Buhar Kesici Örtü Nedir?

Yapılarda ek izolasyon sağlayan, ısıdaki enerjinin korunmasını sağlayan ve üç katmandan oluşan buhar kesici örtü ürünlerinin hızlı uygulamaya sahip ve ekonomik bir yapıda olduğunu bilmenizi isteriz. Google’da yapmış olduğunuz buhar kesici örtü nedir? aramasından firmamıza rastladığınızın farkındayız. Bu nedenle Buhar Kesici Örtü Ürünlerini sizlere daha iyi bir şekilde anlatmak ve tanıtmak isteriz.

Betonların nemli olması ve taze olması durumları yapılarınızın yapım aşamasında olan bir durumdur. Yeni yapılan binalarda nem alma işlemlerinin yapılması önem arz etmektedir. Özellikle kış dönemlerindeki nemli betonların oluşumu yapılarınıza zarar verebilmektedir. Bu durumlar ile karşılaşmamak için geçici bariyerleri kullanmanızı öneririz. Binalarınız tamamlandığında ise Kanyon Yapı’nın Türkiye‘nin her yerine gönderimini yaptığı nem bariyeri ürünlerinin uygulanması ve kullanılması gerekmektedir.

Buhar kesici örtüler nem bariyeri ürünlerle aynıdır. Nem bariyeri ve buhar kesici örtüler yapılarınızı nem sorunları ve problemlerinden korur. Çatılarda ve bina cephelerinde kullanılması önerilen nem bariyeri ve buhar kesici ürünler sayesinde nefes alan bir yalıtıma sahip olursunuz. Yağmur yağsa da kar yağsa da dışarıdaki hava ile içerideki havanın geçişini sağlıklı bir şekilde bu ürünler yapmaktadır. Meydana gelebilecek olan tüm nemin engellenmesi için nem bariyeri ürünlerini kullanmanızı öneririz. Yapılarınızın ve yapılarda yaşayan insanların sağlığı için nem bariyeri ve buhar kesici ürünler çok önemlidir. Nem bariyeri ve buhar kesici nedir arama sonucunuzdaki merak ettiğiniz kısa açıklamamız bu şekildedir.

Buhar Kesici Örtü Uygulamaları

Buhar kesici ürünlerin uygulamaları tamamen yalıtım amacı ile yapılmaktadır. Tabi aynı zamanda binaların drenajlarındaki erozjonu koruma, çatılardaki yalıtımı sağlama, binada uygulanan membran ürünlerinin korunması ve daha fazlasını da içermektedir. Yapılarınızda tercih edeceğiniz buhar dengeleyici ve kesici ürünler sayesinde binalar nefes alır ve daha sağlıklı kalır. Nefes alan su yalıtım örtüleri için hemen firmamızı arayabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz. Kanyon Yapı sizlere sunacağı ürünlerin arkasındadır ve her zaman satışını sağladığı ürünlerin kalite kontrolünü yapmıştır.

Buhar kesici örtülerin uygulamasını çatılarda ve cephelerde yapabilirsiniz. Düşey ve yatay bindirmeli kullanımlarınız için uygun olan bu ürün en az 10 santimetre bini payı bırakarak gergin bir şekilde uygulanacak alanda serilme işlemi yapılmalıdır.

Buhar kesici örtülerimiz havalandırma bulunan veya havalandırma bulunmayan her türlü çatıda kullanılabilmektedir. Isı kaybı önleyici özelliği bulunan bu ürün yapılar için uygun iklim koşullarının oluşmasını sağlamaktadır.


Soru ve talepleriniz için Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Yapı Ekipmanları Bant Grubu

Yapı Ekipmanları Bant Grubu ürünleri arasında en fazla tercih edilen bantlar kurumsal web sitemizde sizlerle.. Yapı alanında, inşaat alanında önemli bir konumda bulunan bant ürünleri Kanyon Yapı firması kaliteli ile sizlere ulaştırılabilmekte ve sunulabilmektedir. Farklı özellikleri olan bu ürünlerin yapışma aşamaları ve diğer özelliklerini incelemeniz mümkün.

Hemen her sektörde tercih edilebilen diğer bantlarda firmamızın sitesinde yer alıyor. Örneğin; polietilen bant ürünü direnci ve aşınmaların etkilerindeki dayanıgı sebebi ile bir çok sektörde tercih edilmektedir. Ürün ısı değişkenliklerine maruz kalan alanlardaki su ve nem geçirmeyen özelliği sebebi ile mantarın ve bakterinin oluşumuna karşıda dirençlidir.

Tek tarafı yapışkanlı veya çift tarafı yapışkanlı bant ürünleri online olarak inceleyebileceğiniz şekilde Kanyon Yapı Bant Grubu bölümünde yer almaktadır. Bant fiyatları ile ilgili araştırmalarınızda firmamızı arayarabilir, firmamızdan toplu ürün alımlarınızda indirimli fiyatlarınızı alabilirsiniz.

SATIŞA SUNULAN BANT GRUBU ÜRÜNLERİ

 • Polietilen Bant
 • Alüminyum Butil Bant
 • Butil Bant
 • Çift Taraflı Compact Bant
 • VBH Bant 3M
 • Tekstil Butil Membran Bant
 • Raptop Nem Bariyeri Bandı
 • Tyvek Akrilik Bant

Daha fazla bilgi için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşın.

Buhar Kesici Nem Bariyeri

Buhar Kesici Nem Bariyeri ürünlerimiz ile ilgili her türlü bilgi ve uygun fiyatlardan ürün temini için Kanyon Yapı firmasını tercih edebilirsiniz. Yapılarınızdaki nefes alabilen örtülerin kullanımı ömürlerine çok fazla ömür katmaktadır. 3 katmandan oluşan nem bariyeri ürünlerinin buhar dengeleyici olan bir yapısı bulunmaktadır. Su buharı örtülerinin cephelerde ve çatılarda uygulanan ürünleridir.

Türk Standartları Enstitüsü belgeleri bulunan nem bariyeri ürünlerini Kanyon Yapı kurumsal sitesinde özellikleri ile beraber inceleyebilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun olarak üretimleri gerçekleştirilen bu ürünlerin aynı zamanda yangın geciktirici özellikleri de bulunanları vardır. En önemli nem bariyeri tedarikçileri arasında bulunan firmamız yapılarınıza uygun her türlü çözümü sizlere sunabiliyor.

Yapılarınızın özelliklerine göre her çeşit nem bariyeri ürününe firmamızdan ulaşabilirsiniz. Nem bariyeri / buhar kesici ürünlerinin bir çoğunu firmamızdan temin edebilirsiniz. Yapı ve çatılarınızın güvenliği, tasarruf imkanlarından yararlanması ve daha bir çok neden için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Kullanım amaçlarına göre uygulanabilecek bir çok çeşidi bulunan bu ürünler hakkında bilgi almak ve en iyi fiyatlardan hemen yararlanabilmek için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Nem Bariyeri

Buhar Kesici Nem Bariyeri Kullanım Alanlar

 • Eğimli Çatılar.
 • Metal Çatılar
 • Çelik Çatılar.
 • Kenet Çatılar.
 • Osb kullanılan Çatılar.
 • Giydirme Dış Cephe Yapılar.
 • İç Mekan Kaplamalar.
 • Alçıpan ile Duvar arası.

Türkiye’nin nem bariyeri ürünleri tedarik firması Kanyon Yapı‘nın ürünlerinin kalite belgeleri bulunmaktadır. Buhar dengeleyici ürünlerini, nem bariyeri ürünlerini yapılarınızda uygulamaya sokarak binalarınızın nem ve rutubete karşı direncini arttırırsınız. Eşsiz birer yalıtım ürünü olan nem bariyeri ile su yalıtımı sağlarsınız. Kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlardan hemen Kanyon Yapı’dan temin edin.

Kör Kasa Yalıtım Bandı

Kör Kasa Yalıtım Bandı mı arıyorsunuz? Kanyon Yapı kurumsal web sitesinde bir çok bant ürünü yer almaktadır. Kör kasa yalıtım bant ürünü de bunlardan biridir. Ürünü direk kurumsal web sayfamızda tüm detayları ile incelemek isterseniz BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Kör kasa bantları tamamıyle ses ve ısı köprüsündeki oluşumların önüne geçmek, tozları ve titreşimleri azaltmak için üretilen, sızdırmazlık ve ısı yalıtımı konusunda önemli bir görevi bulunan üründür. UV ışınlarına dayanıklı olan PE kör kasa bantları kapalı hücreli ve aynı zamanda tek tarafı yapışkanlıdır. Poliüretan bir özellikteki bu ürün sızdırmazlık bantı olarak da bilinmektedir.

Ürün uygulandığı alanlarda maksimum yapışma özelliği ile mükemmelliği sizlere sunar. Kör kasa bandı kapalı hücreli köpük ısı yalıtım özelliği ile karşımıza çıkmakta ve aynı zamanda nem emici özelliği az da olsa bulunmaktadır.

Kanyon Yapı kurulduğu seneden bu yana tüm hizmetlerini ve ürünlerini her zaman kalite kontrolden düzenli olarak geçirmekte ve ürünlerin satışlarında en uygun fiyatları ülke genelindeki bir çok yapı ekipmanları temin etmek isteyen müşterisine sunmaktadır. Kesintisiz ve kaliteli bir şekilde yapı ekipmanı ürünü tedariği etmek istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gerek bant grubu, gerekse diğer ürün kategorilerimiz ile alakalı her türlü srou ve sorununuz için bize 0216 314 56 40 numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüler

Suya Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüleri incelemek ve ihtiyacınız olanı kadarı satın almak istiyorsanız hemen Kanyon Yapı firmasını arayabilir ve firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Kanyon Yapı ürünleri arasında en fazla tercih edilenlerden biri olan Buhar Dengeleyici Ürünleri kurumsal web sitemizden inceleyebilirsiniz. Güvenle tercih edebileceğiniz markaları Kanyon Yapı sizler için araştırmakta ve sizlere sunmaktadır. Firmamız ile müşterilerimiz arasında daima güven ve kalite bağlantısı bulunmaktadır. Tüm yapı ekipmanları kategorisi ürünlerinde olduğu gibi buhar dengeleyici ürünlerinde de muhteşem indirimli fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

Kurumsal sitemizde yer alan ilgili ürün kategorisini ziyaret ederek, dilediğiniz detayı, dilediğiniz bilgiyi inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve talep için çekinmeden müşteri hizmetlerimiz ile 0216 314 56 40 numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Buhar Dengeleyici Örtü Özellikleri

Buhar dengeleyici örtüler, buhar geçişindeki dengeyi sağlamak amacı ile nefes almaktadır. Nefes alımı özelliği sayesinde yapılarınızdaki yoğunlaşmayı önler ve uzun ömürlü yapılara sahip olmanızı sağlar. Firmamızın sizlere sunduğu buhar dengeleyici örtü ürünleri uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımı özellikleri de bulunmaktadır.

Su direnci konusuna gelindiğinde ise Kanyon Yapı web sitesinde sizlere sunulan buhar dengeleyici ürünlerinin tamamı kalite kontrolden geçmiş ve ülkemizde bulunan en iyi su direncini sunan ürünlerdir.

Firmamızdaki buhar dengeleyici ürünlerin tamamında nefes alma, hava süzme özellikleri yer alır, ürün uygulandığı alanda yoğuşmayı önlemektedir. Gerilme bakımından da olukça esnek olan bu ürüne sahip olmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Kolay taşınan ve uygulaması rahat olan buhar dengeleyici ürünlerini nerede olursanız olun hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Buhar dengeleyici ürünler yapılarınızda %100 su geçirmezlik sağlamakta ve aynı zamanda binalarınızdaki yoğuşma problemlerini çözmektedir.

Kör Kasa Bantları

Isı köprülerini, ses köprülerinin oluşumlarını engellemek amacı ile, tozları, titreşimleri azaltmak amacı ile kullanılan kör kasa bantları çok iyi birer sızdırmazlık ürünleridir. Isı yalıtımı sağlanacak alanlarda kullanılabilen, uv ışınlarına karşı ekstra dayanıklı kör kasa bantları için hemen Kanyon Yapı’nın kurumsal web sitesinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kör kasa bant ürünleri tek tarafı yapışkanlıdır, poliüretan sızdırmazlık bant olarak da piyasada adlandırılmış bir üründür. Bir çok alanda kullanımı mümkün olan bu bantlar için hemen bizi arayın.

Kör Kasa Bandı PE Köpük Bant ürünleri otomotiv sektöründe de oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Beyaz eşya faaliyetlerinden yapı sektörüne kadar hemen ülkemizde her alanda tercih edilen bu ürün üstün kararlılık ve yüzey kalitesine sahiptir. Ürün uygulandığı alanlarda zamanla yıpranma faaliyetlerine karşı oldukça dirençlidir. Bir çok kimyasala karşı etkilenmeme özelliği bulunan bu üründen dilediğiniz adetlerde, dilediğiniz uzunluklarda Kanyon Yapı’dan sipariş verebilirsiniz.

Kör Kasa Bant Özellikleri

Kör kasa bant ürünü kullanım alanlarına bakıldığında hemen her sektörde, her alanda kullanılmaktadır. Genel olarak iç mekanlarda kullanım için uygun olan polietilen kör kasa bantları çok yüksek performans sağlayabilen bir üründür.

Kör kasa bantları kauçuk bazlı bir yapıştırıcıya sahiptir. Ürün sayesinde kapılarınızı contalamak için ekonomik bir çözüme kavuşmuş olursunuz. Kör kasa bantlarında yüzeyler arasındaki kalıcı su geçirmezliğinide yapılarınızda, alanlarınızda mümkün kılabilirsiniz. Alev geciktirici özelliği bulunan ve yandığında zehirli duman yaymayan bu muhteşem ürün ile ilgili bilgi almak ve siparişlerinizi ulaştırmak için müşteri hizmetlerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, dilediğiniz miktarlarda kör kasa bandı siparişlerinizi firmamız aracılığı ile verebilirsiniz. KÖR KASA BANDI ürününü kurumsal sitemizde tüm özellikleri ile incelemek için hemen BURAYA TIKLAYIN..

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünlerinin tamamı için Kanyon Yapı kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamını inceleyebilirsiniz.

Nem ve su için yalıtım örtüsü olarak bildiğimiz, karşımıza çıkan bu ürünler üç katmanlıdır. Havanın rahat bir şekilde geçişine izin veren nem bariyerleri buhar dengeleyici ürünler arasındadır. Üzerindeki su akışına dayanıklı olan ve nemin geçişine izin veren bu ürün yapılarınız için ısı yalıtımı sağlamaktadır. Duvarlara uygulanan nem bariyerleri sayesinde bina duvarlarındaki sıcaklık, sogukluk etkilerinden yapı içinin etkilenmesi önlenmekte ve ısı yalıtım alanında yüksek miktarda sonuclar alabilmenizi sağlamaktadır. Yapınızın enerjisini muhafaza ederek bir çok deformasyona da engel olmaktadır.

Kanyon Yapı firmasının web sitesinde yer alan numaraları arayarak nem bariyeri ürünleri ile alakalı fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Nem bariyeri ürünleri uygulandığı alanda rüzgar ile gelen yağmur damlalarının içeriye girmesini engeller, binanızın koruyucusu olan nem bariyerleri su buharının bina içinden dışarıya aktarılmasının emniyetli yoludur.


Ürünler ile alakalı bilgi almak için 0216 314 56 40 numarasını arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yerli Markalı Buhar Dengeleyiciler

Yerli Markalı Buhar Dengeleyici ürünlere ulaşmak isteyen, ürünleri teknik detayları ile incelemek isteyen tüm ziyaretçilerimiz www.kanyonyapi.net adresimizi ziyaret ederek, kurumsal sitemiz üzerinden satışını sunmuş olduğumuz tüm yerli malı buhar dengeleyici ürünlerini inceleyebilirler.

Isı ve su yalıtımı sağlayan nem bariyeri & buhar dengeleyiciler yapılarınızda oluşan ısı değişkenliklerinden meydana gelebilecek olan tüm deformasyonları ortadan kaldırabilmektedir. Firmamızın kurumsal sitesinden ilgili ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Kanyon Yapı kalitesi ile bu ürünler için en uygun fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz. Nefes alan ve binalarınıza koruma sağlayan nem bariyerleri için hemen bizi arayın.

Buhar dengeleyici örtülerimizin bir çoğu Türk Malıdır. Uygun fiyatlı yerli markalı buhar dengeleyici ürünlerimiz yapılarınızda nefes alabilen örtüler olarak bilinir. Buharın geçişine izin veren ve içerideki nemi daima emerek güvenli bir şekilde dışarıya atan bu örtüler ısı yalıtımını da sağlayabilmektedir.

Kar ve yağmurdan yapılarınızı korur ve yoğuşma nedeni ile oluşacak olan buharı hızlıca tahliye eder. Yerli malı buhar dengeleyici örtülerimiz yapılarınızın mevcut bünyesindeki tüm izolasyonları da destekler. Çatılarda, cephelerde hava sirkülasyonunu başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Yapı içerisindeki ısıyı ve enerjiyi korumakta yardımcı olan bu ürün için bilgi almak adına bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.Çatı ve cephelerde kullanılabilen yerli buhar dengeleyici örtüler ile alakalı teklif alabilmek adına hemen bizi arayın.

Toptan Buhar Dengeleyici Satışı

Toptan Buhar Dengeleyici Satışının yapıldığı firmamızda projelerinizde yer alan tüm yapılar için gerekli ebatlardaki ürün teminini yapabilirsiniz. Kanyon Yapı olarak ülkemizin her yerine satışını sunduğumuz buhar dengeleyici ürünlerini hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

İndirimli fiyatlar ve ekonomik ürünler bulunan firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve hemen tekliflerinizi öğrenebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan bir çok yapı ekipmanını firmamız sağlayabilmektedir.

Buhar Dengeleyici & Buhar Kesici Ürünler

Farklı gramajlarda ve ağırlıklarda bulunan buhar kesici, buhar dengeleyici ürünlerimizde özel taleplerinizi de dikkate alabilmekteyiz. Yüksek miktarda stok bulunan firmamızda yer alan buhar kesici ürünlerini çatılarınızda ve cephelerinizde kullanabilirsiniz. Bina çatılarında yoğun yağmur, kar nedeni ile oluşabilecek nemi engelleyici, buhar geçişine izin veren sağlıklı bir ürün olan buhar dengeleyici, nem bariyeri ürünleri aynı zamanda yapılarınızın uzun ömürlü olmasını da sağlar. Soğuk havalarda meydana gelen ısı değişimleri nedeni ile yapılarınızda olabilecek korozyonu önleyici ürünlerin en kalitelilerine, en uygun fiyatlılarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Nefes alan su yalıtım örtüleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Buhar kesici örtülerimizin farklı özellikleride bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri incelemek için kurumsal sitemize geçiş yaparak Buhar Dengeleyici Trio Plus kategorimizi incelemenizi öneririz. Bu örtüler ile yapılarınızdaki ısı kayıplarının da önüne geçersiniz. Binanızdaki enerji verimliliğinin artacağı bu ürünler sayesinde %40 lara varan enerji tasarrufundan yararlanırsınız.

Kanyon Yapı ile buhar kesici ve buhar dengeleyici ürünlerin adresinize teslim edilebilmesi mümkündür. Hızlı teslimat hizmeti veren firmamızı aramadan karar vermeyin.

Butil Bant Ürünleri (Alüminyum Butil Bant)

Butil Bant Ürünleri (Alüminyum Butil Bant) için Kanyon Yapı firmasının kurumsal web sitesinden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Butil bantlara genel olarak baktığımızda, bitüm esaslı olan bu ürünler soğuk uygulamalı alanlarda kullanılmaktadır. Üst yüzü alüminyum folya ile kaplı olan bantlara “alüminyum butil bant” ürünleri adı verilmektedir. Alt yüz kısımları kendinden yapışkanlı olan su yalıtım bantları olarak da kullanılabilen ürünlerdir.

Alüminyum Butil Bant Kullanım Yararları

* Ahşap alanlarda, metal alanlarda, camlarda, plastiklerde, sıvalarda ve beton gibi alanlarda kullanılabilen bu bant grubu oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir.

* Uygulanması oldukça rahat ve kolaydır.

* Alüminyum butil bant ürünleri kendinden yapışkanlı ürünlerdir, dilediğiniz an kullanıma hazırdır.

* Butil bant ürünleri arasında yer alan alüminyum kaplamalı ürün bitümle temasa uygundur.

* Alüminyum butim bant ürünleri esnak yapıları sebebiyle eğik alanlarda rahatlıkla kullanabilen bir üründür.

* Butil bant ürünlerinin üst kısmında yer alan alüminyum folyolar tüm uv ışınlarına karşı dayanıklı ürünlerdir.

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz alüminyum butil bant ürünleri hakkında bilgi almak ve toplu siparişleriniz için fiyat teklifleri istemek için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamızın web sitesinde sizlere görsel ve bilgilerinin de paylaştığımız sayfamıza erişmek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ..

Yırtılmaya oldukça dayanıklı olan alüminyum butil bant ürünü aynı zamanda su geçirmez bir üründür. Soğuk uygulanmış olan bu ürün ile düşük sıcaklık yer alan alanlarda mükemmel yapışma sağlanabilmektedir. Solvent içermeyen bu muhteşem ürünü incelemek, bilgi almak ve sipariş vermek için hemen bizi arayın.