Dow Corning 895 Strüktürel Cephe Silikon Fiyatları

Dow Corning 895 Strüktürel Cephe Silikon Fiyatları

Dow Corning 895 isimli bu Strüktürel Cephe Silikon Fiyatlarını en iyi şekilde öğrenmek için çekinmeden bizi arayabilir ve muhteşem fiyatlarımızdan sizlerde bu muhteşem ürünü temin edebilirsiniz.

Cam ve yapısal uygulamalar için tüm Avrupa standartlarını karşılayan yüksek kaliteli Dow Corning 895 Yapısal Cam Yalıtım Ürününü sunuyoruz. DOW CORNING 895 ürünü için ülkenin dört bir yanındaki geniş bir ağ tarafından desteklenerek, ürünleri istenen hedefe zamanında ve verimli bir şekilde teslim etmemize yardımcı olmakta olan firmamızın aracılığı ile nerede olursanız olun sizlerde hızlı bir şekilde dilediğiniz adetlerde ürüne sahip olabilirsiniz.

Dow Corning® 895, cam, metal ve diğer inşaat bileşenlerinin yapısal olarak yapıştırılması için özel olarak tasarlanmış, tek parça, nötr kürlü silikon bir sızdırmazlık maddesidir. Sertleştirici elemanların bina panellerine yapıştırılmasında da kullanılabilir.

Yapı panellerine sertleştirici elemanların yapıştırılmasında ve diğer yapıştırıcı uygulamalarında da kullanılabilir.

Strüktürel Cephelerde DOW CORNING 895 Macunu fabrikada uygulanmalı ve optimal yapışma performansı sağlayan koşullarda çalışılmalıdır. Cam dizaynının elvermediği durumlarda veya onarım hallerinde şantiyede çalışılabilir. Bu macun, prEN 1 3022 ve EOTA Kılavuzuna göre Avrupa standartlarına uygun geliştirilmiştir.

Dow Corning 895 Özellikleri

EOTA tarafından geliştirilen yapısal cam uygulamaları için yeni geliştirilen Avrupa standartlarını karşılar.
Kaplanmış emaye ve yansıtıcı camlar, anodize ve polyester kaplı alüminyum profiller ve paslanmaz çelik profiller dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma.
Kokusuz ve aşındırıcı olmayan şirin sistem.
Ozona ve aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır.

Dow Corning 895 Yararları
Sertleşmiş ürün mükemmel aşınma özellikleri ve ultraviyole radyasyona, ısıya ve neme karşı yüksek direnç gösterir.
Yüksek nihai çekme dayanımı, yapısal yapıştırma uygulamaları için idealdir.
Mükemmel mekanik özellikler barındırır.

Firmamızın bünyesinde bulunan bu ürünün dilediğiniz adetlerdeki siparişleri için hiç çekinmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ve muhteşem müşteri teknik destek ekibimiz ile merak ettiğiniz tüm soruları da cevaplıyoruz. Bu bağlamda bize hemen ulaşmak isterseniz (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürünün teknik detayları, detaylı tanıtımı ve diğer görselleri için web sitemizin ana sayfasına geçiş yaparak ürünler kategorisi altından ürüne erişebilirsiniz.

Dow Corning 796 PVC-U & Cam Silikon Macunu Fiyatları

Dow Corning 796 PVC-U & Cam Silikon Macunu Fiyatları

Dow Corning 796 PVC-U & Cam Silikon Macunu Fiyatlarını ülkemizde en uygun şekilde temin edeceğiniz tek adres, tek firma Kanyon Yapı firmasıdır. Dow Corning markalı ürünlerin satışı konusunda başarılı geçmişi ve kaliteli alt yapısı ile Türkiye ve komşu ülkelerimizin tüm illerinden gelen talepleri aynı gün içerisinde değerlendirerek kargolayabilme imkanına sahibiz.

Beton, taş, tuğla, ahşap, alüminyum, PVC, cam, ayna gibi geniş bir yüzey grubuna primersiz uygulanabilen, hava şartlarına dayanıklı silikon üründür. Dow Corning 796 silikonu tek komponentli, düşük katsayılı, nötr çalışan bir üründür. PVC-U, cam, vitrifiye yüzeyler, tuğlaların yer aldığı yüzeyler için geliştirilmiş olan ve bir çok özelliği buluna bu ürün hava ile teması sırasında vitrifiye ve kılıf giydirme uygulamalarında da kullanılmaktadır.

Dow Corning 796 ürünü çok sayıda yüzeye primersiz iyi uyum sağlayan bir üründür. Aynı zamanda düşük modüllü olması ve aşırı esnek olması ile de bilinen bu muhteşem ürün %100 silikon polimerdir. Nötr olarak çalışır ve az koku barındırır.

Dow Corning 796 ismine sahip bu muhteşem ürün ile ilgili fiyatlarımızı öğrenmek adına çekinmeden bizi arayabilirsiniz. (0216) 314 56 40 numarası üzerinden firmamızın teknik destek ve müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizden bilgi alabilirsiniz.

Dow Corning 796 Neutral Curing, Ahşap Alüminyum PVC-U kapı çerçeveleri ve pencere çerçeveleri arasında sızdırmazlık sağlamak için geliştirilen düşük modüllü silikon dolgu macunu.

En yaygın Pourus ve pourus olmayan inşaat yüzeylerine yapışır.

Önceden tamamlanmış laminat zeminlerde kullanılabilir.

(Kullandıktan sonra boyanacak veya lekelenecek şekilde tasarlanmamıştır.)

Ürünün Özellikleri:

Nötr Kür Tipi Sistem.

20 ila 30 dakika çalışma süresi.

2 saat içinde atmak.

Düşme yok.

Uygulama Sıcaklığı Aralığı +5 ila + 40 ° C.

+/-% 25 Ortak hareket kabiliyeti.

ISO 11600 F&G 25LM

Dow Corning Dowsil 796 Renk Seçenekleri:

Siyah

Parlak beyaz

Kahverengi

Bronz

Karamel

altın meşe

Meşe Ral 8000

Gri

Maun

Gül ağacı

Sıcak beyaz

Daha fazlası ve en uygun fiyatlı dow corning markalı ürünler için hemen web sitemizdeki numaramız üzerinden bize ulaşın. Ayrıca bu ürüne ait teknik dökümanlar için lütfen ana sayfamıza geçiş yapın..

Dow Corning 791 Silikon Mastik Fiyatları

Dow Corning 791 Silikon Mastik Fiyatları

Düşük modüllü silikon sızdırmazlık mastiği her türlü gözenekli ve gözeneksiz yüzeye mükemmek yapışma sağlar.Her türlü hava koşulunda kullanılabilen bu sızdırmazlık mastiğinin en uygun fiyatlıları için en doğru adrestesiniz.

Tek bileşenli, düşük modüllü, nötr kürlenen ve hızlı kabuk sağlayan muhteşem özellikli Dow Corning 791 hava şartlarının tamamına da ayrıca dayanıklıdır. Bu ürün özellikle strüktürel cam cephelerde, planar sistemlerde, yaygın cam sistemlerinde, perde duvarlarda, briketlerde, taş ve genel olarak inşaat malzemelerinin inşaalarında bina cephelerinin hava şartlarına karşı dayanımını güçlendirmek ve en iyi şekilde sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Hava koşullarına dayanıklı ve sızdırmazlık halini en üst seviyede tutması için tasarlanan bu silikon aynı zamanda üstün performansa sahiptir.

Dow Corning 791, tuğla, duvarcılık, kereste, PVC, cam ve birçok metal dahil olmak üzere, en gözenekli ve gözeneksiz yapı yüzeylerine mükemmel bir şekilde yapışmayan tek parça, hava koşullarına dayanıklı silikon sızdırmazlık maddesidir.

Dow Corning 791 Ürününün Başlıca Kullanım Alanları

Yukarıda bazı özelliklerinden bahsetmiş olduğumuz bu ürün giydirme cephe, bina cepheleri ve genleşme derzlerinin zayıflaması için genel olarak kullanılmakta olan bir üründür.. Ayrıca, çerçeve sızdırmazlık maddesi olarak kullanım için de uygun bir ürün grubu içine girmektedir.

Dow Corning 791 Özellikleri

Son derece esnek bir yapıya sahiptir
Ortak hareket kabiliyeti +/-% 50
Ozon direnci, UV radyasyonu ve aşırı sıcaklıklar dahil olmak üzere mükemmel ayrışma özellikleri
ISO 11600-F & G-25LM’ye uygundur ve ayrıca 9047 sınıf% 50 ISO şartnamesine uygundur
20-30 dakika çalışma süresi
Hızlı kürleşme – 2 saat içinde ücretsiz yapışma
Uygulama Sıcaklığı Aralığı -25 ila +50 ° C

Dow Corning 791 Renkleri

Beyaz
Siyah
Gri
Kahverengi
Bronz
Taş
Anthrazite
Yarı Saydam (791T)

gibi bir çok farklı rengi bulunan bu ürün ile ilgili merak ettikleriniz, Dow Corning 791 ürün fiyatları, ürün özellikleri ve daha nicesi için hiç çekinmeden web sitemizde yer alan numaramız üzerinden ( 0216 314 56 40 ) bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Dow Corning 784 Ürün Fiyatı ( Silikon Fiyatları )

Dow Corning 784 Ürün Fiyatı ( Silikon Fiyatları )

Dow Corning 784 Ürün Fiyatı ( Silikon Fiyatları ) taleplerinizde ülkenin en iyi dow corning ürünlerinin temini ve en uygun fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz.

Dow Corning 784, küflenmeye karşı dirençli bir mantar ilacı içeren, nemli ve açık koşullarda kullanım için ideal olan cam silikon dolgu maddesidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde mantar, küf ve bakteri üremesini engeller, hjyenik kullanım imkanı sağlar. Yüksek ölçde nemli olan banyo, mutfak gibi alanlarda sızdırmazlık derzi olarak kullanılır.

Dow Corning 784 Kullanım Alanları

Bu muhteşem özelliklere sahip ürünümüz cam, alüminyum, boyalı yüzeyler ve diğer gözenekli olmayan cam yüzeylerin sızdırmazlığı için kullanılmaktadır. Sizlerde ürün teknik dökümanlarını firmamızın web sitesinde detaylı anlatımlarının olduğu alandan inceleyebilir ve en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dow Corning 784 muhteşem özellikleri bulunan bir üründür.

Dow Corning 784 Ürün Faydaları

Muhteşem bir çok özelliği bulunan bu ürün küflenmeye karşı dirençli bir mantar ilacı içerir
Hızlı kürleşme özelliği bulunan bir üründür – bir saat içinde yapışmaz
Parlak kaplamalar için ideal bir üründür
ISO 11600-G-20LM’ye uygundur
Ortak hareket kabiliyeti +/-% 20

Dow Corning 784 Ürün Renkleri

Beyaz
Siyah
Gri
Kahverengi
Alüminyum
Gibi çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Ürün hakkında farklı renk talepleriniz ve sorularınız için hiç çekinmeden firmamızın web sitesinde yer alan irtibat numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman teknik destek ve müşteri hizmetleri ekibimize yönelteceğiniz her türlü soru ve sorun ivedi bir şekilde sizler adına cevaplanacaktır.

Hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Kanyon Yapı Dow Corning markalı ürünlerin bir çoğunda en uygun fiyatları size sunacak ve bulunduğunuz adrese kadar ürünlerin teslimatını gerçekleştirecektir.

Dow Corning Ürünleri İçin Fiyat Listesi

Dow Corning Ürünleri İçin Fiyat Listesi

Dow Corning Ürünleri İçin Fiyat Listesine erişmek isteyen tüm ziyaretçilerimiz, Dow Corning markalı tüm ürünleri dilediği adetlerde firmamız üzerinden sipariş verebilir ve en uygun fiyatları Kanyon Yapı’dan edinebilir.

Çok uzun yıllardan bu yana silikon teknolojilerinin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda faaliyetlerini dünya devi olarak sürdüren “dow corning” markası bugün dünyanın silikon malzeme taleplerinin yaklaşık %61’ini karşılamaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde 7000 çeşitten çok daha fazlasını barındırmakta olan markanın bir çok ürününe firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile en uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı ve kullanışlı ürünleri sayesinde müşterilerin tamamı kullandığı ürünlerden memnun ve günden güne ürün tüketimi konusunda en çok tercih edilen marka olma yolunda hızla yükselmektedir. Dow Corning markası silikon yapıştırıcı, sızdırmazlık silikonları, termal silikonlar, iletken silikonlar, dolgu malzemeleri, termal iletken macunlar, kaplama malzemeleri, astarlar, primerler gibi ürün gruplarına sahiptir.

Silikon ve silikon bazlı ürünlerin en iyilerini edineceğiniz markalardan biri olan dow corning muhteşem çözümler sunan ürünlerini sizlere firma olarak sunmaktayız. En uygun fiyatlı dow corning markalı ürünlere firmamız aracılığı ile erişebilirsiniz.

Firmamızın Dow Corning markası ile uzun yıllara dayanan satış tecrübesi bulunmaktadır. Piyasada en uygun fiyatları alabileceğiniz markamızı arayabilirsiniz. Silikonlarda dünya geneli bir marka olan Dow Corning 1943 yılında kurulmuş bir şirkettir. Kuruluşun bu gün itibari ile Dow Chemical Company ismini taşıdığını bilmelisiniz. Dow Corning markası hemen hemen bir çok sektörün taleplerini karşılamakta olduğunu biliyoruz. Elektronik, otomotiv, elektrik mühendisliği, inşaat ve endüstrideki bileşenlerin çoğu genel anlamta toz ve neme karşı dayanıklı yapılmış ve gaz sızıntısını, sıvı kaybını önlemelidirler. Dow Corning bir çok ihtiyacı üstün performansı ile karşılamaktadır.

Sizin de ihtiyacınız olan Dow Corning ürünü için en iyi fiyatı almak istiyorsanız hemen bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlere en iyi fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

* Dow Corning 784
* Dow Corning 791
* Dow Corning 796
* Dow Corning 895

Ürünleri firmamızın en çok satışını yaptığı ürünlerdir. Unutmayın bir dünya devi olan DOW CORNING markasının tüm ürünlerinin en iyi fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Soudal Epdm Yapıştırıcı Ürün Fiyatı

Soudal Epdm Yapıştırıcı Ürün Fiyatı

Özel amaçlar için kullanılan yapıştırıcı listesinde yer alan Silirub EPDM ürünün en uygun fiyatlısı ve orjinal ürününe Kanyon Yapı firmasından ulaşabilirsiniz. Epdm yapıştırıcı diye piyasada bir çok ürün ile karşı karşıya gelebilirsiniz ancak bunların içerisinde en kalitelisi olan SOUDAL markasının ürünü olan yapıştırıcının en uygun fiyatlısı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Soudal Epdm Yapıştırıcı Ürün Fiyatı için hemen kurumsal web sitemizi ziyaret edebilir ve web sitemizde alan müşteri destek numaramızdan gerekli bilgileri, teklifleri alabilirsiniz.

Silirub Epdm ürünü doğal, elastik, silikon baslı, tek bileşenli derz dolgu malzemelesi olarak bilinmetkedir. Yüksek kaliteli olan bu ürün kolay uygulanması ile en çok tercih edilenler arasındaki yerini daima korumaktadır. Solmaz ve uv ışınlarının tamamına dayanıklı olan bu ürün uygulandığı alandaki sertleşmesinin ardından kalıcı bir elastikiyet sağlamakta ve cephelerinizde kullanılan epdm esaslı memranlarınızın yapıştırma özelliğine de sahip olmaktadır. Oldukça fazla malzeme yüzeyinde de aynı zamanda çok iyi yapışma sağlamaktadır. Bunlardan bazıları cam, beton, kör kasa, galvaniz, alüminyumlar, tuğla, gaz beton vb.. bir çok alanı kapsamaktadır.

Desteğe hiçbir şekilde ihtiyaç duymayan bu ürün bir çok yüzeyde en iyi yapışma özelliğine sahiptir. Adından da anlaşılacağı üzere bu ürünümüz özellikle EPDM özellikli ürünlerin yani malzemelerin yapıştırılması için geliştirilmiş olan SOUDAL’ın vazgeçilmez ve en çok satan ürünleri arasında yer almaktadır.

Kanyon Yapı’da Soudal markalı ürünleri İstanbul’dan tüm Türkiye’ye satışını yapan kurumsal firmadır. Sizlerde bu ürünlerin den iyi fiyatlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Soudal Silirub Epdm Yapıştırıcının Özellikleri

* Rengi solmaz.
* UV ışınlarına yüksek dayanım sağlar.
* Kolay uygulanır.
* Kürlenme işleminin ardından dahi elastik kalmaktadır.
* Epdm yapıştırma işlemleri için özel olarak geliştirilmiştir.
* Sayısız materyale mükemmel yapışma sağlamaktadır.
* Düşük modüllü bir üründür.

En uygun Epdm Yapıştırıcı ürünlerin fiyatlarını öğreneceğiniz telefon numarası (0216) 314 56 40‘dır.

Epdm Dilatasyon Bandı Fiyatları

Epdm Dilatasyon Bandı Fiyatları

Epdm Dilatasyon Bandı Fiyatlarında en uygun fiyatlarımız ve en kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Binaların dilatasyonlarının farklı yapı malzemelerinin denk gelerek birleşmesi gerektiği noktalarda ( misal, betonla metal ) düzensiz alanlarda, geniş çatlaklı yalıtım alanlarında kullanılması için piyasada bir çok elastik dilatasyon bantı ile karşılaşabilirsiniz. Ancak firmamız Kanyon Yapı tüm ürünlerinde de olduğu gibi her zaman kaliteyi ve sağlam yapıları, sağlam inşaatları ve sağlam uygulamaları baz almakta olduğundan ve düşündüğünden dolayı en iyileri size en uygun fiyatlara ulaştırmaktadır. Ürünümüz UV ışınlarına ve tüm dış hava etkenlerine karşı yüksek dayanım sağlayan ve yırtılma, delinme sorunlarına karşı oldukça dirençli olan bir üründür.

Aynı zamanda sürekli su olsa dahi buna da yüksek dayanım sunan dilatasyon bantları içme su depolarında kullanıma da uygun bir üründür. Bitki köklerine karşı dayanıklı ve delinme sağlamayan bu ürün zedelenme yaşadığınız durumlarda da kolaylıkla tamir edilebilme özelliğine sahiptir.

Duvar ve zemin türlerinin birleşim noktalarında her türlü yapı için uyumlu olan bu ürünler genleşme derzlerinin kapatılması ve yalıtımlarda da kullanılmaktadır.

Sizde hangi ilde olursanız olun, hangi ülkede olursanız olun İstanbul’da bulunan ve dilatasyon bantı denilince akla ilk gelen firmamızı arayarak en uygun dilatasyon bant fiyatlarını alabilirsiniz.

Dilatasyon Bant Ürünlerinin Avantajları

* Muhtelif kimyasallara dayanıklı bir üründür .
* Genleşme derzlerinde su yalıtımı sağlamaktadır.
* Ekonomiktir, talep edeni üzmeyecek ve kaliteli ürünlerdir.
* Poliüretan mastiklerin kullanılmadığı genleşme derzlerinde dahi rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.

Dilatasyon Bantlarının Kullanım Alanlarından Bazıları

* Uygun yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri ile üstü kaplanmış her türlü bölgenin altına uygulanabilir.
* Su depoları, havuzlar, otoparklar ve alışveriş merkezlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
* Mekanlarınızın iç ve dış alanlarının tamamında çekinmeden kullanın.
* Barajlar, tüneller, otoparklar, metro ve karayolunda her türlü mühendislik yapılarda kullanabilirsiniz.
* Genleşmesi yani dilatasyon derzlerinde düşey ve yatay uygulamalarda kullanabilirsiniz.
* Dış kısımdan veya iç kısımdan yapıla radye temel perdelerde kullanılabilir.

ve daha fazlası için hemen (0216) 314 56 40 numaramızı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilir ve en uygun dilatasyon bant fiyatlarını alabilrisiniz.

Karton kutularda 20 metrelik rulo halinde satışa sunulan dilatasyon bantlarının genişliği 2000 mm et kalınlığı ise 1 mm olarak bilinmektedir. Daha uzun talepleriniz ve istediğiniz boyutların siparişleri için hemen bizi arayabiilirsiniz. Ürünü kapalı depolarda güneş ışığından uzak ve dondan koruyarak depolayabilisiniz.

Alüminyum Baskı Çıtası Fiyatları

Alüminyum Baskı Çıtası Fiyatları

Genelde su yalıtım uygulamalarında yer alan membranların başlama ve bitiş noktalarında sabitlenmesi için ALÜMİNYUM BASKI ÇITASI kullanılmaktadır. En iyi alüminyum baskı çıtası fiyatlarını Kanyon Yapı firmasından alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Alümimyum baskı çıtalarının uygulandığı alanlar için su sızdırmaması ile alakalı olarak işlem montajının hemen ardından, sonrasında mutlaka duvarla birleştirildiği nokta arasında PU Mastik uygulanmaktadır. Az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi perde yalıtımlarında yer alan drenaj levhalarının ve içerisinde bulunan bitümlu membran uygulamalarının başı ve sonunda bir perde gibi yer almalı ve aşağıya doğru sabitlenmesini sağlamakta olan bu ürün ayrıca suların da duvarlardan süzülerek uygulanmış olan duvar ile membran’ın arasından geçmesini engellemek amacı ile de sıkça kullanılmakta olan bir üründür. Alüminyum’dan üretilen bu mamil tek kulaklıdır.

Alüminyum Baskı Çıtasının Kullanım Alanları

* Bitumlu membran uygulamalarında başı ve sonunda profil olarak uygulanır.

* Perde yalıtımlarında ise drenaj levhasının sabitlenmesinde sıkça kullanılmaktadır.

Baskı Çıtasının Sağladığı Avantajlar:

* Bitümlü membranlarda mastikle uygulanması sırasında duvarın yüzeyinden akmakta olacak olan suların zayıf noktalardan sızmasını engellemektedir.

* Drenaj levhasının üzerine gelen dolgunun tüm yük ağırlığını alır.

Baskı Çıtası Ürünün Teknik Özellikleri

Hammaddesi adından da anlaşılacağı üzere alüminyumdan üretilmiş bir üründür. Ürünün boyu ise 3 Metre olarak strandartlar arasında yer almaktadır. Boy ve talepleriniz için hemen firmamızın sitesinde yer alan numaralar aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. En olarak ise 3 cm normal genişliği bulunan bu ürünün 1 cm kulak genişliği yer almaktadır.

Kanyon Yapı’nın sizlere sunacağı tüm ürünlerde olduğu gibi Alüminyum Baskı Çıtası ürününde de en uygun fiyatları toptan alımlarınızda elde edebilirsiniz. Renk ve diğer bilgileri sormak, aklınıza takılan soruların yanıtını almak için telefon üzerinden firmamıza ulaşabilir ve tüm sorularınızın yanıtını anında alabilisiniz. Alüminyum malzemelerde baskı çıtaları konusunda sızdırmazlık garatnisi bulunan bu ürünleri en uygun fiyatlara kesinlikle firmamızdan temin edebilirsiniz. +90 ( 216 ) 314 56 40 numaramız üzerinden bizi arayabilir ve hemen alüminyum baskı çıtalarına bulunduğunuz ilde en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

KNT Epdm Membran Yapıştırıcı Fiyatları

KNT Epdm Membran Yapıştırıcı Fiyatları

KNT Epdm Membran Yapıştırıcı Fiyatlarını öğrenmeden önce ürünlerin özelliklerini bilmeli ve incelemelisiniz. Firmamızın web sitesinde yer alan irtibat numaralarını aramadan önce kurumsal Kanyon Yapı web sitesinde yer alan KNT YAPIŞTIRICI ürününü inceleyebilirsiniz.

Knt Yapıştırıcı ürünler duvar, metal, ahşap gibi alanlarda yapıştırılmaktadır. Neopren bazlı kontak bir yapıştırıcı olan bu ürünün en iyi fiyatlarını İstanbul’da bulunan firmamız sizlere sunacaktır.

KNT ürününün uygulanacağı alan mutlaka kuru ve temiz olmalıdır. Bu alanda kir, toz, yağ vb.. etkileyici faktörler bulunmamalıdır. Rulo veya fırça sürülerek veyahut tabanca ile spreylenerek uygulanabilen bu yapıştırıcılar yüzeylerden birine uygulanabilmektedir. Kauçuk esaslı yapıştırıcı olan KNT aynı zamanda solvent bazlıdır. Daha etkili bir yapıştırma talepleriniz arasında var ise her iki yüzeyede tatbik edilebilmektedir. Yapıştırıcı uygulanmış yüzeyler bir araya getirilerek sıkıca bastırılabilir ve daha etkili bir yapışma sağlanabilir.

Ortalama sarfiyat miktarı, uygulama yerine göre 500gr/m2 ile 1kg/m2 arasında olup, her iki yüzeye de sürüldükten sonra hava şartlarına göre 10-15 dakika beklendikten sonra baskı uygulanarak yapıştırılır.

KNT Yapıştırıcı kullanımlarının alanları sünger, kumaş, beton, ahşap, kağıt, cam, keçe, lastik, kauçuk, pvc ve metal yüzeyler dahil olmak üzere bir çok alandır.

Bu muhteşem Kauçuk Bazlı Yapıştırıcı Fiyatını (0216) 314 56 40 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlar için Kanyon Yapı firmamızı arayın ve adresinize ürünlerinizi gönderelim.

EPDM Membran Yapıştırıcı Ürün Fiyatları

EPDM Membran Yapıştırıcı Ürün Fiyatları

Epdm membranları birbirine yapıştırmada kullanılan yapıştırıcıların en uygun fiyatlıları ve aynı zamanda en kalitelilerine Kanyon Yapı firmasından erişebilirsiniz.EPDM Membran Yapıştırıcı Ürün Fiyatlarında kampanyalar ve muhteşem uygun fiyatlarla sizlerin hizmetindeyiz.

Üstün performans ve havadaki nem ile kürlenerek çok daha dayanıklı elasyik kauçuk yapıya dönüşen bu eşsiz yapıştırıcıları firmamızı arayarak bulunduğunuz il ve ülkelere sipariş verebilirsiniz. Bu ürünler çatı kanallarına, folyoların birbirine yapıştırılmasında, çatıların kaplama işlemlerinde, çatı duvarları bağlantılarında ve yağpmur suyu drenlerinde yapışması veyahut sızdırmazlık sağlanması amacı ile geliştirilmiş ürünlerdir.

Bahsettiğimiz gibi sentetik kauçuk bazlı polimer yapıştırıcı sınıfında bulunan ürün kaliteli sonuçlar alabileceğiniz yapıştırmalar için üretilmiştir. Özel formule edilmiş olan bu ürün yığranmaya veya yüksek sıcaklık değişimlerine karşıda muhteşem bir dayanıma sahipdir. Asla su geçirmez ve kolay uygulamaya sahiptir. Mükemmel bir bağlantı yapışma muhavemeti sağlayan EPDM MEMBRAN YAPIŞTIRICI ürünün en iyi fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ürünün yapıştırılma sağlandığı alanlarda duvarlar, ahşaplar, metaller gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Fiyat listesi içerisinde alabileceğiniz MEMBRAN ürünler 600 ML sosislerde veya 310 ML’lik kartuş ambalajlarda üretilebilmektedir.

En iyi fiyatlardan yararlanmak ve en kaliteli ürünlere sizlerde sahip olmak isterseniz hemen Kanyon Yapı firmasından bizleri arayabilirsiniz. Firmamız ülkemizde bir çok ile ve komşu ülkelere toplu ürün satışları yapmakta ve uygun ödeme seçenekleri ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.