Simson Primer PanelTack Astar Fiyatları

Simson Primer PanelTack Astar Fiyatları

Bostik markasına ait olan Simson Primer PanelTack ürününü metaller üzerindeki yapışma dayanımını arttırmak amacı ile ve kaplama panelleri üzerinde yer alan yapışmanın dayanımını arttırmak amacı ile kullanılan bir yıkama astarı olarak piyasadaki yerini korumaktadır. Ahşap yüzeylerin temizlik ve dayanımını arttırması amacı iel kullanılan siyah renkli astar da yer almaktadır. Bunun ismi ise Simson Primer SX Black olarak piyasada yer almaktadır.

Simson Primer PanelTack Astar Fiyatlarını (0216) 314 56 40 numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Bostik Simson Primer PanelTack ürünü belirli kaplama panellerinin, anodize alüminyum ve lake yüzeyler üzerinde oluşmakta olan ön işlemlerin yapılması amacı ile kullanılmakta olan bir üründür. Astar olan bu ürün panel yapıştırma sistemleri kategorisi altından sizlere ulaşmaktadır. Kanyon Yapı bu incelediğiniz üründe sizlere ülkenin en iyi toptan fiyatlarını sunacaktır. Firmamız ülkemizin komşu ülkeleri, ülkemizin tüm illeri ve ilçelerinde sizlere web sitemizde yer alan tüm ürünleri ulaştırmakta ve en iyi fiyatları sizlere sunmaktadır. Adet alımlarınız ve koli alımlarınız için en iyi fiyatları alabilmeniz adına müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Simson Primer PanelTack ürünü metallerin, kaplama panellerinin üzerinde yapıştırma dayanımını arttırmak amacı ile en çok kullanımı sağlanmaktadır. Ürünün uygulanmasının ardından kurumasının süresi de oldukça kısa olan bir üründür. Ürünün kurumasının süresi yaklaşık olarak 10 dakika olarak hesaplanmıştır. Kullanımı kolay olan bu ürün yıkama, astar ve temizleyici olarak aynı ürün içerisinde yer almaktadır. SKG’03.08.056.1 ve SKG’03.08.056.2 no.lu KOMO sertifikalarına dahil edilmiştir. Ekonomik fiyatlı olan bu ürün bir çok işinize çözüm sunabilecek bir ürün olarak bilinmektedir.

Kanyon Yapı Bostik markalı ürünler ülkenin tüm noktalarında en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmakta olan bir firmadır. Detaylar için hemen bizi arayın.

Bostik Universal Genel Amaçlı Silikon Fiyatları

Bostik Universal Genel Amaçlı Silikon Fiyatları

Genel Amaçlı 100% Saf Silikon olarak bilinen Universal ürünü polisiloksan esaslı, tek bileşenli bir üründür. Bostik Universal hava ile sertleşen ve aynı zamanda jel, çözücü içermeyen %100 saf silikondur. Genel amaçlı bir özelliğe sahip olan asetik bir sızdırmazlık malzemesi olan Universal‘ın en iyi fiyatlarını Kanyon Yapı firmasından elde edebilir ve bulunduğunuz adrese kadar ürünü ulaştırmasını firma yetkililerinden isteyebilirsiniz. Kanyon Yapı firması Bostik markalı ürünleri ülkemizin tüm illerine çok kısa süre içerisinde ulaştırabilmektedir.

Genel Amaçlı 100% Saf Silikon ürünü olan Universal ürünü, cam, alüminyum konstrüksiyonlarda uygulanabilen bir üründür. Pencere çerçeveleri ve kasa aralıklarında uygulanabilecek olan bir ürün cam montaj detaylarında da kullanılmaktadır. Genel amaçlı olarak kullanılan bu ürün her türlü küvet, duvar, lavabo, duvar, evye ve tezgah birleşim yerlerinde kullanılabilmektedir.

Bostik markasının ülkemizdeki en büyük satıcılarından olan firmamız sizlere muhteşem özelliklerdeki bir çok bostik markalı ürünü en uygun fiyatlardan ulaştırabilmektedir.

Dilerseniz adet olarak dilerseniz de koli olarak siparişlerinizi firmamızdan verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce fiyat öğrenmek isterseniz de www.kanyonyapi.net adresimizde göreceğiniz telefon numarası üzerinden müşteri destek hattımızdan her türlü bilgi ve detayı öğrenebilirsiniz. Hava ile sertleşen ve %100 silikon özelliğine sahip bu ürün için hemen bizi arayın.

Bostik Universal ürünü kullanıma hazır bir üründür. Sızdırmazlık malzemesi olan bu ürün solvent içermez ve %100 silikondur. Bostik Universal ürünü asla çatlamaz ve kesinlikle hacim kaybına uğramaz bir üründür. Ürün içeriğinde jel veyahut çözücü içermemektedir. Sağlığa zararlı ve zehirli malzemeler içermeyen Bostik Universal ürünü elastikiyetini sürekli uygulandığı alanda korumaktadır.

Ürün her türlü yaşlanmaay karşı hava şartlarına dayanıklıdır. Aynı zamanda içerdiği özel karışımlar sayesinde de hava koşullarının haricinde UV ışınlarına karşı da maksimum dayanım sağlamakta olan bu ürün aşınmaya karşı da esktra bir dayanıklılık göstermektedir.

Bostik Univesal ürünü kuruyan yüzeylere başka malzemeleri yapıştırmaz. Uygulanamsının hemen ardından 1 saat geçmesi ile beraber tüm hava şartlarına karşı dayanıklılık sağlayan bu ürün Bostik’in özel bir ürünüdür. Üzerinde boya tutmayan ürün sertleşmesinin tamamlanmasının hemen ardından elde edilmekte olan ürün -50 derece ve +200 dereceye kadar olan aralıktaki tüm ısı farklılıklarından da etkilenmemektedir.

Sizlerde en uygun fiyatlar ve en kaliteli BOSTİK malzemeleri için hemen Kanyon Yapı’yı arayabilirsiniz.

PU Seal Poliüretan Mastik Fiyatları

PU Seal Poliüretan Mastik Fiyatları

Poliüretan Mastik olan PU Seal her türlü iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Poliüretan esaslı olan üstün sızdırmazlık ve yapışma özelliğine sahip olan bu ürün hava nemi ile kürlenen ve tek bileşenli izolasyon malzemesidir.

Uygun fiyatlı Bostik PU Seal mastik için hemen bizi arayabilirsiniz. Bizler Kanyon Yapı olarak Bostik markalı bir çok ürüne hızlı ve hemen ulaşım sağlamaktayız. PU Seal ürünü poliüretan mastikler kategorisinde sizlere ulaşmakta olan bir üründür. Bir çok özelliği bulunan bu ürünün kullanım alanları da oldukça geniş bir şekilde piyasada yer almaktadır. Kullanım alanlarının ilk sırasında yer alan inşaat sektörünün içersinde bulunan sabit aralıklar ve hareketli fugalarda da kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür. Ürün aynı zamanda prefabrik yapı elemanlarının arasında, inşaat elemanları ve bloklarında, oturma payı olarak bırakılan fugaların kapatılmasında, çalışma payı olarak açık bırakılan fugaların kapatılmasında, binaların bir çok alanında, dekoratif, konstruktif amaçla yapılan blok ve detayların arasındaki boşlukların kapatılmasında kullanılabilmektedir.

Pu Seal poliüretan mastik ürünü aynı zamanda teraslarda ve balkonlarda da kullanılmaktadır. Duvarlarla döşemenin birleşim yerlerinde, alüminyum, ahşap ve PVC doğramalarının montajlarında kullanılan bu ürün her türlü yüzeye mükemmel yapışma sağlamaktadır. Başta beton, sıva, taş, mermer, ahşap, sac, emaye, tuğla, alüminyum, seramik gibi yüzeylere yapışma sağlayan bu ürün tek bileşenli izolasyon ve dolgu malzemesidir.

Bostik PU Seal Poliüretan Mastik ürünü yüksek seviyede plastisize madde içeren ve aşınmaya, çatlamaya karşı da dirençli olmayan plastik malzemelerde kullanılmamalıdır.

Poliüretan Mastik Bostik PU Seal ürünü açıldığı anda hemen kullanıma hazırdır. Tek bileşenli sızdırmazlık ve dolgu malzemesi olarak bilinen bu ürün kabarcıksız kürlenmektedir.

Hacim kaybı olmaksızın uzun yıllar boyunca elastikiyetini koruyan PU Seal ürünü sarkma yapmamaktadır. Aşınma ve yaşlanmaya karşı dayanıklı olan bu ürün ISO 11600 F25 LM gerekliliklerini karşılamaktadır.

Pu Seal ürünü sıcaklık değişimlerinden bir çok kimyasal maddeden etkilenmemektedir. Kurumasının ardından hemen sonra üzeri boyanabilir bir üründür.

Daha fazlası ve en uygun fiyatlardan yararlanmanız için hemen hiç çekinmeden firmamızın müşteri hizmetleri hattı olan (0216) 314 56 40 numarasını arayabilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

MSP SuperTrans Bostik Fiyatları ( Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı )

MSP SuperTrans Bostik Fiyatları ( Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı )

MSP SuperTrans Bostik ( Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı ) markalı bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olmak sizinde elinizde.. Bostik MSP SuperTrans ürünü nem ile sertleşerek hava koşlullarına ve kimyasallara karşı dayanımı olan çözücü içermeyen bir üründür. Modifiye polimer esaslı şeffaf renkli elastik montaj yapıştırıcısı olan MSP Super Trans ürünü çoğu malzeme ile iyi yapışma sağlamakta olan bir üründür.

Havadaki nem ile sertleşmekte olan bu ürün tüm hava koşullarına ve kimyasallara karşıda dayanıklılık göstermekte olan çözücü içermeyen, silan modifiye polimer esaslı ve şeffaf renkli bir üründür. Elastik montaj yapıştırıcısı olarka da bilinmekte olan bir üründür.

MSP SuperTrans ürünü hem iç hemde dış mekanların tamamında uygulanabilir bir üründür. Montaj yerlerinde yapışma sağlayabilmektedir. Ahşap, metal gibi yapıştırmalarda çoğu malzemeye çok ama çok iyi yapışma sağlayabilmektedir. Elastik bir üründür.

Dikkat etmeniz gereken tek uygulama alanı ise Doğaltaş ve sentetik taş uygulamalarında kullanıma elverişli olmayışıdır.

Şeffaf Hibrid Yapıştırıcı olan Bostik markalı Süper Trans ürününün en uygun fiyatlıları tabiki de Kanyon Yapı’dır. Çünkü firmamız Bostik markalı ürünleri uzun yıllardır İstanbul’daki depolarımızdan ülkemizin bir çok ili ve komşu ülkelere ulaştırmaktadır. En uygun fiyatlardan bu muhteşem özelliklere sahip yapıştırıcıya sahip olmak için bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bostik MSP SuperTrans ürünü PCB, silikon ve solvent içermemektedir. Kokusuz olan bu ürün kalıcı olarak elastik bir üründür. Astar gerektirmeyen bu ürün şeffaftır. Detaylı bilgi ve en uygun fiyatlar için hemen firmamızın müşteri hizmetleri bölümünden bizlere ulaşın ve tüm merak ettiklerinizi firmamızdan öğrenin.

Yangına Dayanıklı Akrilik Mastik Bostik Intucrylic En Uygun Fiyatı

Yangına Dayanıklı Akrilik Mastik Bostik Intucrylic En Uygun Fiyatı

Yangına Dayanıklı Akrilik Mastik Bostik Intucrylic En Uygun Fiyatını talep edebilmeniz adına hiç çekinmeden bizi arayabileceğiniz numaramız (0216) 314 56 40 üzerinden bize hemen ulaşın ve bulunduğunuz il, ilçe ve ülke farketmeksizin ürünü adresinize gönderelim…

Yüksek kaliteli Bostik Intucrylic ürünü su bazlı, yangın geciktiricilik akrilik yapı mastiği olarak bilinmektedir. Yapış yapış olmayan bir kıvamı olan bu ürün kuruduğunda aynı zamanda sert bir yapıya bürünmektedir. İnşaat yüzeylerinin birçoğunda mükemmel denebilecek kadar iyi bir yapışma sağlayan Bostik markasının geliştirmiş olduğu intucrylic ürünü kullanıldığı alanlarda yangın olması durumunda şişmekte ve yangını geçirmemektedir. Bu durumlarda yalıtım malzemesi haline gelir ve dumanla alevin geçişini engellemektedir.

DoP TDS(TR) TDS(EN) SDS(TR) SDS(EN) belgeleri bulunan bu ürünü firmamızın kurumsal web sitesinin içerisinde yer alan ürünler bölümünden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yangına dayanım raporu bulunan bu muhteşem akrilik mastik için hemen en uygun fiyatları almak adına bizi arayabilirsiniz.

Bostik Intucrylic markalı bu muhteşem özelliklere sahip olan ürün hareketli alanlarda, ayrılma faktörlerinin bulunduğu yerlerde büzülme, genişleme ve yapı derzlerinin yalıtımı için kullanılmakta olan bir üründür. Yangına dayanıklılığı sayesinde döşeme sistemlerinin yerleştirilmesinde, yataklama, yalıtma bileşeni olarak da tercih edilen ürün, yangına dayanıklı tüm inşaat malzemeleri, pencere, kapı çerçeveleri gibi civar yapıların arasında oluşan boşlukları kapamak için kullanılır. Aynı zamanda kablolar, borulara yönelik sızıntıyı da engelleme sistemleri olarak kullanılmakta olan bir üründür.

Bostik Intucrylic ürünü fiyatı için hemen Kanyon Yapı firmamızın irtibat numaralarını arayın. Adet bazlı veya koli bazlı alımlarınızı firmamızdan yapabilir bulunduğunuz adrese kadar ürünü en uygun fiyatlardan ulaştırmamızı talep edebilirsiniz.

Akrilik mastik olan bu ürün su bazlıdır. Üst düzey yangın sertifikası bulunan Intucrylic ürünü uygulandığı yapılarda 4 saate kadar yangına dayanıklılık göstermektedir. BS 476: Bölüm 20 1987’ye göre onaylanmış olan bir üründür. Yüksek sıcaklıklarda bir bariyer oluşturacak şekilde genişlemekte olan bir özelliğe sahip üründür.

±%12.5 derz hareket uyumu bulunan Bostik‘in geliştirmiş olduğu bu muhteşem ürün 30mm genişliğe kadar olan derzlerde çökme yapmamaktadır. Minimum büzülme gösteren bu ürün bir çok yüzeye mükemmel yapışma sağlamaktadır. Genelde 15 dakikadan çok daha az sürede kuru yüzey oluşturmakta olan Bostik intucrylic’in üzeri boyanabilir bir teknolojiye sahiptir.

Sizlerde en uygun fiyatlı Bostik ürünlerine Kanyon Yapı’dan ulaşın.

Forever Saniter Fiyatı ( Hijyenik Silikon )

Forever Saniter Fiyatı ( Hijyenik Silikon )

Hijyenik silikon olarak da bilinen Bostik markalı forever saniter isimli bu ürünü sizlere en uygun fiyatlardan ulaştırmaktayız. Firmamız Polisiloksan esaslı, tek bileşenli, hava ile sertleşebilen asetik karakterde olan bu ürünü sizler için geliştirmiş ve üretimlerini başarı ile gerçekleştiren Bostik markası ile sizlere ulaştırmış olan ana bayiidir.

Bostik Forever Saniter uzun ömürlü silikonu uzun süreli rengini koruyabilen, sararmayan, jel veyahut çözücü içermeyen saf bir silikondur. %100 saf sililkon olan bu ürün kullanıma direk hazır bir şekilde satılmaktadır. Forever Saniter markasına ait silikonların tamamı için firmamızın irtibat numaraları üzerinden bilgi alabilir veya toplu alımlarınız için www.kanyonyapi.net web sitemizin iletişim bölümünden bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Ürünü dilerseniz koli ile dilerseniz de adet bazında Kanyon Yapı firmamızdan temin edebilirsiniz. Bostik Forever Saniter ürününün kolisinde 25 adet bulunmaktadır. Hijyenik silikon olarak da bilinen bu ürün küf, bakteri oluşumunu engellemekte olan uzun ömürlü bir üründür.

Bostik markasının bu muhteşem ürünü “Forever Saniter” küvetlerde, duvarlarda, banyolarda, lavabolarda, eyveler ve tezgahların birleşim yerlerinde ülkemizde sıklıkla kullanılmakta olan ve tercih edilen bir üründür. Forever Saniter ürünü banyo ve wc gibi ıslak hacimlerin tamamı için uygulanabilir. Su deposu, havuz gibi su dolu kaplardaki birleşim yerlerine uygulanabilmektedir.

Uzun Ömürlü Silikon olarak bilinen Forever Saniter ürünü uzun süreli olarak rengini muhafaza etmektedir. Asla sararma yapmayan bu ürün solvent içermemektedir. Bostik markasının uzman geliştiricileri tarafından tüm etkenler göz önüne alınarak geliştirilmiş olan bu ürünü ülkemizde en uygun fiyatlarda alabileceğiniz adrestesiniz. Firmamız düzenli olarak ayın her döneminde ülkemizin bir çok ili ve komşu ülkelere dahi gönderim yapmakta olan bölgenin en büyük deposuna sahip firmasıdır.

310 ml tüplerde bulunan hijyenik silikon ürünü içeriği %100 silikondur. Asla çatlama yapmaz, hacim kaybına da uğramaz. Bu ürünü alanlarınızda çekinmeden uygulayabilirsiniz. Elastikiyetini sürekli koruyan bu ürün, her türlü hava şartına uyum sağlayabilecek bir şekilde geliştirilmiş ve üretimleri yapılmıştır. UV ışınlarına diğer tüm bostik markalı ürünler gibi forever saniter ürünü de dayanıklıdır.

Bostik ForeverSaniter aynı zamanda aşınmaya da dayanıklıdır. Uygulamadan yaklaşık bir saat kadar sonra hiçbir hava şartından etkilenmez olan bu ürün kuruyan yüzeylere başka malzemeler yapışmamaktadır. Forever saniter isimli ürünün üzeri boya tutmamaktadır. Uygun fiyatlı bu muhteşem ürünü Kanyon Yapı’nın numaralarını arayarak temin edebilirsiniz. Sertleşmesinin tamamlanması ile elde edilen malzemesi + 50 derece ile +200 derece arasındaki ısı farklılıklarından da etkilenmemektedir. Ürünün sayabileceğiniz diğer bir özelliği ise bakteri ve mantara karşı korunmuş olmasıdır.

Sizlerde hiç zaman kaybetmeden bilgi ve uygun fiyat alabilmek için hemen bize (0216) 314 56 40 numaramız üzerinden ulaşın..

Bostik CornerFix Köşe Yapıştırıcı Fiyatı

Bostik CornerFix Köşe Yapıştırıcı Fiyatı

Köşe yapıştıcısı olarak Bostik markasının üretimini yaptığı özel içerikler barındıran CORNERFİX‘in muhteşem fiyatları için Kanyon Yapı firmamızı ziyaret edebilirsiniz. CornerFix isimli bu muhteşem ürün ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler, ürün geniş kapsamlı özellik anlatımı, uygulama alanları hakkındaki sorularınız, uygulama şekli ile ilgili merak edilenler vb.. tüm sorularınız için hemen iletişim bilgilerimiz alanında yer alan müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Nemli yüzeylerde dahi astar olmadan mükemmel bir yapışma sağlayabilen Bostik markasına ait Corner Fix ürünü tiksotropik özellikle solvent içermeyen ve genelde dikey uygulamalarda da kullanım için tercih edilmekte olan poliüretan esaslı bir yapıştırıcıdır.

Corner Fix yapıştırıcısı alt katmanın ve ortamın nemiyle anında reaksiyona girerek sertleşir. Suya dayanıklı bir bağlantı oluşumunu sağlayan bu ürün güçlü yapışma sağlamaktadır.

PU Esaslı köşe yapıştırıcısı olan bu ürün güçlüdür. Mukavemetli ve suya dayanıklı olan Corner Fix’i Kanyon Yapı numaraları üzerinden arayarak en uygun fiyatlardan bulunduğunuz iller için sipariş edebilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin bir çok iline hızlı gönderi ile ürünlerini ulaştırmaktadır. Bostik markasına ait Corner Fix ürünü dikey uygulamaların tamamı için uygundur.

Ürün nemli yüzeylerde bile astar olmadan mükemmel yapışma sağlayan bir üründür.

Corner Fix ürünü köşe yapıştırma uygulamalarında uygulanabilir. Beton, plastik, PU köpük, PS köpük, Taş, Metal, Taşyünü ve Cam Yünü gibi izolasyon malzemelerinin tamamının yapıştırılmasında uygulanabilmekte olan bir üründür. Aynı zamanda belirttiğimiz tüm bu yüzeylerin bağlantılarının panelleri, tabelaları, duvar kaplamaları ve süpürgeliklerinin montajlarında kullanılabilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan adetlerde Corner Fix ürün siparişi ve fiyat talepleri için hemen bizi arayın. Kanyon Yapı BOSTİK markalı ürünlerin en uygun fiyatlarını sunmaktadır.

İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı Bostik Bond 007 Ht En Uygun Fiyatı

İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı Bostik Bond 007 Ht En Uygun Fiyatı

İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı Bostik Bond 007 Ht En Uygun Fiyatını hemen (0216) 314 56 40 numaralı çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İlk Tutunması Hızlı Hibrid Yapıştırıcı olarak piyasada bilinen Bond 007 HTi HighTack çözücü içermez, hibrid polimer teknoljisi ile üretilmiş olan bu ürün çok hızlı ilk tutunma ve yapışma sağlayacaktır. Güçlü yapışma sağlayan bu ürün mukavim elastik montaj yapıştırıcısı ürün tanımına sahip bir üründür.

Bond 007 – HT yapıştırıcısı dünya genelindeki kullanılmakta olan çoğu malzemeye iyi derecede yapışan ve aynı zamanda elastik olan bir üründür. Bu muhteşem yapıştırıcı her türlü iç ve dış mekanda kulanılabilir bir üründür. Süpürgeliklerin nokta yapıştırmalarında, ahşaplarda, metallerde, konteryner konstrüksiyonlarının yapıştırılmasında kullanıldığı bilinmekte olan ürün sektörde en çok tercih edilen BOSTİK markalı ürünler arasında yer almaktadır.

Hızlı hibrid yapıştırıcısı olan Bond 007 solvent, izosiyanat ve çözücüleri içermez. Kokusuz olan bu ürün kalıcı olarak elastiktir. Ürün kullanıldığı alanların içerisinde metaller varsa, metal uygulamalarda korozyona yol açmayan bir üründür. Aynı zamanda Bostik markasının özellikleri arasında yer alan boyanabilir ürünler içerisinde Bond 007 – HT ürünü de yer almaktadır. Ürün uygulandığı alanlarda zayıf kimyasallara ve alkalilere dayanıklı bir üründür.

Boyanabilir olan bu ürün astar gerektirmez fakat boyama yapmadan önce küçük bir alanda numune uygulaması, test amçlı yapmanızı öneririz.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ilk tutulması hızlı hibrid yapıştırıcısının uygun fiyatlarından yararlanmak isterseniz hemen Kanyon Yapı firmamızı arayabilirsiniz.

Ürün ile ilgili merak ettikleriniz için internet sitemizde yer alan müşteri destek hattımız ile irtibata geçebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Bostik MSP 2730 Polimer Hibrit Mastik Fiyatı

Bostik MSP 2730 Polimer Hibrit Mastik Fiyatı

Çok yönlü uygulanabilen bir mastik olan Bostik MSP 2730‘un en uygun fiyatını İstanbul merkezli hizmet veren firmamızdan edinebilirsiniz. Polimer Hibrit Mastik Fiyatını edinmek için kurumsal web adresimizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfasında yer alan numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ürün olarak BOSTİK markasının yüzlerce ürünü arasında en çok tercih edilenler listesinde yer alan 2730 MS ürünü çok yönlü uygulanabilme özelliğine sahiptir. Tek komponentli, solvent ve izosiyanat içermeyen bu ürün aynı zamanda MS Polimer bazlı derz dolgu mastiği olarak da piyasada bilinmektedir.

Boyamaya uygun olan bu ürün Alman DIN 52452 / 4.bölüm normlarına göre üretilmiştir. Dünyada bir çok boya çeşidi olması nedeniyle uygulamaya başlamadan önce küçük bir miktar boya ile boyanmasının test edilmesi Bostik markası tarafından önerilmektedir.

Bostik MSP 2730 Ürünü cephe ve metal giydirme kaplamalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda prefabrik yapı elemanlarının tüm birleşim detaylarında, ahşap ve metal yapıların derzlerinde, yapıların tüm alanlarında kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak yapılarda, pencere,çatı ve kapıların bölümlerinde uygulanması için ideal bir üründür. Yapıların iç ve dış bölümlerinde yer alan bağlantı ve genleşme derzleri için uygun olan bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için, en uygun fiyatlar için bize (0216) 314 56 40 numaramız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bostik MSP 2730 ürününün en uygun fiyatları için bizi aramalı ve adet sayınıza göre fiyatlarınızı müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz. İstanbul’da bulunan firmamız BOSTİK markalı tüm ürünleri ülkemizde yer alan bir çok ile gönderebilmektedir. Ayrıca ülkeye komşu ülkelerimize de sevkiyatı başarı ile firmamız yapabilmekte web sitemizde yer alan yapı malzemeleri ürünlerinin tamamını sorunsuz bir şekilde başka ülkelere gönderebilmektedir. Bostik markalı MSP 2730 ürününün güneş ışınlarına karşı dayanıklılı çok iyidir.

Aynı zamanda su geçirmeyen ürün, havada bulunan nem ile buluşması ile beraber yumuşak ve elastik özelliğine kavuşacaktır. Çözücü maddelerden arındırılmış olan bu ürün kesinlikle koku yaymaz. Tek komponentli olan bu ürün yukarıda da belirttiğimiz gibi boyanabilir bir özelliğe sahiptir. Üründe kabarcık oluşumu bulunmamaktadır. Mükemmel bir elastikiyet yapışma gücü bulunan MSP 2730 solvent,izosiyanat içermez.

Ürünü ve teknik dökümanlarını kurumsal web sitemizden daima inceleyebilirsiniz. MSP 2730 Bostik Fiyatı için bizi aramaktan çekinmeyin. Kanyon Yapı “Bostik” markasına sahip tüm ürünlerde en iyi fiyatları sunar.

2750 MSP Esaslı Yapıştırıcı En Uygun Fiyatları Burada

2750 MSP Esaslı Yapıştırıcı En Uygun Fiyatları Burada

2750 MSP Esaslı Yapıştırıcı En Uygun Fiyatları Burada www.kanyonyapi.net sitemizi ziyaret ederek ürüne ait tüm içerikleri, detayları ve bilgileri öğrenebilir ve anında ülkenin en uygun fiyatlarını firmamızdan talep edebilirsiniz.

Çok yönlü uygulanabilen bir ürün olan MSP 2750 ürünü dış mekanlarda ve iç mekanlarda uygulayabileceğiniz MS POLİMER Hibrid Yapıştırıcı olarak bilinmektedir. Tek komponentli hibrit ms polimer bazlı olan bu ürün elastik bir yapıştırıcıdır. Bostik markasının yüzlerce ürünü arasında yer alan bu ürüne muhteşem fiyatlardan istemiş olduğunuz adette firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile erişim sağlayabilir ve bulunduğunuz bölgeye teslimatını yaptırabilirsiniz. Kanyon Yapı istemiş olduğunuz tüm ürünleri Türkiye’nin tüm illerinde sizlere ulaştırabilmektedir. Aynı zamanda ülkemizin komşu ülkelerinde de ürün sayılarınıza göre sevkiyat yapabilmekteyiz.

Bostik’in boyamaya uygun olan ürünlerinin arasında bulunan Msp 2750 Alman DIN 52452 / 4.bölüm normlarına göre uygunluk sağlamaktadır. Ancak tüm ürünlerde de bildirildiği gibi bir çok boya çeşidi olması açısından uygulamaya başlamadan önce küçük bir alanda uygulanacak olan boya ile bir test etmenizi öneririz.

Ms Polimer Hibrit Yapıştırıcı olan MSP 2750 iş ve dış mekanlarda uygulanabilir, ürün aynı zamanda duvarlarda, zeminlerde de uygulanması için uygundur. Farklı malzemelerin birbiri ile elastik olarak yapıştırılmasında, her türlü granit, fayans ve mermerlerin alt zemine yapıştırılmasında da kullanılabilen bir üründür. Süpürgeliklerin nokta yapıştırmalarında da ustaların tercihi olan bu ürünün kullanıldığı diğer bir yer ise kapı çerçeveleri, paneller, çeşitli straforların sabitlenmesi olarak gözlemlenmekte ve önerilmektedir.

MSP 2750 MS Polimer Hibrid Yapıştırıcı Ürün Özellikleri

* Gıda taşıma araçlarında kullanılması için uygunluk belgesi vardır.
* Gıda işleme tesislerinde kullanımı için uygunluk belgesi vardır.
* Numune uygulanması dahilinde astar gerektirmemektedir.
* Msp 2750 Suya karşı dayanıklı bir üründür.
* Msp 2750 silikon, solvent ve izosiyanat içermemektedir.
* Ürünün mükemmel derecede yapıştırma gücü vardır.
* Elastikiyet ve yapışmada maksimum güç sunar.
* Düşük çekme özelliği ile beraber ürün üzerinde boyama yapılabilen bir üründür.
* Msp 2750 çözücü maddelerden arındırılmış bir ürün olmasının yanı sıra kokusuz bir üründür.
* Msp 2750 su geçirmez bir üründür.
* Ürün uygulanması ile beraber havadaki nem ile birlikte elastik bir özelliğe kavuşmaktadır.

Sizlerde muhteşem özelliklere sahip MSP 2750‘nin en uygun fiyatlıları için hemen bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı ürüne ait merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını telefon üzerinden sizlere sunabilmekte olan uzman müşteri temsilcilerini bünyesinde barındırmaktadır.