Tyvek Bütil Bant Ürünü Sipariş Ver

Tyvek Bütil Bant Ürünü Sipariş Ver

Tyvek Bütil Bant Ürünü Sipariş Vermeniz için elimizde bulunan yüksek adetlerdeki TYVEK markalı bu bantlar adına hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Tyvek Bant ürünlerinde tüm çeşitler Kanyon Yapı markası altında sizlere ulaştırılabilmektedir. Tyvek Butil bant ürünü zorlu kapatma görevleri için hazır ! Özelleştirilmiş bir düzende kullanılabilen ve genelde su yalıtım örtüleriyle kullanım için tasarlanmış olan butil bazlı sızdırmayan malzemelerin harmanlanması ile oluşturulmuştur. Çift taraflı butil bant ürünü piyasada bulunan bir çok yapı malzemesine maksimum uyum sağlayacaktır. Neme, kimyasal ürünlere de karşı koyabilmekte olan hava geçirmeyen ve asla su geçirmeyen kapatmaları sizinde elde edebilmeniz için yardımcı olacaktır.

Tyvek Markasına ait Bütil Bant ürünü performans ve kalitesini anlayabilmeniz için size örnek vermek isteriz. Bütil bant ürününü ahşap ince bir tahta altında kompresyon altında kullanılabilir, oldukça etkilidir. Çevre, baca, mesnetler için çivi girişlerini, elektrik ve elektronik soketlerin kapaklarının etraflarını kapatmanız için de oldukça yararlı ve önerilen bir üründür. Genel anlamta TYVEK markasına ait olan Bütil Bant ürünü farklı yapı bileşenlerinin yapıştırılmasında kullanılabilmektedir. Farklıdan kastımız örneğin cephe sistemlerinin farklı bir elemanı gibi uygulanabilir. Tyvek® ile bir başka Tyvek® örtünün birleşimi esnasında Tyvek® Akrilik bant kullanılır.

Tyvek Bütil Bant Uygulama Faydaları

* Ürün uygulandığı alanda suya maksimum dayanıklılık sağlar.

* Ürün uygulandığı alanda neme karşı dirençli ve duyarlıdır.

* Ürün uygulandığı alanda çevresel döngü ve kimyasallara yüksek direnç sağlamaktadır.

* Tyvek Bütil bant nem ve havayı geçirmeyen bir katmana sahiptir.

* Ürün blok yapılarda, kagir, kereste, tuğla yapılarda, metal yapılarda ve çoğu plastik malzemede uygulanmak için uygundur.

* Tyvek markasına ait su yalıtım örtüleri için de maksimum sonuçlar alabilirsiniz.

Ürünün temel özelliklerine de kısaca göz atacak olursak, siyah renkte ( Diğer renkler için bizi arayın ) olan bu bantın silindir boyutu 20mm x 30m / 30mm x 20m olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde bu muhteşem özellikleri bulunan Tyvek Bütil Bant ürününü hemen sipariş vermek isterseniz web sitemizde yer alan 0216 314 56 40 numaramızı arayabilirsiniz.

Uygun fiyata satın alabileceğiniz bu ürünlerimiz, hangi ilde olursanız olun sizlere en hızlı şekilde ulaştırılacaktır.

Alevi İlerletmeyen Su Yalıtım Örtüsü FireCurb Fiyatları

Alevi İlerletmeyen Su Yalıtım Örtüsü FireCurb Fiyatları

Alevi İlerletmeyen Su Yalıtım Örtüsü FireCurb ,DuPond markasının en yeni ve patentli ürünüdür. Ticari yapılar, mesken yapılar için özel olarak geliştirilen bu ürün alevi ilerletmeyen yapısı sayesinde son zamanlarda sıklıkla tercih edilmekte olan bir su yalıtım örtüsüdür.

FireCurb ürünü tutuşma durumunda kendi kendini söndürmekte olan hafif ve gelişmiş alev ilerletmeyen yalıtım örtüleri arasında lider konumdadır. Çevresel etkileri sayesinde damlacıkları ve dumanın oluşumunu azaltmakta olan bir halojensiz tabakası bulunmaktadır. Ürün cephelerde taş yünü ile birlikte uygulanması durumunda ülkenin Euroclass a2,s1,d0 sertifikalarına sahip olan ilk, hatta tek buhar geçişine açık olan su yalıtımı ürünü olarak da bilinmektedir. Alevi ilerletmeyen bu ürün nefes alan su yalıtım örtüleri arasında bulunmaktadır. Alevlerin yavaşlamasına, önlemesine yardımcı olabilen ürün binalarınızda bu nedenle tahliye durumları için geniş zamanlar oluşturmakta ve duvarlarınızdaki bulunan elamanların yangın derecesini yardımcı olmaktadır.

Yangına dayanıklı FireCurb ürünü olası tutuşma durumunda kendi kendini söndüren bir yapıya sahiptir. FireCurb yangın esnasında alevlerin yayılımını sınırlandıran bir biolojik yapıya sahiptir. Yangın yönetmeliklerine göre 21.5 m ve üzeri yapılarda aranmakta olan şartların tamamını sağlayan ilk ve tek buhar geçirgenliği bulunan yalıtım örtüsünü muhteşem fiyatlardan istediğiniz ebatlarda firmamızı arayarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına gönderimi yaptığımız bu muhteşem ürünü 0216 314 56 40 numarasını arayarak sipariş verebilirsiniz.

Tyvek FireCurb isimli bu ürünümüz alevi ilerletmeyen yapısı ve çevreye sınırlı etkisi olan halojensiz yapısı ile muhteşem bir üründür. Yangını geciktirmesi ile bilinen ürün bir çok faydayı da beraberinde getirmektedir. Çok sınırlı katlılar ile düşük yanıcılık sağlayan ürün uzun vadede yatırımınızda muhteşem koruma sağlayacaktır. Uygulama esnasında hafifliği ile hiç yorulmadan, eziyetsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 1,5 x 50m rulolarda satışı sağlanan bu ürünün rolosunun ağırlığı ise ortalama 6 Kg’dır. CE uygunluk sertifikası dahi bulunan, tüm dünyada kabul görmüş bu ürünü geciktirici havalandırma membranları ile kullanabilir ve daha güvenlikli binalar elde edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve muhteşem fiyatlarımı için hemen bizi arayın. Sizlere en iyi, en kaliteli ürünleri Kanyon Yapı güvencesi ile ulaştıralım.

Aktif Nem Yönetimli Yüksek Koruma Ürünü Tyvek Solid Fiyatı

Aktif Nem Yönetimli Yüksek Koruma Ürünü Tyvek Solid Fiyatı

Aktif Nem Yönetimli Yüksek Koruma Ürünü Tyvek Solid için tüm detayları firmamızın web sitesinden hemen öğrenebilir ve anında en iyi fiyatları temin edebilirsiniz.

Mikro boşluklu TYVEK Katı Nefes alan üründür.. Bir çok ürünün özelliklerini tek bir üründe birleştirmiştir.

Tyvek solid ile yapılarınızı Sudan koruyun ve çatıdan sağlayın. Taşyünü yanına yerleştirilmiş, rüzgar ve su geçirmez film yalıtımlı eğimli çatılarda uygulanır. Dış kısımlarında yazıtlar vardır, beyaz taraf taşyünü cephesine bakmaktadır.
DuPond markasının ülkemizde en çok tercih edilen ürünüdür. Buhar dengeleyici, nem bariyeri ürünleri arasında yer alan bu ürünün en iyi teknolojileri barındırmaktadır. Teknolojisi ile dünyanın 1 numarası olan bu ürün diğer muadil ürünlerin içinde farklı olarak tekstil esaslı olarak üretilmiştir. Yırtılmaya göre yüksek mukavemeti olan ve su direnci konusunda yüksek dirençli olan bu ürün tek katmanlı nefes alan su yalıtımı örtüsüdür.

Su yalıtımı örtüsü olarak hafif olarak sunulan bu ürün her zaman buhar geçişine açıktır, Tyvek Solid ürünü ısı yalıtımı konusunda da ayrıca özelliklerini sunmaktadır. Ahşap, çelik çerçevelerde, beton duvarlarda ikinci bir koruyucu tabaka olarak da kullanım için uygun olan bu ürün sağlam ve hafif yapısı sayesinde kolay kurulum sağlayan pratik bir üründür. En iyi tyvek solid fiyatları için Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Su basınç direnci sayesinde su geçirmeyen bir ürün olan tyvek solun yapılarınızda hava sızdırmazlığı sağlamaktadır.

Tyvek Solid ürünü tek katmanı ile 220 mikron kalınlığı ile yaşlandırma testleri sonucunda uzun yıllar boyunca sızdırmazlığını koruduğunu sergilemiş ve aynı zamanda su buharına karşı da yüksek ölçülerde geçirgenliğini sağlamıştır. Muhteşem bir performans sağlayan ürünü uygulandığı alanlarda 4 aya kadar açık bırakabilirsiniz. Uzun süreli güvenirlilik ve kalite için Tyvek Solid ürününü tercih edebilirsiniz. DuPond markasının TYVEK SOLİD ürünü aynı zamanda CE Belgelidir.

Binalarınızda tyvek solid ile yalıtımı tercih edebilmeniz için merak ettiğiniz bir çok soru olabilir. Bu soruların yanıtları ve teknik bilgileri için web sitemizde yer alan ilgili ürünü tıklayarak incelemelerinizi yapabilirsiniz. Daha fazlası ve teklif talepleri için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı bünyesinde bulunan tüm ürünleri dilediğiniz adrese, özel paketlemeleri ile asla zarar görmeden ulaştırabilmektedir. Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için bizi aramaktan çekinmeyin.

Buhar Kesici Tyvek Airguard Ürünü En Uygun Fiyatları

Buhar Kesici Tyvek Airguard Ürünü En Uygun Fiyatları

Su buharları için kusursuz bir bariyer yalıtımı filmi olan Tyvek Airguard ürünü binalarınızın su buharlarına karşı havaların girişlerinde, bariyer niyetinde korumalar için kullanılmaktadır. Çoğunlukla bariyerlerin sıcak tarafına monte edilmekte olan bu ürün kısaca yüksek esneme, yırtılma direnci sağlamakta, buhar bariyeri sunmaktadır.

Konvektif ısıların kayıplarını azaltma konusunda oldukça verimli sonuçlar alabileceğiniz bu ürün buhar kesici olarak da genel olarak adlandırılmaktadır. Genel olarak çatıların ve duvarların kontrol tabakalarında kullanılması için üretimi sağlanan bu ürünlerin uzama, yırtılma gibi durumlarını minimum düzeylere indirmesi amacıyla özel bir güç ile üretilmesi herkesi memnun etmekte ve kullanımlarda tercih edilmesinin ilk sırasını almaktadır. AirGuard Buhar Kesiciler yapılarda ve binalarda oluşmuş olan hava akımlarında hava geçirmemekte ve yapılarınız için bariyer görevleri görmektedir.

Airguard isimli bu muhteşem nem bariyerini en uygun fiyatlardan temin etmek isterseniz hemen 0216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz. Ürünü tercih etmeniz için bir çok neden var. Bunlardan bazılarından çok kısa şekillerde bahsetmek gerekirse, AirGuard isimli bu ürün E Sınıfı yangın dayanımlı ürün kategorisinde yer alması, kolay kurulumu, hafif yapısı, üstün mekanik dayanıklılığı, kesinlikle ve asla su geçirmemesi, ısıtılan veyahut soğutulan havanın kaçışını engellemekte olması, yoğuşma riskini yok etmesi, taşımasından kaynaklı oluşan ısı kayıplarını önlemesi ve CE belgesi ve EN 13984 belgesi ile özelliğinde tam uyumlu plastikler, kauçuk buhar kontrolü örtüleridir.

Ürüne ait temel özellikler, diğer detaylar için TYVEK AİRGUARD isimli bu muhteşem ürünü kurumsal web sitemizin ana sayfasından ÜRÜNLER bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sızdırmazlık alanlarında en iyi verimi almanız için AirGuard akıllı buhar örtüsü ürününü Tyvek Akrilik Bant ve Tyvek Butil Bant isimli ürünlerle kullanmanız oldukça önemlidir. En iyi sonuçları alabilmeniz için merak ettiğiniz tüm soruları daima bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Sektörün önde gelen firması Kanyon Yapı en uygun fiyatlardan yangına dayanıklı bu ürünü sizlere sunabilmektedir. Detaylı bilgi ve muhteşem fiyatlar için hiç zaman kaybetmeyin, hemen web sitemizde yer alan numaralarımızdan bizi arayın. Firmamız sizlere hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Dilediğiniz il ve ilçelere özel paketlemeler ile ürünlerimiz ulaştırılmaktadır. Firmamızın web sitesinde incelediğiniz tüm ürünler aynı zamanda komşu ülkelerimize de sevkiyat sağlanabilen ürünlerdir.

Trio Plus 140 Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici Örtü Fiyatları

Trio Plus 140 Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici Örtü Fiyatları

Trio Plus 140 Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici Örtülere özellikleri ile beraber firmamızdan ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı güvencesi ile size ulaştırılan Trio Plus 140 isimli ürünümüz her türlü çatı ve cephe kaplamalarında kullanılmakta olan ürünü sizlere tanıtmaktadır. Yüksek buhar geçirgen özelliği bulunan ve aynı zamanda su sızdırmaz bir yaıda olan sektörde en çok tercih edilen ürünümüzü en uygun fiyatlardan firmamızdan alabilirsiniz. çatılarınızın izolasyonu için tercih edebileceğiniz bu ürünün saymakla bitmeyen bir çok özelliği bulunmaktadır.

Kanyon Yapı olarak uzun yıllardan bu yana yapı malzemelerini sektörde ülkemizin bir çok iline ulaştırmaktayız. Ürünlerimizi ülkemizin piyasasında en uygun fiyatlardan sunmakta olan büyük projelere ürün tedarik eden firmamız aynı zamanda komşu ülkelerimize de özellikle incelemekte olduğunuz nem bariyeri ürünlerini ulaştırmaktadır. Müşterilerine her zaman kaliteli malzemeleri sunan firmamız bugün aranan ürünlerin tamamının, en uygun fiyatlardan bulunduğu bir marka olmuştur. Ülkemizde yer alan bir çok büyük projenin yapımında firmamız sayısız referansları ile ürünlerini sizlere de ulaştırmaktan memnuniyet duyacaktır.

Trio Plus 140 isimli bu muhteşem ürün uygulandığı binalarda muhteşem yararlar sağlamaktadır. Ürün cephe ve çatıların nefes almasını sağlamasının yanı sıra aynı zamanda da yapıların nefes almasını yüksek oranda arttırır. Terleme ile oluşan binadaki yoğunlaşmayı da önleyen nem bariyerinin diğer avantajları ise şu şekildedir;

Uygulandığı alanda daima kaliteyi yapıya işleyen Trio Plus 140 isimli ürünümüz uygulanmasının hemen ardından yapıya yarar sağlamaya başlayarak binanızın ömrünü uzatacaktır. Rüzgara engel olma özelliği sayesinde binanızın içinde olan sıcak ve soğun havanın verimliliğini de maksimum düzeye çıkaracaktır. Nem bariyeri uygulanan yapılarda ısı yalıtımı malzemeleri de daha uzun ömürlü olur. Her nevi çatının alt kısımında uygulanabilen ve yarar sağlayan nem bariyeri ürünlerinde muhteşem fiyatlarımızı duymak için mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet veren çağrı merkezimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Trio Plus 140 ürünü sidding, alüminyum, ahşap cephelerin altında, her nevi çatı altında uygulanabilen bir üründür.

Sizlerde 1.60 x 100 m ebatlarında olan özel nem bariyeri rulolarından sipariş vermek için hemen bizi arayabilirsiniz. Özel olarak ambalajlayarak bulunduğunuz ile gönderimleri yapılan tüm ürünlerimiz gibi Trio Plus 140’da aynı ivedik ve özenle sizlere ulaştırılacaktır. Detaylar için hemen bizi arayın.

En Uygun Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici Ürün Fiyatları

En Uygun Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici Ürün Fiyatları

En Uygun Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici Ürün Fiyatlarını edinebilmek amacı ile kurumsal firma Kanyon Yapı’nın web sitesine hoşgeldiniz.

Bugünkü içeriğimizde size son dönemlerde adından sıkça söz ettiren TRİO PLUS 100 ürününden bahsedeceğiz. Oldukça avantajlı olan bu ürün buhar dengeleyici ürünler ile kullanılması ile beraber yapılarınızda bir çok avantajı da beraberinde sunmaktadır. Uygulama alanlarında kullanıldığında ürün cephelerinizin ve çatılarınızın nefes almasını sağmakta ve yapılarınızın terlemesini önlemektedir.

Kaliteli bir yapıda kullanım sağlayan Trio Plus 100 markalı ürün nefes alması özelliği ile beraber yapılarınızın içerisinde bulunan nemi etkili bir şekilde dışarıya aktarmaktadır. Nem bariyeri ürünü uygulanması ile yapıların ömrü de artmaktadır. Isı yalıtım malzemeleri bulunan binalarınızdaki uygulamaların da yıpranmasını önleyecektir. Her türlü çatının altına uygulanabilen bu ürün, sidding cephelerin altında, alüminyum cephelerin altında, ahşap cephelerin altında uygulanabilmektedir.

Ülkemizde son yıllar içerisinde sıklıkla tercih edilmekte ve ustalarımız tarafından uygulaması başarılı bir şekilde yapılan bu ürünlere en uygun fiyatlardan 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı’nın kalitesi ile sizlere ulaşan buhar dengeleyici ürünleri ahşap ve betonarme yapılarda uygulanabilmekte, binanın içerisinde olan havanın bina dışına taşınması konusunda yardımcı olmasını sağlamaktadır. iç mekanlarınızın hava almasını sağlayan Trio Plus 100 ürünü aynı zamanda binalarınızın dış kabuğunda kullanılmakta olan, dış etkenlerden gelen suların binanıza zarar vermesini de engellemesi ile bilinmektedir.

Sizlerde en kaliteli ürünlere her zaman olduğu gibi Kanyon Yapı aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Nem bariyeri ve buhar kesici ürünlerinin bir çok çeşidi ve ürünü bulunmaktadır. Sizlere önerdiğimiz Trio Plus 100 isimli ürüne ait daha detaylı bilgi ve rulo fiyatları için hemen bizi arayın.

Ürün rulo olarak ambalajlarında teslim edilmektedir. 1.60 x 100 m olarak ürünü en uygun şekilde temin edebilirsiniz. Depolanmış olduğu alanlarda temiz zeminler üzerinde uygulanabilmektedir.

En Kaliteli Nem Bariyeri Fiyatları – Trio Plus 90

En Kaliteli Nem Bariyeri Fiyatları – Trio Plus 90

En Kaliteli Nem Bariyeri Fiyatları – Trio Plus 90 markası ile özel üretimleri gerçekleştirilen ve firmamızın önerdiği ürüne web sitemiz üzerinden erişebilir ve en iyi fiyatları 0216 314 56 40 numarasından alabilirsiniz.

Trio Plus 90 isimli nem bariyeri oldukça avantajlı bir üründür. Buhar dengeleyici ürünler arasında da bulunan bu ürün çatılarınızda, giydirme cephe sistemlerinizde sizlere bir çok avantaj ve fayda sağlamaktadır. Buhar dengeleyici olarak da bilinen nem bariyerini ek yerlerinde, yama yapılacak yerlerde tyvek markalı bantlar ile kullanarak tamamlayabilir ve düzeni sağlayabilirsiniz. Çatılarınızın ve cephelerinizin nefes alması için oldukça yararlı bir üründür. Yapılarınızda terlemeyi önleyen TRİO PLUS 90’a en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Trio Plus 90 isimli bu ürün aynı zamanda uygulandığı alanlarda nefes alması ile nemi etkin bir şekilde yapılarınızdan dışarıya atmakta olacaktır. Malzeme uzun ömürlü olması ile beraber uygulanmasının ardından yapıarınızın ömrünü de arttırmakta olacaktır. Rüzgara engel olması ile de bilinen bu ürün yapıların içerisinde bulunan sıcak veyahut soğuk havanın size sağladığı verimi de attırmakta olacaktır. Binalarınızın ısı yalıtım malzemelerinin zarar görmesine de bir kalkan olacak bu ürünün saymakla bitmeyen bir çok özelliği sizin de gördüğünüz gibi yer almaktadır.

Nem bariyeri ile ilgili yaptığınız araşatırmalarda rastladığınız bu içeriğimizde TRİO PLUS 90 ürününü incelemektesiniz. Bu ürün her türlü çatıda uygulanabilir. Kiremit altı ve kenet çatıların alt kısımlarında uygulanabilen bir üründür. Aynı zamanda alüminyum ve ahşağ cephelerin altında da kullanılmakta olan ürünü daima tercih edebilir ve uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nem bariyeri ürünlerinin tamamında olduğu gibi Trio Plus 90‘ın da ambalajını açtığınız taktirde tozlardan ve sulardan korumalısınız. Tyvek markalı kaliteli bantlar ile ürünün tamamlamalarını yapabilirsiniz. Uygulandığı alan açıktaysa, uygulamayı yapmanızın ardından örtünün üzerini en geç 4 ay içerisinde kapatmalısınız. 1.6. x 100 m olarak rulolar halinde satışa sunulan bu ürün saymakla bitmeyen özellikleri ile sizlere maksimum fayda sağlayacaktır.

Hiç zaman kaybetmeden en uygun fiyatlardan bu ürüne sahip olmak isterseniz iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ürünü direk kendi özellik ve bilgileri ile incelemek isterseniz kurumsal sitemizin ilgili ürün bölümünde bulunan TRİO PLUS 90 ürününü bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Pvc Pencere Kolu Fiyat ve Modelleri

Pvc Pencere Kolu Fiyat ve Modelleri

Online olarak web sitemizden bazı pencere kollarını inceleyebilir ve hemen Kanyon Yapı’yı arayarak dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Daima kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran ve zengin ürün modellerini satışa sunan firmamızı arayarak en uygun fiyatları edinebilirsiniz.

Tek kanatlı açılımlı pencerelerin kollarında en uygun fiyatlar bizde. Aynı zamanda balkon kapılarınızda diğer pencereler gibi kollar ile açılmaktadır. Kol yardımı ile açılan tüm sistemlerin ihtiyaö duyduğu kol ürününü bizden sipariş verebilirsiniz. Bu kollar aşağıyı göstermekteyse pencereniz kapalı konumda olacaktır. Pencerenizin kanadını yana doğru açabilirsiniz. Vasistas aksesuarları bulunan pencerelere uygun kollar ve diğer ürünler için www.kanyonyapi.net kurumsal web sitemizden ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz. Büyük kanatlarda, pencerelerinizin kanadını vasistas makası tutmaktadır. Pencerenize uygun kolun tercihi için adet sayılarına bakmaksızın en uygun fiyatları bizler sizlere sunacağız.

Çift açılımlı pencere kolları, çift kanatlı pencere kolları, balkon kapılarının kollarında da aynı pencere kollarının tamamında olduğumuz gibi iddaalı ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Genelde beyaz olarak üretilen bu kollar taleplerinize göre, gri ve siyah renklerde de sizlere uygun fiyatlardan sunulabilmektedir. Pvc Pimapen kolları için hemen bizi arayabilir ve en güzel, şık ve kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz. Pvc pencereleriniz için uygun ölçülerde üretilen kolları bizi arayarak satın alın.

Özel üretim Pencere kolları sizlere 0216 314 56 40 numarası üzerinden sunulmakta ve en uygun fiyatlar ile teklif edilmektedir. Talep ettiğiniz ürünü isterseniz İstanbul’da, isterseniz de diğer illerden sipariş verebilirsiniz. Hiç korkmayın özel sevkiyat sistemlerimiz ve kaliteli depolamamız sayesinde ürünleriniz asla zarar görmeden size ulaşacaktır.

Kanyon Yapı ülkemizin komşu ülkelerine de ürün sevkiyatı yapabilmektedir. Yapmanız gereken hemen bizi aramak ve en iyi fiyatlardan, ülkenin en kaliteli ürünlerine sahip olmaktır.

Cephe Kolu Fiyatları – Pvc Cephe Kolları

Cephe Kolu Fiyatları – Pvc Cephe Kolları

Cephe Kolu Fiyatları – Pvc Cephe Kolları ile ilgili bir çok ürünü Kanyon Yapı’dan temin edebilirsiniz. Cephe kollarında kilitli sistemleri rahatlıkla görebilmeniz ve birbirinin farklı modelleri olarak sitemizde inceleyebilmeniz amacı ile web sitemizde ilgili hizmet başlığı altında içeriklerinizi hazırladık.

Pvc cehpelerde kullanılmak üzere kolların en güzellerini sizler için bünyemizde bulundurmaktayız. Dilediğiniz ürünü dilediğiniz adrese gönderebilmekteyiz. Kanyon Yapı daima kaliteli ürünü en uygun fiyatlarda yapmaktadır. Pvc sistemlerinizin çok daha güvenli olabilmesi için uzun ömürlü pencere kollarını sizler için bünyemizde bulundurmaktayız. Firmamızın satışını sağladığı fonksiyonel ürünlerin kodları ile incelemenizi sitemizden yaparak bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Eksenel cephe kolları olarak da ismi aranan ve bilinen bu ürünler herkesin zevkine hitap edebilecek bir şekilde üretilmekte ve çeşitlendirilmektedir. Pencere kilit sistemlerinize en uygun ürünleri sitemizden değerlendirebilir ve hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Kanyon Yapı sizlere 0216 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri destek hattından bilgi ve en iyi fiyatları alabilirsiniz.

Güvenlikli sistemler ve ürünlerimiz ile incelediğiniz cephe kollarının kilitlerini hareket ettirmenizde kolaylık sağlayan cephe kollarında sağlıksız ve dayanıksız olan pencerelerin, kilit sistemlerinin kapanmaması olabilir. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde yaşayacağınız bu problemler tehlikeleri de arkasından getirebilmektedir. Ev ve iş yerlerinize bu nedenle hırsız girmesi kolaylaşır. Bu nedenle hırsızlık ihtimallerine karşı çıkabilmek için firmamızın sizlere sunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Firmamız yaşayacağınız bu rahatsızlığı, sizin yaşayacağınız tedirğinliği düşünmekte ve sizler için yeni ürünler bünyesine daima katmaktadır. Bünyemizde satışını sağladığımız tüm ürünlerin kalite ve kontrolünü kendi ekibimiz de yapmaktadır. Güvenliğiniz için pencere kollarının kalitesi ve işlevleri oldukça önemlidir.

Hiç zaman kaybetmeden Cephe Kollarının En Uygun Fiyatları için firmamızı arayın. Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde web sitemizde göreceğiniz numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. En güvenilir ürünleri kalitel kontrolleri yapılarak bünyesinde bulunduran Kanyon Yapı sizlere online olarak inceleyebileceğiniz bir web sitesi sunmaktadır. Sitemizde yer alan cephe kolları hakkında en uygun fiyatları ve en iyi özellikleri öğrenmek amacı ile bizi arayabilir ve istemiş olduğunuz adetleri belirtebilirsiniz. Firmamızdan satın almayı planladığınız her ürün, bulunduğunuz il ve ilçelere ve hatta komşu ülkelerimize dahi gönderilebilmektedir. Hiç zaman kaybetmeyin, kalitenin adresi Kanyon’u arayın.

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatları

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatları

Sızdırmazlık ve Yapıştırmada Ekyeri Bant Fiyatlarını alabileceğiniz en iyi özelliklere sahip RAPTOR EKYERİ BANDI ürününü Kanyon Yapı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Genelde eğimli çatılarda tercih edilen ekyeri bant ürünlerinin eşsiz derecede yapıştırma özelliği sayesinde buhar tutucuların, nem bariyerlerinin yapıştırılması sağlanmaktadır. Özellikle geçiş yerlerinin örtülmesi konusunda, eklenmeleri ve bağlantı alanlarında bağlantının sağlanamsı amacıyla kullanılmakta olan bu kaliteli ürün hava sızdırmazlığı sağlar. Ayrıca Ekyeri Bandı sayesinde kontraplak ve suntaların birleştirme yerleride kapatılır.

Raptor Ekyeri Bant ürünlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Raptor markalı bu bant ürünümüz akrilik yapışkanlıdır. Polyester lif takviyeli olan ürünümüz tek taraflı beyaz renge sahiptir. Nem bariyerler, buhar dengeleyicileri ve buhar kesici örtülerin tamamında montaj aşamalarında, ek yerlerinde, tamir işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir banttır.

Osb yüzeylerde, ahşaplarda, beton ve tuğla alanlarında örtülerin birleşim noktaları için kullanılmakta olan bu ürün UV ışınlarına da dayanıklı bir üründür. Rulo şeklinde sunulan bu ürüne en uygun fiyatlardan firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

En iyi ekyeri bant fiyatlarını öğrenmek için 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşın. Firmamızın satışını toptan bir şekilde sunduğu bu ürün yüksek performanslı bir yapıştırıcı özelliği sağlamaktadır. Mükemmel ve anında tutucu özelliği bulunan bu ürün masif inşaat malzemelerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi uygulanabilmektedir. Esnek bir malzemesi bulunan ürün farklı yüzeylerde de optimum fayda ve sızdırmazlık sağlayabilir. Sizlerde solvent içermeyen bu muhteşem ürünümüzü temin edebilirsiniz.

Zaman kaybetmeden en iyi fiyatları elde etmek isterseniz hemen bizi arayın.