle tavsiye ediyoruz.
– Sertleşme işlemi sırasında, yapıştırıcı tamamen kürlenene kadar aynaların desteklenmesi gerekir. Gerekli süre ağırlık / boyuta bağlıdır
Aynanın, çevresel durumun (sıcaklık, nem) ve kullanılan ürünün miktarı.
– Muhtemel problemleri önlemek için, ayna üreticileri ve Soudal, aynanın arkasında yeterli havalandırma önermektedir. Kılavuz olarak, yüzey ve ayna arasında 3-4 mm açıklık bırakılmalıdır. Bu çift taraflı ayna bandı kullanılarak sağlanabilir.
– Yapıştırıcı / sızdırmazlık maddesinin doğru kürlenmesini sağlamak için 3-4 mm’lik bu minimum havalandırma açıklığını da öneririz. Tam yüzey yapıştırma aplikatör riski altındadır.
– Büyük boyutlu aynalar yapıştırıldığında, Mirobond’un yüksek kaliteli çift taraflı ayna bantla birlikte kullanılması şiddetle tavsiye edilir.
– Parçalanmayı önlemek için arkasında güvenlik filmi takılmış olan aynalar, bir yapıştırma promotörü ile ön işlemden geçirilmelidir. SOUDAL YÜZEY AKTİVATÖRÜ, bu yüzeye uygulandığında en iyi yapışma performansını sağlar
Bu tür bir güvenlik filmi Mirobond. SOUDAL YÜZEY AKTİVATÖRÜ kullanılmadan, yapışkan bağ güvensiz bir durum riski ile yetersiz olabilir.

Soudal MiroBond isimli bu ürünü hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Detaylar ve muhteşem fiyatlarımız için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşın.

Soudal Multibond SMS 35 Toptan Ürün Fiyatları

Soudal Multibond SMS 35 Toptan Ürün Fiyatları

Multibond SMS35 ürünü tüm Soudal markalı ürünler gibi tam kurumasının ardından daima elastiktir. Multibond Sms 35 ürünü tek bileşenli, yüksek kaliteye sahip ve aynı zamanda yüksek yapıştırma & dolgu malzemesi olarak bilinmektdir.

Soudal Multibond SMS 35 Toptan Ürün Fiyatları için 0216 314 56 40 numaramızı arayabilir ve sizlere en iyi fiyatları verecek olan müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Kanyon Yapı Soudal markalı ürünlerin tamamını Türkiye’nin tüm illerinde sizlere ulaştırmaktadır. Ulaştırmış olduğu ürünleri muhteşem ambalajlama teknikleri ile “0” hata ile sizlere sunan firmamız son yıllarda komşu ülkelerden gelen talepleri de aynı kalitelerde değerlendirmekte ve komşu ülkelerimize SOUDAL markalı ürünleri çok uygun fiyatlardan sunmaktadır.

Soudal Multibond SMS 35 ürünü manuel veyahut pnömatik derz dolgu tabancası ile uygulanabilir. Uygulama yapıldığında önerilen sıcaklık +5 derece ile +35 derece arasında olması önerilmektedir. Ürünü uygulamanızın hemen ardından ve kurumasından hemen önce fix all temizleyicisi ile temizlemeli ve uygulama işleminizi tamamlamalısınız.

MULTIBOND SMS-35 Ürünü Bazı Uygulama Alanları

Soudal markasına ait Multibond Sms 35 ürünü tüm inşaatlarda ve yapı endüstrisinde sızdırmazlık ve yapıştırma sağlamaktadır. Mutfak ve sıhhi alanlarda küf oluşumu için dirençli olan bu ürün bu sorunlarla karşılaşan herkes için önerilen ve kullanılan bir üründür. Titreşim konstrüksiyonların yapısal bağlanması ve yapıştırılması uygulamalarında kullanılan Multibond Sms 35 ürünü zemin derz dolgusu olarak da uygulanabilmektedir. Doğal taşların sızdırmazlığı ve yapıştırılmasında da kullanılan bu ürün mermer, granit taşlarında en çok tercih edilmektedir.

Multibond Sms 35 Ürünü Bazı Özellikleri

Soudal markasına ait olan Multibond Sms 35 ürünü kolay işlenebilirlik ve sonlandırma özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Yüksek yapıştırma gücüne sahip olan bu ürün su bazlı boya ile boyanabilir özelliğine sahiptir. Ürün uygulanma alanındaki kuruma işleminin ardından dahi daima elastik olarak hayatına devam etmektedir.

Multibond Sms 35’in Performans Beyanı

Ürün tipinin özgün tanımlama kodu: Soudal Multibond SMS-35 İnşaat malzemesinin amaçlanan kullanım veya kullanımları: İç ve dış uygulamada bina cephesi için sızdırmazlık malzemesi. Sıhhi tesisat bağlantıları için sızdırmazlık malzemesi.

İç uygulamalarda yaya yürüyüş yolları için kullanılan sızdırmazlık malzemesi. uygun uyumlaştırılmış teknik tanımlama doğrultusunda: EN 15651-1:2012: TYP F – EXT-INT EN 15651-3:2012: TYP S: SINIF XS1 EN 15651-4:2012: TYP PW-INT İnşaat ürününün süreklilik performansını değerlendirme ve doğrulama sistemi veya sistemleri, Ek V’de düzenlenmiş şekliyle: Sistem 3:

Temel özellikler Sistem 3: yangına reaksiyon olarak 11(5) maddesi uyarınca gerekli olarak, üreticinin adı ve iletişim adresi: Soudal NV, Everdongenlaan 18-20, 2300 Turnhout, Belgium Onaylanmış kuruluş: GINGER CEBTP, NB 0074 Ürün Tipi Tayini 3 sistemi kapsamında gerçekleştirilmiştir.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen hiç zaman kaybetmeden firmamıza ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlardan sizlere ürünü toplu alımlarınızda sunacak olan Kanyon Yapı sizlere bir telefon kadar uzak, HEMEN ARAYIN..

Soudal Fix All Crystal 290 ml Kartuş Kristal Şeffaf Ürün Fiyatı

Soudal Fix All Crystal 290 ml Kartuş Kristal Şeffaf Ürün Fiyatı

Fix ALL Crystal ürünü doğal, elastik, tek bileşenli Ms-Polimer esaslı yapıştırma ve dolgu malzemesidir. Üstelik kristal berraklığında bir üründür. Soudal Fix All Crystal 290 ml Kartuş Kristal Şeffaf Ürün Fiyatını öğrenmek için ise bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Tamamen şeffaf olan bu ürün genelde astarsız, nemli ve hemen hemen bütün yüzeylerde üstün kalitede yapıştırma gücü sağlamaktadır. Yüksek performanslı mekanik özellikler bulunan bu ürün kolay işlenebilirlilik ve sonlandırma içermektedir.

Soudal markasına ait olan Fix All Crystal ürünü düşük sıcaklıklarda bile yeterli uygulama akışkanlığına sahip olan bir üründür. Azami güvenlik ve sağlık unsurlarını barındıran bu ürün su bazlı boyalarla, bir dizi diğer boya sistemlerini de içererek boyama yapılabilir bir üründür. Tam kurumadan sonra ise ürün daima elastik şekilde hizmet vermeye başlamaktadır.

SOUDAL Fix All Crystal ürünü bütün Soudal markalı ürünlerde olduğu gibi tüm dış cephelerde, iç cephelerde sızdırmazlık ve yapıştırma uygulamalarında kullanılabilir bir üründür. Farklı inşaat ve yapı ekipmanlarında uygulanan bu ürün şeffaftır ve elastik yapıştırma sağlar.

Cam ve diğer saydam denilebilecek tüm malzemelerin iç kısımlarından yapıştırma için de kullanılabilir bir üründür.Süper Saydam bir ürün olan fix all crystal sunduğu güçlü ve sızdırmaz yapıştırma özelliklerinin yanında %100 şeffaftır.

GIDA İLE TEMASA UYGUN

Soudal markasına ait olan Fix All Crystal mutfaklarda kullanıma uygun olarak test edilmiş ve ilgili birimler tarafından onaylanmış bir üründür.

%100 ŞEFFAFTIR

Soudal markasına ait olan bu muhteşem ürün %100 şeffaf olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

HERZAMAN ESNEKTİR

Soudal markasının ürünü olan Fix All Crystal esnekliğini daima korur. Ürün uygulandığı alanlardaki hareketleri muhteşem bir şekilde abrorbe etmektedir. Fix All ürünleri yüksek harekete sahip derzlerde sızdırmazlık amacı ile kullanılması amacıyla birebirdir.

Fix All Crystal Ürün Uygulama Alanları

Mutfak tezgâhlarında
Duş tekneleri ve kabinlerde
Panoların yapıştırılmasında
Kırılan vazoların tamirinde
Aksesuar ve objelerin tutturulmasında
Banyolarda sızıntıların giderilmesinde
Cam objelerde sızdırmazlık sağlanmasında

SOUDAL HAKKINDA

Soudal, profesyoneller ve son tüketiciler için sızdırmazlık ürünleri, yapıştırıcılar ve poliüretan köpük üreten Avrupa’nın bağımsız en büyük üreticisidir. 2014 yılında yaklaşık 630 Milyon € cirosu, dünya genelindeki 2400’ü aşkın çalışanı ve 15 üretim noktası bulunan ve halen kurucusu Vic Swerts’ün yönettiği bu aile şirketi yapı kimyasalları alanında uluslararası bir uzman oyuncu konumuna gelmiştir. 2011 yılında Türkiye’de Işık, 2013’de Slovenya’da TKK ve 2014’de ABD’de Accumetric şirketlerinin satın alınması Soudal’ın uluslararası arenada büyüme hırsının altını çizmektedir.

Soudal Fix All High Tack 290 ml Kartuş En Uygun Fiyat

Soudal Fix All High Tack 290 ml Kartuş En Uygun Fiyat

Soudal Fix All High Tack isimli bu muhteşem özelliklere sahip ürünü Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile daima bulabilir, daima en uygun fiyatlardan toplu alımlarınız için temin edebilirsiniz.

290 Ml kartuşlar halinde satışa sunulan bu ürün için en iyi fiyatları sizlere sunmakta olan ekibimize web sitemizde yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında edinmek istediğiniz bilgileri ise kurumsal sitemizden veya bu içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Hava ve UV direnci çok yüksek olan ve iyi bir renk kararlılığına sahip olan Fix All High Tack ürünü tek bileşenli ve yüksek yapıştırma gücüne sahiptir. Yüksek kalitede bulunan bu ürün ön tutunma gücüne de sahiptir. MS-Polimer esaslı olan bu ürün yapıştırma ve dolgu malzemesi olarak da ülkemizde sıkça tercih edilmekte olan bir üründür.

Soudal Fix All High Tack Ürünü Özellikleri

Ürün öncelikle uygulanmasının ardından tam kurumanın ardından daima elastiktir. İyi renk kararlılığına sahip bu ürün hava ve UV direnci yüksek bir şekilde üretilmiş ve sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Ürünü diğerlerinden ayıran önemli bir özelliği ise tüm su bazlı boyalar ile boyanabilir olmasıdır. Ekolojik avantajları ise izosiyanat, çözücü, silikon içermemektedir. Nemli ve ıslak yüzeylerde iyi bir yapıştırma sunan bu ürün çok kolay uygulanabilmektedir. Kolay işlenilirlik ve sonlandırma olan Fix All High Tack ürünü kesinlikle kokusuz bir üründür.

Fix All High Tack ürünü hızlı kuruma sunar, hızlı bitiş kuvveti birikimi ve yüksek dik mukavemeti bulunan üründe astar gerekli değildir. Başlangıç aşamalarında destek ihtiyacınızı azaltarak yüksek ön yapışma sunar.

Fix ALL High Tack Ürün Uygulaması Alanları

Fix ALL High Tack isimli bu ürün diğer tüm ürün uygulama alanlarında bulunduğu gibi inşaat ve yapı sektörlerinde de sızdırmazlık ve yapıştırma sağlamaktadır. Profil ve levhalarda elastik yapıştırma sunulan bu ürün. Diper yaygın kullanıma sahip alanlarda da yapıştırmada elastikiyet sunmaktadır. Titreşimli konstrüksiyonların elastik yapıştırmasında uygulanan bu ürüne Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile muhteşem uygun fiyatlardan sizde yararlanabilirsiniz.

Fix All High Tack Ürün Kullanım Detayları ve Uyarıları

Yöntem: Manuel veya pnömatik derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C +35°C arası
Temizleme: Uygulamadan hemen sonra ve kurumadan önce Fix ALL temizleyici ile
Alet ile şekillendirme: doku oluşumundan önce sabunlu çözelti ile

0216 314 56 40 numarası üzerinden firmamızı arayarak en uygun fiyatları alabilirsiniz. Ürün detayları ve en iyi fiyatları için Fix All Hihg Tack fiyatı taleplerinizi müşteri destek numaramıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Kanyon Yapı ürünlerini dilediğiniz adreslere, tüm ülkeye ve komşu ülkelere gönderebilmektedir.

Soudal Fix All Classic Mastik 290 ml Ürün Fiyatı

Soudal Fix All Classic Mastik 290 ml Ürün Fiyatı

Soudal Fix All Classic MS Polimer Mastik 290 ml Ürün Fiyatı için hemen firmamız KANYON YAPI’yı arayabilir ve en uygun Soudal markalı ürün fiyatlarını alabilirsiniz.

Yüksek yapıştırma gücüne sahip olan Soudal markalı ürün grubunun içerisinde yer alan Fix All Classic ürünü tek bileşenli ve yüksek derece ve kalitede derz dolgu malzemesi olarak bilinmektedir. Ms-Polimer esaslı olan Fix All Classic ürününün muhteşem özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Soudal Fix All Classic Ürün Özellikleri

Bu ürün muhteşem yapıştırma sağlamaktadır. Gözenekli yüzeylerde ve doğal taş zeminlerinde asla leke bırakmamaktadır. Fix All Classic ürünü iyi renk kararlılığı, hava ve UV direnci sağlamakta olan bir üründür.

Fix All Classic ürünü su bazlı boyalar ile boyanabilirlilik sağlamaktadır. Kurumadan sonra kalıcı elastikiyet sunan bu muhteşem ürün bir çok yüzeye yapışma sağlayabilmektedir. Hafif ıslak yüzeylerde bile kaliteli yapışma sağlayan Fix All Classic ürünü yüksek yapışma gücüne sahiptir.

İyi uygulama ürünleri arasında bulunan bu ürünün aletle şekillendirebilme özelliği de mevcuttur.

Soudal Fix All Classic Ürün Uygulama Alanları

Soudal markasının ürün grupları arasında sıkça göreceğiniz ve tercih edilen bu ürün doğal taşlar için yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamalarında ülkemizde en çok tercih edilenler arasındadır. Mermer, granit gibi doğal taşlarda sıklıkla kullanılan bu ürün aynı zamanda Sıhhi uygulamalar için de ideal bir tercih olacaktır.

Aynı zamanda titreşimli yapılar arasında güçlü esnek yapıştırma sağlayan ürün, kat birleşme noktalarında ise sızdırmazlık amacı ile kullanıma uygundur.

Genel olarak tüm inşaat ve yapı sektöründe sızdırmazlık ve yapıştırma uygulaması alanlarında Soudal markasının Fix All Classic ürünü tercih edilebilmektedir.

Fix All Classic Kullanım Önerileri ve Uyarıları

Yöntem: Manuel veya pnömatik derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C +35°C arası
Temizleme: Uygulamadan hemen sonra ve kurumadan önce Fix ALL temizleyici ile
Alet ile şekillendirme: doku oluşumundan önce sabunlu çözelti ile
Onarım: Fix ALL ile

Ürün 290 Ml kartuşlar ile satışa sunulmaktadır. Kanyon Yapı olarak ihtiyaç duyduğunuz bu ürüne toplu alımlarınızda muhteşem fiyatlar sunmaktayız. Üstelik firmamız sadece Türkiye’ye değil, ülkemizin bir çok noktasına ürün kargolama, sevkiyat işlemlerini de yapmaktadır.

Son yıllarda komşu ülkelerden alınan toplu siparişleri de en kısa süre içerisinde hazırlıyor ve adreslerine gönderiyoruz. Sizlerde daima ihtiyaç duyduğunuz Soudal Markalı Fix All Classic ürünleri için en ama en uygun fiyatları 0216 314 56 40 numaralı telefon numaramızdan alabilirsiniz.

Silirub No5 He Nötr Dış Cephe Silikonu Fiyatları

Silirub No5 He Nötr Dış Cephe Silikonu Fiyatları

Silirub No5-He Nötr Cephe Silikonu olarak bilinen bu ürün SOUDAL markası tarafından özellikle kötü hava koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bir silikondur. Genelde dış cephelerde aşırı sıcaklarda, yüksek nemli iklim koşullarında yer alan ve bu koşullara maruz kalabilen malzemelerin yüzeylerinde çok rahat bir şekilde uygulayabileceğiniz bu ürüne ülkenin neresinde olursanız olun Kanyon Yapı aracılığı ile en uygun fiyatlardan erişebilirsiniz.

Silirub No5 ürünü çeşitli yapı elemanlarının da ek yerlerinde bulunan, yüksek derecelerde ve fazlaca harekete maruz kalan bağlantılarda, genleşme derzlerinde de kullanılmaktadır. Ürün çok kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Eğer ki profesyonel uygulayıcı değilseniz dahi en kolay ve basit şekilde uygulama yapabilirsiniz. Bu konuda dilerseniz firmamızı arayarak gerekli bilgileri de alabilirsiniz. Ürünün rengi solmaz ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım sağlayan bir üründür. Silirub No5 kokusuz bir üründür.

Soudal Silirub No5-He Nötr Cephe Silikonu kokusuzdur. Kürlenmesinin ardından dahi kalıcı bir mükemmel elastikiyet sağlamaktadır. Geniş bir renk skalasına sahip olan bu ürün ISO 11600 standartlarına uygun olarak üretilmiş, düşük modüllüdür. Çözücü içermeyen ürün yağmur, don, rüzgar, ozon ve aşırı sıcaklara dahi çok dayanıklıdır.

Cam, lamine cam kaplama alüminyum, galvaniz çelik, alüminyum kompozit panel, beton, taş gibi malzemeler üzerinde mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.

SILIRUB NO5-HE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

* Hızlı doku oluşumu
* Geniş renk skalası mevcuttur.
* Çok kolay uygulanır
* Solmaz ve UV ışınlarına dayanıklı
* Sertleşme sonrası kalıcı elastikiyet
* Birçok malzemede çok iyi yapışma
* Düşük katsayı

SILIRUB NO5-HE UYGULAMALAR

– Yapı ve inşaat derzlerinde
– İşlenmiş ahşap ve cam arasındaki sızdırmazlık uygulamaları
– PVC ve cam arasındaki sızdırmazlık uygulamaları
– Cam işlerinde en iyi sızdırmazlık sağlar.

SILIRUB NO5-HE KULLANIMA DAİR

Yöntem: derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C to +35°C
Temizleme: Kullanımdan hemen sonra beyaz ispirto ile
Sonlandırma: Doku oluşumundan önce, sabunlu çözelti ile
Onarım: Silirub NO5 ile

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürünü sipariş vermek isterseniz firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Soudal Ürünleri En Uygun Fiyatları Burada !

Soudal Ürünleri En Uygun Fiyatları Burada !

Avrupa’nın en büyük mastik ve köpük yapıştırıcı üreticisi firması olan Soudal’ın kuruldupu 1966 yılından bu güne halen daha aile şirketi olarak yönetildiğini biliyor muydunuz?

Soudal markası dünya genelinde bilinen ve çok fazla tercih edilen güçlü bir markadır. İnşaatlarda, endüstriyel alanlarda, kanallarda dünya genelinde 130’danf azla ülkede kullanıcılara 50 yıldan fazla zamandır ulaşmaktadır. 5 kıtaya yayılan ve dünyada bulunan 19 üretim tesisiyle soudal en iyi teknikleri ve lojistik destekleri de aynı zamanda sağlamaktadır.

50 yıldan daha uzun süredir ürünlerini sunan SOUDAL Markasına ait bir çok ürüne firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve en uygun fiyatları nerede olursanız olun KANYON YAPI’dan temin edebilirsiniz. İşe yarayan ürünler üreten ve kaliteli ürünlerini ihtiyaca özel olarak da sunan firma aynı zamanda satıştan sonraki destek hizmetleri ile de bu şekilde yükselmenin temelini sağlam atmıştır.

Dünya’da bilinen Soudal markasının en uygun fiyatlı ürünlerini temin etmek istediğinizde adrese bakmadan hemen arayabileceğiniz numara firmamızın numarasıdır. Çünkü Kanyon Yapı sizlere nerede olursanız olun dilediğiniz adetlerde SOUDAL markalı ürünleri adresinize kadar ulaştırabilmektedir.

Daima kaliteli ürünleri sağlama konusunda önde gelen firma olan Soudal, 1992 yılında ISO 9002 onayı almıştır. PU köpük, mastik, yapıştırıcı ve rutubet yalıtımı alanındaki ürünleri ile piyasanın lideri konumunda bulunan bu marka kaliteli ürünleri ile müşterilerinden gelen beklentileri daima karşılamaktadır. ISO 9001 Kalite sistemi, kurulum,üretim ve hizmette kalite güvencesi için bir model teşkil etmektedir. Kuruluşun tüm bölümlerini, tüm çalışanlarının benimsendiğinin felsefesini kapsamaktadır.

Soudal ürünleri bir çok kuruluşun yerel ve ulusal anlamda da onayını almıştır. Bu bağlamda sizin aradığınız herhangi bir soudal markalı ürünü incelemek isterseniz sitemizde yer alan soudal kategorisini ziyaret etmeniz ve bu alanda tüm ürünleri tek tek kendilerine ait özellik, belge ve resimlerle incelemeniz yeterli olacaktır.

Merak ettiğiniz tüm bilgiler ve soudal ürün fiyatları için bize 0216 314 56 40 numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Simson Foam Tape (Çift Taraflı Köpük Bant) Fiyatları

Simson Foam Tape (Çift Taraflı Köpük Bant) Fiyatları

Simson Foam Tape (Çift Taraflı Köpük Bant) Fiyatlarını muhteşem fiyatlarımızdan edinebilirsiniz. Simson foam tape ürününü en iyi fiyatlardan firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz. Çift taraflı köpük bant ürünü bir yüzüne koruyucu folyo bulunan çift taraflı bir banttır. Ürün HDPE yapışkan köpük bant ürünüdür. Kaplama panelleri üzerine ilk yapışmayı sağlamaktadır.

Yapıştırıcıların tam kalınlıkta olmalarını sağlayan bu ürün KOMO sertifikalarına dahil edilmiştir. Ürün bir çok hava koşulunda yüksek birleşim dayanımı sağlamaktadır. Çift taraflı köpük bant ürünü foam tape için hemen firmamıza web sitemizde yer alan adres ve telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Simson Foam Tape ürününün muhteşem özellikleri vardır. Ürün kaplama panellerinin kullanılmalarında kullanılmaktadır. Siyah renkli olarak temin edebileceğiniz bu ürünü en iyi fiyatlardan firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Bu tarz ürünlerde ürünlerin üretim tarihi ne kadar eski olursa o kadar verim almanız düşmektedir. Firmamız Kanyon Yapı BOSTİK markalı bir çok ürünü anında yeni ürün olarak göndermekte olacaktır. Çift taraflı köpük bant sistemine dair bilgileri ve fiyatları bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Simson Panel Tack Yapıştırma Sistemi Ürün Fiyatı

Simson Panel Tack Yapıştırma Sistemi Ürün Fiyatı

Simson Panel Tack Yapıştırma Sistemi Ürün Fiyatı ile ilgili aramalarınızda rastladığınız firmamız KANYON YAPI’nın kurumsal web sitesini ziyaret ederek bir çok bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın en iyi sızdırmazlık malzemeleri üreticisi ve en büyük yapıştırıcı firması olan BOSTİK markasının Polimer teknolojisini geliştirerek en üst noktalara taşımaktadır. Geçen her gün çok daha fazla tercih edilen ürünleri arasıdna kullanılmak üzere SİMSON PANEL TACK‘ı ülkemizin pazarına sunmuştur.

Mimarların genel olarak tercih etmesinde, estetik duruşlarının uygulama alanlarında olan başarılı işlemlerinin yanı sıra pratik ve hızlı uygulama yapılabilmesi ile su ve ısı yalıtmında muhteşem derecelerde avantajlar sağlar.

Ms polimer bazlı bir ürün olan dış cephe panellerinde uygulanan ve yüksek basınçla üretilen laminat kaplama panelleri özellikle yüksek basınçla üretilen laminatların kaplama panellerinde, cephelerin yüzeylerinde bağlanmalarında, nemle kürlenmekte olan son derece elastik bir yapıştırıcı üründür.

Simson Panel Tack ürünü bir çok alanda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Çatı kenar kaplamalarında, dış cephe kaplamalarında rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir üründür. AYnı zamanda kaplama panellerinin yapıştırılmasında ve siberik kaplama gibi uygulama alanlarında muhteşem bir yapıştırma sağlamaktadır.

Simson Panel Tack BOSTİK markasına ait bir üründür. Bostik markalı ürünlerin en iyi fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu muhteşem ürün Simson Panel Tack izosiyanat ve solvent içermeyen bir üründür. Mükemmel derecelerde mekanik dayanımlara sahiptir. Gerilim kuvvetinin ideal şekilde dağılmasını sağlayan bu ürün çok uzun süreli elastikiyete sahip bir üründür.

Simson Panel Tack uygulandığı alanlarda hızlı montaj sağlayabilmektedir. Hava koşullarına ve neme karşı muhteşem dayanık sağlamaktadır. Dış ve iç uygulamalarda da aynı bağlama sistemi kullanılabilmektedir. Ürün aynı zamanda komo sertifikalıdır. Yangına dayanıklı bir üründür.

Simson Panel Tack ürün fiyatları için hemen bizi 0216 314 56 40 numaramızı çevirerek arayabilirsiniz. Kanyon Yapı’yı arayarak BOSTİK markasına ait bir çok ürüne firmamızın web sitesinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bostik markalı ürünleri firmamız sizlere bulunduğunuz adrese kadar ulaşımını sağlamaktadır.

Detaylar için hemen ve hiç zaman kaybetmeden bizi arayın.

Soudal Fix All Turbo 290 Ml Fiyatı – En Uygun Fiyatlı Soudal Ürünleri

Soudal Fix All Turbo 290 Ml Fiyatı – En Uygun Fiyatlı Soudal Ürünleri

Soudal markasının yeni ürünleri arasında yer alan Fix All Turbo ürünü çok hızlı kuvvet birikimi özelliğine sahip ve aynı zamanda tek bileşenli, yüksek kalitede SMX Polimer esaslı yapıştırma, dolgu malzemesi olarak bilinmekte ve piyasadaki yerini korumaktadır. Ürüne çok uygun fiyatlardan ulaşmak isteyenleri Kanyon Yapı firması çağrı merkezine 0216 314 56 40 numaralarından ulaşması mümkündür.

Soudal markalı bir çok ürünü ülkenin en uygun fiyatlarından adresinize kadar ulaştırmaktayız. Bunların içinde en çok talep gören FİX ALL TURBO ürünü de dahildir. Bu ürünü bizi arayarak istediğiniz adetlerde toplu veya adet bazında sipariş verebilirsiniz.

Fix all turbo ürünü uygulamasının ardından ortalama 20 dakika içerisinde kürlenen bir üründür. Her türlü yapışma işleminde bir çok yüzeye uygulanabilen bir üründür. Üstün kaliteye sahip olan bu ürün, tek komponentli, elastik, SMX Polimer bazlı mastik ve yapıştırıcı ürün olarak bilinmektedir. Hızlı koruma istenilen alanlarda mükemmel bir tercih olacak olan Soudal Fix All Turbo ürünü 20 dakikada kuruma süresi ve 3 saatin ardından da taşıma gücü ile piyasanın en hızlısıdır. Tüm yüzeylerde ve bir çok materyalde üstün yapışma özelliği bulunmaktadır.

Fix All Turbo Ürün Özellikleri

* Fix All Turbo ürünü tam kurumasından sonra da daima elastiktir.
* Kurumadan sonra da su bazlı boya ile boyanabilmektedir.
* Soudal Fix All Turbo renk kararlılığına, hava ve UV ışınları direncine sahiptir.
* Bitiş mukavemeti olarak yüksek oranlara sahiptir.
* Hızlı elleçleme ve çok hızlı kuvvet birikimi sağlamaktadır.
* Fix All Turbo hafif nemli yüzeylerde dahil olarak, en yaygın yüzeylere yapışma sağlamaktadır.

Fix All Turbo Ürün Uygulama Alanlarından Bazıları

* Ürün inşaat sektörlerinde uygulanabilmektedir.
* Metal endüstrisinde yapıştırma uygulamalarında kullanılmaktadır.
* Levha, profil ve diğer yaygın kullanıma sahip yüzey parçalarında ( ahşap, mdf, sunta vb. ) elastik yapıştırmada kullanılmaktadır.
* Birçok farklı inşaat ve yapı uygulamalarında elastik yapıştırma sağlamaktadır.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürüne sahip olmak, adresinize ulaşımlarını sağlattırmak istersenize hemen Kanyon Yapı firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.