Kör Kasa Yalıtım Bandı

Kör Kasa Yalıtım Bandı mı arıyorsunuz? Kanyon Yapı kurumsal web sitesinde bir çok bant ürünü yer almaktadır. Kör kasa yalıtım bant ürünü de bunlardan biridir. Ürünü direk kurumsal web sayfamızda tüm detayları ile incelemek isterseniz BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Kör kasa bantları tamamıyle ses ve ısı köprüsündeki oluşumların önüne geçmek, tozları ve titreşimleri azaltmak için üretilen, sızdırmazlık ve ısı yalıtımı konusunda önemli bir görevi bulunan üründür. UV ışınlarına dayanıklı olan PE kör kasa bantları kapalı hücreli ve aynı zamanda tek tarafı yapışkanlıdır. Poliüretan bir özellikteki bu ürün sızdırmazlık bantı olarak da bilinmektedir.

Ürün uygulandığı alanlarda maksimum yapışma özelliği ile mükemmelliği sizlere sunar. Kör kasa bandı kapalı hücreli köpük ısı yalıtım özelliği ile karşımıza çıkmakta ve aynı zamanda nem emici özelliği az da olsa bulunmaktadır.

Kanyon Yapı kurulduğu seneden bu yana tüm hizmetlerini ve ürünlerini her zaman kalite kontrolden düzenli olarak geçirmekte ve ürünlerin satışlarında en uygun fiyatları ülke genelindeki bir çok yapı ekipmanları temin etmek isteyen müşterisine sunmaktadır. Kesintisiz ve kaliteli bir şekilde yapı ekipmanı ürünü tedariği etmek istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gerek bant grubu, gerekse diğer ürün kategorilerimiz ile alakalı her türlü srou ve sorununuz için bize 0216 314 56 40 numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüler

Suya Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüleri incelemek ve ihtiyacınız olanı kadarı satın almak istiyorsanız hemen Kanyon Yapı firmasını arayabilir ve firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Kanyon Yapı ürünleri arasında en fazla tercih edilenlerden biri olan Buhar Dengeleyici Ürünleri kurumsal web sitemizden inceleyebilirsiniz. Güvenle tercih edebileceğiniz markaları Kanyon Yapı sizler için araştırmakta ve sizlere sunmaktadır. Firmamız ile müşterilerimiz arasında daima güven ve kalite bağlantısı bulunmaktadır. Tüm yapı ekipmanları kategorisi ürünlerinde olduğu gibi buhar dengeleyici ürünlerinde de muhteşem indirimli fiyatlarımız ile sizlerleyiz.

Kurumsal sitemizde yer alan ilgili ürün kategorisini ziyaret ederek, dilediğiniz detayı, dilediğiniz bilgiyi inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve talep için çekinmeden müşteri hizmetlerimiz ile 0216 314 56 40 numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Buhar Dengeleyici Örtü Özellikleri

Buhar dengeleyici örtüler, buhar geçişindeki dengeyi sağlamak amacı ile nefes almaktadır. Nefes alımı özelliği sayesinde yapılarınızdaki yoğunlaşmayı önler ve uzun ömürlü yapılara sahip olmanızı sağlar. Firmamızın sizlere sunduğu buhar dengeleyici örtü ürünleri uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımı özellikleri de bulunmaktadır.

Su direnci konusuna gelindiğinde ise Kanyon Yapı web sitesinde sizlere sunulan buhar dengeleyici ürünlerinin tamamı kalite kontrolden geçmiş ve ülkemizde bulunan en iyi su direncini sunan ürünlerdir.

Firmamızdaki buhar dengeleyici ürünlerin tamamında nefes alma, hava süzme özellikleri yer alır, ürün uygulandığı alanda yoğuşmayı önlemektedir. Gerilme bakımından da olukça esnek olan bu ürüne sahip olmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Kolay taşınan ve uygulaması rahat olan buhar dengeleyici ürünlerini nerede olursanız olun hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Buhar dengeleyici ürünler yapılarınızda %100 su geçirmezlik sağlamakta ve aynı zamanda binalarınızdaki yoğuşma problemlerini çözmektedir.

Kör Kasa Bantları

Isı köprülerini, ses köprülerinin oluşumlarını engellemek amacı ile, tozları, titreşimleri azaltmak amacı ile kullanılan kör kasa bantları çok iyi birer sızdırmazlık ürünleridir. Isı yalıtımı sağlanacak alanlarda kullanılabilen, uv ışınlarına karşı ekstra dayanıklı kör kasa bantları için hemen Kanyon Yapı’nın kurumsal web sitesinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kör kasa bant ürünleri tek tarafı yapışkanlıdır, poliüretan sızdırmazlık bant olarak da piyasada adlandırılmış bir üründür. Bir çok alanda kullanımı mümkün olan bu bantlar için hemen bizi arayın.

Kör Kasa Bandı PE Köpük Bant ürünleri otomotiv sektöründe de oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Beyaz eşya faaliyetlerinden yapı sektörüne kadar hemen ülkemizde her alanda tercih edilen bu ürün üstün kararlılık ve yüzey kalitesine sahiptir. Ürün uygulandığı alanlarda zamanla yıpranma faaliyetlerine karşı oldukça dirençlidir. Bir çok kimyasala karşı etkilenmeme özelliği bulunan bu üründen dilediğiniz adetlerde, dilediğiniz uzunluklarda Kanyon Yapı’dan sipariş verebilirsiniz.

Kör Kasa Bant Özellikleri

Kör kasa bant ürünü kullanım alanlarına bakıldığında hemen her sektörde, her alanda kullanılmaktadır. Genel olarak iç mekanlarda kullanım için uygun olan polietilen kör kasa bantları çok yüksek performans sağlayabilen bir üründür.

Kör kasa bantları kauçuk bazlı bir yapıştırıcıya sahiptir. Ürün sayesinde kapılarınızı contalamak için ekonomik bir çözüme kavuşmuş olursunuz. Kör kasa bantlarında yüzeyler arasındaki kalıcı su geçirmezliğinide yapılarınızda, alanlarınızda mümkün kılabilirsiniz. Alev geciktirici özelliği bulunan ve yandığında zehirli duman yaymayan bu muhteşem ürün ile ilgili bilgi almak ve siparişlerinizi ulaştırmak için müşteri hizmetlerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, dilediğiniz miktarlarda kör kasa bandı siparişlerinizi firmamız aracılığı ile verebilirsiniz. KÖR KASA BANDI ürününü kurumsal sitemizde tüm özellikleri ile incelemek için hemen BURAYA TIKLAYIN..

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünlerinin tamamı için Kanyon Yapı kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamını inceleyebilirsiniz.

Nem ve su için yalıtım örtüsü olarak bildiğimiz, karşımıza çıkan bu ürünler üç katmanlıdır. Havanın rahat bir şekilde geçişine izin veren nem bariyerleri buhar dengeleyici ürünler arasındadır. Üzerindeki su akışına dayanıklı olan ve nemin geçişine izin veren bu ürün yapılarınız için ısı yalıtımı sağlamaktadır. Duvarlara uygulanan nem bariyerleri sayesinde bina duvarlarındaki sıcaklık, sogukluk etkilerinden yapı içinin etkilenmesi önlenmekte ve ısı yalıtım alanında yüksek miktarda sonuclar alabilmenizi sağlamaktadır. Yapınızın enerjisini muhafaza ederek bir çok deformasyona da engel olmaktadır.

Kanyon Yapı firmasının web sitesinde yer alan numaraları arayarak nem bariyeri ürünleri ile alakalı fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Nem bariyeri ürünleri uygulandığı alanda rüzgar ile gelen yağmur damlalarının içeriye girmesini engeller, binanızın koruyucusu olan nem bariyerleri su buharının bina içinden dışarıya aktarılmasının emniyetli yoludur.


Ürünler ile alakalı bilgi almak için 0216 314 56 40 numarasını arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yerli Markalı Buhar Dengeleyiciler

Yerli Markalı Buhar Dengeleyici ürünlere ulaşmak isteyen, ürünleri teknik detayları ile incelemek isteyen tüm ziyaretçilerimiz www.kanyonyapi.net adresimizi ziyaret ederek, kurumsal sitemiz üzerinden satışını sunmuş olduğumuz tüm yerli malı buhar dengeleyici ürünlerini inceleyebilirler.

Isı ve su yalıtımı sağlayan nem bariyeri & buhar dengeleyiciler yapılarınızda oluşan ısı değişkenliklerinden meydana gelebilecek olan tüm deformasyonları ortadan kaldırabilmektedir. Firmamızın kurumsal sitesinden ilgili ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Kanyon Yapı kalitesi ile bu ürünler için en uygun fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz. Nefes alan ve binalarınıza koruma sağlayan nem bariyerleri için hemen bizi arayın.

Buhar dengeleyici örtülerimizin bir çoğu Türk Malıdır. Uygun fiyatlı yerli markalı buhar dengeleyici ürünlerimiz yapılarınızda nefes alabilen örtüler olarak bilinir. Buharın geçişine izin veren ve içerideki nemi daima emerek güvenli bir şekilde dışarıya atan bu örtüler ısı yalıtımını da sağlayabilmektedir.

Kar ve yağmurdan yapılarınızı korur ve yoğuşma nedeni ile oluşacak olan buharı hızlıca tahliye eder. Yerli malı buhar dengeleyici örtülerimiz yapılarınızın mevcut bünyesindeki tüm izolasyonları da destekler. Çatılarda, cephelerde hava sirkülasyonunu başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Yapı içerisindeki ısıyı ve enerjiyi korumakta yardımcı olan bu ürün için bilgi almak adına bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.Çatı ve cephelerde kullanılabilen yerli buhar dengeleyici örtüler ile alakalı teklif alabilmek adına hemen bizi arayın.

Toptan Buhar Dengeleyici Satışı

Toptan Buhar Dengeleyici Satışının yapıldığı firmamızda projelerinizde yer alan tüm yapılar için gerekli ebatlardaki ürün teminini yapabilirsiniz. Kanyon Yapı olarak ülkemizin her yerine satışını sunduğumuz buhar dengeleyici ürünlerini hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

İndirimli fiyatlar ve ekonomik ürünler bulunan firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve hemen tekliflerinizi öğrenebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan bir çok yapı ekipmanını firmamız sağlayabilmektedir.

Buhar Dengeleyici & Buhar Kesici Ürünler

Farklı gramajlarda ve ağırlıklarda bulunan buhar kesici, buhar dengeleyici ürünlerimizde özel taleplerinizi de dikkate alabilmekteyiz. Yüksek miktarda stok bulunan firmamızda yer alan buhar kesici ürünlerini çatılarınızda ve cephelerinizde kullanabilirsiniz. Bina çatılarında yoğun yağmur, kar nedeni ile oluşabilecek nemi engelleyici, buhar geçişine izin veren sağlıklı bir ürün olan buhar dengeleyici, nem bariyeri ürünleri aynı zamanda yapılarınızın uzun ömürlü olmasını da sağlar. Soğuk havalarda meydana gelen ısı değişimleri nedeni ile yapılarınızda olabilecek korozyonu önleyici ürünlerin en kalitelilerine, en uygun fiyatlılarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Nefes alan su yalıtım örtüleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Buhar kesici örtülerimizin farklı özellikleride bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri incelemek için kurumsal sitemize geçiş yaparak Buhar Dengeleyici Trio Plus kategorimizi incelemenizi öneririz. Bu örtüler ile yapılarınızdaki ısı kayıplarının da önüne geçersiniz. Binanızdaki enerji verimliliğinin artacağı bu ürünler sayesinde %40 lara varan enerji tasarrufundan yararlanırsınız.

Kanyon Yapı ile buhar kesici ve buhar dengeleyici ürünlerin adresinize teslim edilebilmesi mümkündür. Hızlı teslimat hizmeti veren firmamızı aramadan karar vermeyin.

Butil Bant Ürünleri (Alüminyum Butil Bant)

Butil Bant Ürünleri (Alüminyum Butil Bant) için Kanyon Yapı firmasının kurumsal web sitesinden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Butil bantlara genel olarak baktığımızda, bitüm esaslı olan bu ürünler soğuk uygulamalı alanlarda kullanılmaktadır. Üst yüzü alüminyum folya ile kaplı olan bantlara “alüminyum butil bant” ürünleri adı verilmektedir. Alt yüz kısımları kendinden yapışkanlı olan su yalıtım bantları olarak da kullanılabilen ürünlerdir.

Alüminyum Butil Bant Kullanım Yararları

* Ahşap alanlarda, metal alanlarda, camlarda, plastiklerde, sıvalarda ve beton gibi alanlarda kullanılabilen bu bant grubu oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir.

* Uygulanması oldukça rahat ve kolaydır.

* Alüminyum butil bant ürünleri kendinden yapışkanlı ürünlerdir, dilediğiniz an kullanıma hazırdır.

* Butil bant ürünleri arasında yer alan alüminyum kaplamalı ürün bitümle temasa uygundur.

* Alüminyum butim bant ürünleri esnak yapıları sebebiyle eğik alanlarda rahatlıkla kullanabilen bir üründür.

* Butil bant ürünlerinin üst kısmında yer alan alüminyum folyolar tüm uv ışınlarına karşı dayanıklı ürünlerdir.

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz alüminyum butil bant ürünleri hakkında bilgi almak ve toplu siparişleriniz için fiyat teklifleri istemek için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamızın web sitesinde sizlere görsel ve bilgilerinin de paylaştığımız sayfamıza erişmek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ..

Yırtılmaya oldukça dayanıklı olan alüminyum butil bant ürünü aynı zamanda su geçirmez bir üründür. Soğuk uygulanmış olan bu ürün ile düşük sıcaklık yer alan alanlarda mükemmel yapışma sağlanabilmektedir. Solvent içermeyen bu muhteşem ürünü incelemek, bilgi almak ve sipariş vermek için hemen bizi arayın.

Yangına Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüler

Yangına Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüleri incelemek, örtüler hakkında bilgi almak için kurumsal web sitemiz www.kanyonyapi.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Buhar dengeleyici ürünler yangın sınıflarından TSE EN 13970 ile EN 13984 standartları dahilinde üretilen ürünlerdir. İlgili standartlarda B1 yangın sınıfı ve A2 yangın sınıfına dayanıklı olan buhar dengeleyici ürünlerimiz sizlere sunulabilmektedir.

Yangına Dayanıklı Buhar Dengeleyiciler

Yangınlara dayanıklılık gösteren buhar dengeleyici ürünler yapılarınızda sizler için daha fazla güvenlik sağlayabilmektedir. Yangın alanlarında yaşanan sorunların önüne geçmek, yangın olmasını engellemek ve geciktirmek için dayanıklı ürünleri tercih edebilirsiniz.

B1 ve A2 sınıfı yangın dayanımı özelliklerine sahip olan ürünler için alevlenen yangını yürütmeyen ve ilgili ürünler alev kesildiğinde sönen damlama yaparak yangının yaymasını engelleyecek olan ürünlerdir. İlgili ürünlerimiz için bilgi almak adına Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Trioplus B1 fire ürünü firmamızın en fazla satış yaptığı yangına dayanımlı buhar dengeleyici üründür.

Yangına Dayanımlı Buhar Dengeleyiciler

Kanyon Yapı’nın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu buhar dengeleyici ürünler polimer bitümlü, plastik veya kauçuk esaslı örtülerin uygunluklarının teyit edilmesi adına bazı standartlara uygun olarak üretilmektedir. Kanyon Yapı’nın yangın geciktiricili, yangına tepki vermesi açısından oldukça yararlı olan buhar dengeleyici ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Yanma konusunda geciktirmesi için ilgili ürünlerin içerisine ilave edilen organik maddeler kullanımlıştır. Ürünlerin prosesleri içerisinde açık bir şekilde tanımlanan maddeleri inceleyebilir ve yangın dayanımı için buhar dengeleyici ürünleri tercih edebilirsiniz. Su ve ısı yalıtımı konusunda da yapılarınızda fayda sağlayacak bu ürünler hakkında bilgi almak adına hemen bizi arayın.

Buhar Dengeleyici ürünlerde indirimli fiyatlarla sizlere ulaşabilmekteyiz. Yangına dayanıklı buhar dengeleyici ürünleri Kanyon Yapı’da sizleri bekliyor.

Bütil Bant Ürünleri

Zorlu kapatma işleri için üretilen özel bütil bant ürünlerinin tamamı sizler için Kanyon Yapı çatısı altında sunulmaktadır. Firmamızın kurumsal web sitesinden bütil bant ürünlerini inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kendinden yapışkanlı bütil bantlar montaj işlerinde ve cephe işlerinde tercih edilebilmektedir. Çeşitli membranlarda, çatılarda, sandviç panellerde, cephelerde bu ürünler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yaygın olarak kullanılan membran kaplamaları ile uyumlu bir ürün olan bütil bantlar bir çok yüzey için mükemmel yapışma sağlar. Su ve su buharı sızdırmazlığı için kullanılan butil bant ürünleri hakkında bilgi ve detay için 0216 314 56 40 numarasından firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bütil Bant Kullanım Alanları

* Bütil Bantlar havalandırma kanallarındaki hava sızdırmazlığını önlemek için kullanılabilir.

* Bütil bantlar inşaat sektöründeki yapılarda sızdırmazlık için tercih edilebilir.

* Bütil bant ürünleri beyaz eşya ve otomotiv sektörleri için ses yutucu ve titreşim emicidir.

* Su depoları için su sızdırmazlığı amacı ile bütil bant ürünleri tercih edilebilir.

* Giydirme cephe panellerinde bitiş yerleri için bütil bant tercih edilebilir.

Bütil Bant Kullanım Avantajları

* Solventlere karşı dayanıklıdır.

* Suya karşı dayanıklıdır.

* Bütil bantlar özelliklerini uzun süre korumaktadır.

* – 30 derece ile +80 derece sıcaklıklara karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.

* Bütil bantlarda bazı ürünlerin lamine edilmesine olanak bulunabilmektedir.

Daha fazla bilgi ve indirimli fiyatlardan toptan siparişlerinizi oluşturabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Su ve Nem Bariyeri Buhar Kesiciler

Su ve Nem Bariyeri Buhar Kesiciler ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere firmamızın kurumsal web sitesi aracılığı ile erişebilir ve aklınıza takılan her türlü soru için Kanyon Yapı firmasını arayabilirsiniz.

Ülkemizde artık binaların tüm kullanım tipine göre üretilen, farklı tarzlarda tasarlanan nem bariyerleri, buhar kesiciler bulunmaktadır. Tüm çatılara ve cephelere uyumlu nem bariyeri ürünleri için kurumsal web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Nem bariyeri ve buhar kesiciler uygulandıkları çatı ve cephelerde hem güvenlik hemde enerji tasarrufları sağlar.

Buhar kesici, buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürünleri farklı gramajlarda olabilmektedir, tüm projelere göre uyarlanabilen ve tercih edebileceğiniz nem bariyerleri hakkında bilgi almak için Kanyon Yapı firması personeli sizlere yardımcı olabilmektedir. Personelimizden ihtiyacınız olan ürün tarzı için 0216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz. Binaların yapımları  esnasında betonlar tazedir ve nemlidir. Bu nemin kesinlikle alınması işlemi yapılmalıdır ki yapılarınız normalden çok daha uzun ömürlü olabilsinler. 4 mevsimi yaşayan ülkemizdeki betonlardaki nemlerin önüne geçmek adına nem bariyerlerinin kullanımı gerekmektedir. Binaların tamamlandığının hemen akabinde nem bariyerlerinin dış cephe ve çatılarda uygulanması gerekir. Yüksek derecede nemlere binaların maruz kalmasını bu ürünler ile önleyebilirsiniz.

Binada bulunan nem hem insan sağlığına hemde yapının ömrüne zarar verir. Ciddi anlamda sorunları beraberinde getirebilecek olan bu nem oluşumlarından kurtulmak gerekmektedir. Nem bariyeri ve buhar kesici ürünler çatılarınızda ve bina cephelerinizde kullanılabilir.. Nefes alan örtü olarakda bilinen nem bariyerlerinde yağmur ve soğuklar sebebi ile meydana gelecek olan nemin yapıya girişi engellenmektedir. Bu vesile ile de bina içerisindeki kişilerin korunması sağlanmış olacaktır.

Hemen kurumsal sitemizdeki NEM BARİYERLERİ kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve uygun fiyatlardan hemen siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz.