Tyvek Nem Bariyeri

Tyvek Nem Bariyeri

Tyvek Nem Bariyeri ürünlerinde güçlü bir yansıma özelliği bulunmaktadır. Tyvek Solid ürünler buhar geçişleri için tek katmanlı nefes alan örtüler olarak bilinmektedir.

Duvar ve çatılar için üretilen Dupont Tyvek ürünü aynı zamanda çelik çerçeve, ahşap çerçeve ve beton duvarlarda da uygulanabilmektedir. Oldukça hafif olan ürün aynı zamanda çok da sağlamdır. Özellikleri sayesinde sadece ülkemizde değil, dünya genelinde şantiyelerde en faza tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürün çok yönlü bir üründür.

Aktif nem yönetimli yüksek koruma sunan tyvek solid piyasada nefes alan su yalıtım örtüsü adı ile de bilinmektedir. Diğer ürünlere göre ekstra %30 daha fazla dayanıklılık sağlar, benzersiz su ve nem buharı geçirgenliği sunar, Tyvek Solid ürünü EN, TS, BBA, ASTM standartlarına uygun olarak üretilen ilk ve tek alanından ürünüdür. Sidding cephe altında, Shingle çatılarda, kiremit çatılarda, metal çatılarda W1 sınıfı yalıtım sunan muhteşem bir üründür.

Nem Bariyeri Tyvek Faydaları

* Tyvek Solid Nem Bariyeri su geçirmez bir yapıdadır.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri yapılarınızda hava sızdırmazlığınızı arttırmaktadır.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri ürünü sahip olmuş olduğu 220 mikronda, yüksek fonksiyonelde kalınlık bulunması sebebi ile yaşlandırma testleri uygulanmıştır ve uygulama sonuçlarına göre uzun seneler boyunca sızdırmazlık sağlamaktadır.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri su buharına karşı çok yüksek ölçüerde geçirmektedir.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri kurulumu oldukça kolaydır, esnektir ve hafif bir yapıdadır.

* Tyvek Nem Bariyeri muhteşem bir performans sağlamaktadır, dört ay kadar açık bir alanda bırakılabilir.

* Tyvek Solid Nem bariyeri ürünü CE işareti bulunmakta ve ilgili kalite belgelerine sahip bir üründür.

* Tyvek Solid Nem bariyeri uzun süre güvenilir bir üründür.

Su konusunda da oldukça dayanıklı olan Tyvek Nem Bariyeri ve Su Yalıtımı örtüsü için ihtiyacınız olan adetleri hemen KANYON YAPI firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Tyvek Nem Bariyeri ürünleri 0216 314 56 40 numarasından sipariş verebilir veya sipariş taleplerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine Nem Bariyeri ürünlerini gönderebilmekteyiz. Geniş ulaşım ağımız sayesinde sizlerin hizmetindeyiz, hemen web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Buhar Kesici Örtü Kullanımı

Buhar Kesici

Buhar kesici ürünü uygulaması ile ısı yalıtımı ve su yalıtımı sağlayabilirsiniz. Isı değişkenliklerininin yaratmış olduğu defarmasyonları ortadan yok eden buhar kesici ürünler sayesinde yapılarınız nefes alır, yapılarınız ayakta kalır ve uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde hanede yaşayanlara hizmet verir. Kanyon Yapı aracılığı ile buhar kesici ürünler için en ideal teklifleri ve ürün seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Kurumsal sitemizden BUHAR KESİCİ ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN..

Kanyon kalitesi ile sizlere sunulan buhar kesici örtülerde ısı enerjisini yansıtma özelliği ve ilave ses izolasyonu sağlama özelliği yer almaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerimiz genel olarak üç katmanlı örtülerden oluşmaktadır. Bunlar alüminize polietilen katman, polietilen folyo ve polipropilen taşıyıcı örgülerdir. Kanyon Yapı’da bindirme payları kendinden olan yapışkanlı ürünler sayesinde uygulama esnasında ustalarınız ayrıca yorulmayacaktır. Hızlı ve ekonomik bir ürün olan buhar kesici günümüz yapılarının olmazsa olmazıdır.

Genel olarak çatılarda ve cephelerde kullanılan buhar kesiciler, yatay, düşey bindirmeli kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerini de sizlere sağlayabilmekteyiz. Gergin bir şekilde uygulaması yapılması gereken buhar kesici ürünleri bini yerlerinde mutlaka bant ile destek alınması gerekmekte ve genel olarak 10 cm bini payı bırakılmalıdır. Buhar kesici örtüler ülkemizde havalandırması olan veya havalandırması olmayan tüm çatı modellerinde kullanılabilir.

Buhar kesici ürünler su buharını geçirmemesi özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Çatı aralarında bulunan yaşam alanları için çatı kaplamaları var ise, iç kısımda kullanılmaktadır. İç kısımda kullanılması ile konveksiyon sayesinde ısı kaybını da engelleyecektir. Çatı ve yapılarda buhar kesici sayesinde uygun iklim koşullarının oluşması sağlanacaktır. Kenetli olan tüm metal çatılarda, trapez kaplamaların üzerinde de kullanılabilen bir üründür. Buhar kesici ürünler neme, suya ve rüzgara karşı muhteşem bir yalıtım sağlar.

Buhar kesici ürünlerin yapılar ve yapı sahipleri için avantajları saymakla bitmez, tamamen çatı katında yaşam ortamı olacak olan binalar için tasarlanmış olan buhar kesici ürünler oldukça esnektir, aynı zamanda uygulaması da kolay olan buhar kesici ürünlere sizlerde bulunduğunuz illerden hemen en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Ürün uygulanması ile birlikte serbest bir hava sirkülasyonuna sebep olacaktır. Aynı zamanda ürünün orta kısmında yer alan taşıyıcı katman sebebi ile yırtılma gibi durumlar ile karşılaşmanız çok ama çok nadirdir. Dayanıklı bir ürün olan buhar kesici yüksek mukavemeti sayesinde Kanyon Yapı kalitesini de yanına aldığında vazgeçilmez bir ürün olmaktadır. Kanyon Yapı kalite ve güvencesi ile çevre dostu bu ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Nem Bariyeri Fiyat

Nem Bariyeri ve Buhar Dengeleyici ürünlerde toptan alımlarda en iyi fiyatları alabileceğiniz firmamız Kanyon Yapı, sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen incelemekte olduğunuz web sitemizin NEM BARİYERİ bölümünü ziyaret edebilir ve yapılarınız için birbirinden farklı özelliklere sahip ve her biri birbirinden kaliteli buhar dengeleyici, nem bariyeri ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Günümüzde binaların kullanım amaçlarına göre farklı tiplerde nem bariyerleri bulunmaktadır. Yine bina yapılarında farklı olarak tasarlanmış olan çatılarda yer almaktadır. Kanyon Yapı ürünlerini güven ile tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize prensiplerimiz dahilinde öncelikli olarak daima kaliteli ürünler sunmak ilk amacımızdır. Uzman kadromuz ile yapı ekipmanları alanında daima en iyi ürünlerin pazar araştırmasını yapmakta ve bünyemizde bu ürünlere yer vermekteyiz.

Neden Nem Bariyeri Tercih Edilmelidir?

* Nem bariyeri ürünleri uygulandığı yapılarda yoğunlaşmayı, yani terlemeyi önleyecektir.

* Nefes alan bir örtü olan nem bariyerlerinde su yalıtımı açısından dirençli ürünler tercih edilmektedir.

* Uzun yıllar geçse de uygulama sonrasında dahi üzerinde su durması durumunda suyun geçişine izin vermemektedir.

* Nem bariyerlerinde yer alan gözenekler nefes alması ve havayı süzmesi özelliğine sahiptir.

* Nem bariyeri ürünü nefes alma özelliği sayesinde yoğuşmayı engelleyecektir.

* Üst kaplamasındaki kauçuk tarzı yapısı ve iç katmanındaki örgülü iplik dokusu sayesinde daha fazla gerilme sağlayabilmektedir.

* Nem bariyerleri kontrollü nefes alma özelliğine sahiptir. Piyasada bulunan 2. 3. kalite nem bariyerlerine nazaran firmamızın sunduğu ürünler çok daha fazla dirençli olacaktır.

* Ürün uygulaması için yapılara taşınması oldukça kolaydır. İşçiler açısından bu nedenle maksimum işçi güvenliği de sağlanmaktadır.

* Tamamen su geçirmezlik sunan bu ürün yoğuşma problemini çözmektedir.

Yeni yapılarda ve eski tip çatılarda da tercih edilen nem bariyeri, buhar dengeleyici ürünler binaların nefes almasını sağlayan tek üründür. Sizlerde en iyi fiyatlardan nem bariyeri ürünlerine erişmek istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Kanyon Yapı nem bariyeri ürünleri hakkında bilgi almak için 0216 314 56 40 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Geniş Başlıklı Çelik Çivili Dübel Fiyatları

Çelik Çivili Gaz Beton Dübeli

Ürün geniş başlığa sahip bir üründür. Yalıtım levhalarında olan kalınlıkların artması durumunda bu tarz dübellerin kullanılması, çelik çivili dübellerin kullanılması gerekmektedir. Uygulama alanı için dübelin ucunun en az 4 cm içeriye gireceği ürünleri seçmelisiniz. Delikleri boşluklu olan uygulamalardaysa dübel ucu en az 5 cm içeriye girmelidir. Taşyünü uygulamalarında en fazla tercih edilen bir üründür.

Eğer ki taşyünü uygulaması 10 santimetre ve üzerindeyse levhalara bakmadan direk çelik çivili dübeller kullanılmalıdır. Duvarda olan yamukluklar da göz önünde bulundurularak dübelin boyu tercih edilebilir. Eğer ki 10 kattan fazla olan binalarda kullanım sağlanacak ise, 10. kattan sonraki balkonların altları, kuzey cephelerde rüzgarın fazla bineceği alanlardır. Bu alanlarda metrekare de uygulanan dübel 8 adet olarak en az kullanım sağlanmalıdır. Çelik vidalı dübeller yüksek binaların olmazsa olmazlarıdır.

Biz Kanyon Yapı olarak incelemekte olduğunuz bu ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en iyi fiyatlardan sizlere ulaştırabilmekteyiz. Hemen firma yetkililerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşarak fiyat tekliflerinizi alabilir ve dilerseniz telefon üzerinden siparişlerinizi iletebilirsiniz. Kanyon Yapı web sitesinde yer alan tüm yapı ekipmanları ürünlerinde olduğu gibi, incelediğiniz Çelik Çivili Gaz Beton Dübelini en uygun fiyatlardan sunacaktır

Çelik çivili dübellerin bazı kısımları plastik hammaddelerden üretilmektedir, uygulanmasının yapılacağı duvarlarda veya binada mantolama yalıtım levhası kalınlığına göre pek çok farklı seçenek kullanılabilir. Uygulanacak olan duvar yapısı için basınç miktarı çölçülmeli, mantolama yalıtım levhasının uygulanacağı her metrekare için kaç taşıyıcı delik olacağı belirlenmelidir.

%100 PE hammadde ile üretilen bu dübellerde çivi çakılırken kaymaması için S şeklinde açılan yanaklarla engellenecektir. Çivilerde kolay kırılma olmaması amacı ile cam elyaf katkısı da bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve uygun fiyatlar amacı ile KANYON YAPI’yı aramadan asla çelik çivili gaz beton dübeli almaya karar vermeyin.

Çok Amaçlı Ağır Yük Dübeli

Ağır Yük Dübeli

Tüm mekanlar için uygun olan ağır yük dübelleri en uygun fiyatlara sadece Kanyon Yapı’da. Firmamız dilediğiniz adetlerde ağır yük dübeli ürünü dilediğiniz adrese gönderebilmektedir. Yapı ekipmanları konusunda ülkenin önde gelen firması Kanyon Yapı’da ne ararsanız var. Aramış olduğunuz çok amaçlı ağır yük dübellerini uygun fiyatlarla firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Yukarıda görselde göreceğiniz ürünlerin gönderimini yapacak olan firmamızın sunduğu yük dübellerinin eşsiz özellikleri bulunmaktadır. Yüksek çekme ve kesme kapasitesine sahip olan bu ürünler, güç kontrollü genleşme sayesinde uygulandığı alanda uzun yıllar düzenini bozmadan hizmet verir. Ürünümüzde farklı ebatlar bulunabilir. Lütfen ebat sorularınız için firmamıza çağrı merkezi numaramız olan 0216 314 56 40 numarasından ulaşın. Dübelin üzerinde bulunan açılır kapanır plastik bölümler dübelde ayar esnasında delikte dönmeyi engellemektedir. Oluşabilecek boşluklar ile başa çıkmak için güvenilir bir kelepçeleme sunacaktır.

Kanyon Yapı’nın sizlere sunduğu bu çok amaçlı ağır yük dübelini uygulama esnasında korozif ortamlarda ağır yüklerin sabitlenmesi amacı ile kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak, ağır ekipmanlar, antenler, ağır boru destekleri, tıbbi ekipmanlar, pompalar gibi ürünler için kullanılabilir ürünlerdir.

Çift açılımları sebebi ile gaz beton, delikli tuğlalar gibi pek çok alanda çekinmeden kullanabileceğiniz, yüksek bir kalitede hizmet sunacak olan bu ürünlerde muhteşem fiyatlarımız öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere ağır yükler için kullanılabilir. Uygulama alanlarında yapı ekipmanları konusunda giydirme cephelerin montaj işlerinde, doğralamaların montaj işlerinde de dengeli bir şekilde yük dağılımı yapabilmek amacı ile emniyetli bağlantıları tamamlamanız için ihtiyacınız olan ürünler Kanyon Yapı güvencesi ve kalitesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Sizlerde her türlü proje ve uygulama için ihtiyacınız olan ağır yük dübellerini bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. Kanyon Yapı olarak ağır yük dübeli siparişlerinizi aynı gün Türkiye’nin her yerine kargo yapabilmekteyiz. Aynı zamanda ülke dışından verilecek olan toplu siparişlerinizi de güvenli kargolamamız sayesinde çok kısa süre içerisinde sizlere ulaştırabiliriz.

Mantolama Taşyünü Levha Fiyatları

Binaların dış cephelerinde sıvalı mantolama sistemleri uygulanacak ise, yüksek yoğunluk ile üretilen ısı, ses, yangın güvenliği sebebi ile tercih edilebilen bu ürünler taşyünü levha olarak bilinmekte ve üretilmektedir. Cephelerde sıvaların altında uygulanan taşyünü levhalar ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve yangın güvenliğindeki faydaları sayesinde ülkemizde olmazsa olmaz yapı ekipmanları arasındadır. Düz yüzeylerde levhaları cimento bazlı yapıştırma harçları ile kullanabilirsiniz.

Mantolama levhaları uygulama alanlarında sıva altı yalıtım amacı ile kullanılır. Bu ürünler PE film kullanılarak paketlenir ve paletlerle sizlere gönderilebilmektedir. Tamamı ile yerli bir hammadde olan bazalt malzemesinin yüksek sıcaklık uygulanarak eritilmesinin ardından elyaflanması ile imal edilen bir üründür. Kaplama malzemeleri arasında yer alan bu ürün, mineral yün grubu malzemeleri arasındadır. Isı yalıtımı konusunda binaların olmazsa olmazıdır. Bu ürün aynı zamanda uygulandığı duvarlarda yüksek seviyelerde ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Taşyün duvarlarda yalıtım işleri için kullanacağınız tüm malzemeleri KANYON YAPI firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz kurumsal web sitemizi www.kanyonyapi.net üzerinden ziyaret edebilir ve sizler için uygun fiyatları ile sunduğumuz pek çok ürün grubuna erişebilirsiniz. Taşyünü mantolama levhalarında su itici özellikler bulunmaktadır. Dış cephede sıva altında uygulaması yapılan bu ürünler üretim sırasında silikon ilavesi ile su itici özellikleri kazanmış ve yangına dayanım konusunda da A sınıfı yanmaz bir malzemeden üretimiştir. Hammaddesi inorganik bazalt kayası olması sebebi ile taşyünü mantolama levhaları yanmaz ve tutuşmazdır. Erime derecesi de oldukça yüksek bir malzemedir.

Isı İletkenliğinde Taşyünü Levhalar

Taşyünü ürünlerin tamamı ısı iletkenliği bulunur. Kanyon Yapı’nın sizler için sunduğu tüm bu malzemeler gibi taşyünü levhalar da ısı yalıtımı konusunda maksimum fayda sağlayabilecek şekilde üretilmiştir. Isı yalıtımın haricinde ses ve yangın güvenliğinde de yarar sağlayan bu ürünler hakkında bilgi edinmek ve fiyatları öğrenmek için hemen 0216 314 56 40 numarasından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Taşyünü Mantolama Levha Uygulaması

Mantolama işlerinde tercih edilen taşyünü levhalar, duvarlarda uygulanmaktadır. Duvarlardaki yüzeyler yalıtılmalı ve ısı köprülerinin yok olması için tercih edilmelidir. Mantolamada uygulanacak olan taşyünü levhaları uygulama öncesinde tüm duvarların kuru ve düzgün yüzeyler olmasına önem gösterilmelidir. Taşyünü levhalar uygulamasında çimento bazlı yapıştırıcı harçları kullanılmaktadır. Yapıştırılacak olan bu levhalarda kenarlara yakın olarak sürme işlemi yapılmalıdır ve sürmenin hemen akabinde duvar yüzeyine hızlı bir şekilde uygulaması yapılmalıdır. Mantolama işlerindeki ısıl iletkenliğinin düşük olması nedeni ile ürün yapılarınızda enerji tasarrufu da sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi ve detaylar için çekinmeden kurumsal web sitemizde yer alan numaralarımızdan, iletişim sayfamızda yer alan mail adreslerimizden veya whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Taşyünü Mantolama Levhaları

Teras Çatı Levhaları ( Taşyünü ) Fiyatı

Teras Çatı Levhaları ( Taşyünü ) Fiyatını öğrenebileceğiniz pek çok firma var ancak Kanyon Yapı, taşyünü ürünlerinde sunduğu muhteşem fiyatları sayesinde her zaman ilk tercihiniz olacaktır. Firmamızın kurumsal web sitesinde yapı ekipmanları alanında pek çok ürüne erişebilirsiniz.

Kurumsal web sitemizde taşyünü teras çatı levhası ürünümüzü incemek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Çatılarda, teraslarda ses, ısı yalıtımlarını yapmak amacı ile kullanılan teras çatı levhaları kaplamasız olan taşyünü plakalardır. Ambalajlarında sizlere ulaştırılacak olan bu ürünler her türlü ahşap veyahut metal çatıda uygulaması yapılabilmektedir.

Sektörün önde gelen malzeme tedarikcisi olan Kanyon Yapı istanbul’da bulunmaktadır. Bölgesinde pek çok firmaya malzemelerinin tedariği konusunda hizmet veren firmamız ülkenin çeşitli illerine de gelen siparişleri en hızlı şekilde değerlendirerek, hızlı ulaşım ağı ile beraber ürünlerini ulaştırmaktadır. Özellikle taşyünü ürünlerinde sunduğu fayda ve seçenekler ile sektörün öncü firmasıdır.

Teras çatı levhaları kaplamasız olarak karşınızda. Camtülü kaplı taşyünü ürünler her çeşitteki eğimde olan metal, ahşap çatılarda kullanılabilmektedir. Isı, yangın ve ses yalıtımı amacı ile kullanılabilmektedir. Pek çok kullanım alanı bulunan bu ürün ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soruyu bizi arayarak sorabilirsiniz.

Teras Çatılar için Taşyünü Levha siparişleriniz için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli illerine ürün gönderimi yapan firmamızı aramaktan çekinmeyin.

Yalıtım Taşyünü Çatı Şiltesi

Taşyünü Çatı Şiltesi

Kullanılmayan çatı aralarında kullanılan taşyünü çatı şilteleri döşeme üzerlerine uygulanmaktadır. Kullanılan çatılarda ise martek aralarında uygulaması yapılan ürün üzerine yük gelmeyecek çatılarda ise metal, sandviç çatılarda uygulanabilmektedir. Oldukça yararlı olan bir yalıtım ekipmanı olan ürün ile ilgili net bilgileri almak, özelliklerini görmek için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilir veya BURAYA TIKLAYARAK ürüne erişebilirsiniz.

Taşyünü ürünler ses yalıtımı, ısı yalıtımı v ehatta yangın yalıtımında dahi kullanılan bir üründür. Bir çok markanın bu ürün için üretimi vardır. Kanyon Yapı sizler için en iyi, en kaliteli ve en uzun ömürlü olanını kurumsal web sitesinde tanıtmış ve vereceğiniz siparişleri en hızlı şekilde size ulaştırmak amacı ile hızlı paketleme ve ulaşım ağı ile ulaştırma gayretindedir.

Taşyünü Çatı Şiltesi Uygulama Alanları

Ürün kullanımı bulunmayan yani kullanılmayan çatı aralarında ısı yalıtım amacı ile kullanılır. Döşemeye serilmesi ile beraber aynı dakika yalıtıma elverişli olacaktır. Taşyünü çatı şiltesi hafif bir malzemeden üretilmesi sebebi ile her yüksekliğe, her çatıya taşınması oldukça rahat olacak ve aynı zamanda yumuşak dokusu sayesinde kolay kesim imkanı sunacaktır.

Taşyünü ürünlerini uygularken yırtılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız, fire vermeyen bir üründür ve uygulanacağı her türlü alana hemen uyumluluk sağlayacak bir üründür. Çatılarınızda oluşan yoğuşma riskine karşı tam performans sağlayan ürün, yaz aylarında ise güneşin çatılarınızın arasında aşısı ısı biriktirmesini önleyecek, çatınızdaki havanın tahliyesini sağlayacaktır. Yalıtımın üst kısmı havalandırma amaçlıdır.

Çatılarda uygulanan taşyünü şiltelerinin üzeri kesinlikle naylonlar veya benzeri ürünlerle kaplanmamalıdır. Kaplama yaparsanız ürünün hiçbir özelliği kalmaz ve sağlayacağı faydalardan yararlanamazsınız.

Yangına karşı yüksek dayanım sağlayan ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat öğrenmek ve diğer aklınıza takılan soruların yanıtlarını öğrenmek için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Rabitz Telli Dikili Taşyünü Sanayi Şiltesi

Rabitz Telli Dikili Taşyünü Sanayi Şiltesi ürünü ile ilgili aradığınız tüm bilgiler Kanyon Yapı aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz bu içeriğimizi inceleyerek geniş kapsamlı bilgiler edinebilir, dilersenizde kurumsal web sitemizde ilgili ürünü inceleyerek, detay, fiyat talepleriniz adına bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal web sitemizde Ravbitz Telli Taşyünü ürününü incelemek için hemen BURAYA TIKLAYIN.

3cm’den 10cm’e kadar, bazı özel durumlarda özel üretim imkanlarıyla sizlerin hizmetindeyiz. Taşyünü denilince akla İstanbul ilinde ilk gelen firmamız, sadece kendi iline değil, ülkemizin 81 iline gönderim yapabilmektedir.

Taşyünü malzemesinin üzerinde galvanizli rabitz teli dikilmiş olan bu şilteler rulo ambalajlar halinde satışa sunulmaktadır. Bu ürün genel olarak sanayi tesislerinde, kalorifer kazanlarında, bacaların izolasyonlarında, proses ekipmanlarında, büyük çaplı olan borularda, gemilerin tesisatlarında, yüksek sıcaklığa maruz kalacak olan tüm alanlarda ses, ısı ve yangın yalıtımı sağlamasından kaynaklı tercih edilen bir üründür. Ürün yapısına genel olarak bakacak olursak, silindirik, oval, düz olmayan yüzeylerde çok rahat bir uygulaması yapılabilen bir malzemedir. Rabitz teli kaplaması sayesinde yalıtım yapılacak yüzeylerde muhteşem performans sağlamaktadır.

Sanayi levhası olarak da anılabilen bu ürünler 119 kg ve 70 kg / m3 yoğunluklarında üretilmekte olan ürünlerdir. Pek çok alanda tercih edilebilen bu sanayi şiltesine dair merak ettiğiniz tüm detaylar için Kanyon Yapı’ya ulaşabilirsiniz. Ürün uygulandığı alanlarda maksimum seviyelerde sıcaklara dayanabilmektedir. Isı, ses ve yangın yalıtımı için tercih edilen rabitz telli taşyünü ürünün gelin hep birlikte uygulama yöntemine bakalım.

Rabitz Telli Taşyünü Uygulaması

Rabitz Telli Taşyünü ürünü uygulanma aşamasında, levhaların uygulanacak olan yüzeylerde tespit pimleri aracılığı ile tutturma işlemleri yapılmakta olacaktır. Ürün bu pimler aracılığı ile tutturulması sonrasında bir saç ile kaplanmakta olacaktır. Uygulama esnasında tercih edilebilen bir yöntem daha vardır. Rabitz Telli Taşyünü ürünleri yüzeylerin üzerinde oluşturulacak taşıyıcı çerçeveler arasına levhalar yerleştirilerek uygulanabilmektedir.

Sizlerde Kanyon Yapı firmasının sunduğu indirimli fiyatlardan rabitz telli taşyünü ürünlerine sahip olabilirsiniz. Fiyat talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numarasından çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı Türkiye’nin 81 iline ürünlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde gönderebilmektedir. Ayrıca ülkemizin komşu ülkelerine de toplu ürün alımlarında gönderim yapabilmekteyiz.

Rabitz Telli Taşyünü

Dökme Taşyünü Fiyat

Yalıtım için olmazsa olmaz taşyünüdür. Yalıtım yaptırarak evlerinizdeki sıcaklığı da, yaz aylarındaki serinliliği de korursunuz.Aynı zamanda binanız yangına karşı dayanıklı bir hal halır. Unutmamalısınız ki yalıtım lüks değil, bir ihtiyaçtır.

Bu alanda da DÖKME TAŞYÜNÜ ürünlerimiz ile yalıtım yapacak ve malzeme ihtiyacı olacak olanlara ürün tedariği sağlamaktayız. Kurumsal web sitemizden Dökme Taşyünü ürününü incelemek isterseniz BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Dökme taşyünleri elyaf olarak sıcaklıklaradki farklılıkları gidermek amacı ile ısı ve ses yalıtımı alanında kullanılan bir üründür. Taştünü ürünleri aslında günlük yaşantımızda karşımıza çıkan pek çok yapıda tercih edilebilir. Örnek vermek gerekirse taşyünü sanayilerde şilte ve levhaların kullanıma uygun olmayan yüzeylerinde, düzgün olmayan alanlarda tıkama usulü ile doldurulabilir bir üründür. Aynı zamanda bu ürün uygulandığı alanlarda ısı kayıplarını da önleyecektir. Yapı ekipmanlarında olmazsa olmaz elektrik kablolarıdır. Bu gibi tesisatların geçişlerinde pek çok inşaat firması yangın yalıtımı amacı ile taşyünü ürünlerini tercih etmektedir.

Dökme Taşyünü demek, Kanyon Yapı demek ! Dökme Taşyünü ürünlerini çok uygun fiyatlardan firmamızdan temin edebilirsiniz. Üstelik Kanyon Yapı kalitesi ve güvencesi ile tercih edeceğiniz bu ürünler istediğiniz kilogramlarda ve paketlerde sizlere sorunsuz bir sevkiyat ağı ile teslim edilebilmektedir. Firmamız Türkiye’nin her yerine sitesinde bulunan tüm yapı ekipmanları ve ihtiyaç duyacağınız diğer ürünlerin gönderimini yapabilmektedir. Taştünü ürünleri yangın yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve hatta nem yalıtımı için dahi kullanılabilen bir üründür.

Dökme taşyünü ürünleri tıkama şeklinde uygulanmaktadır. Elektrik kablo tesisatlarında yangın yalıtımı amacıyla, elektrikli ev aletlerinde, çift cidarlı kaplarda, laboratuvar cihazlarında oldukça fazla kullanımı vardır.

Kanyon Yapı kalitesi ve güvencesi ile dökme taşyünü ürünlerine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamıza mesai günlerinde 0216 314 56 40 numarasından veya herhangi bir zaman diliminde web sitemizde yer alan formlar aracılığı ile mail atarak ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatları sizler için hazırlayacak olan müşteri temsilciniz ile görüşmenizin ardından siparişleriniz en kısa süre içerisinde hazırlanarak sizlere teslim edilebilmektedir.