Dolgu ve Yapıştırma Macunu MS 900 Gems Mastik Satın Al

Dolgu ve Yapıştırma Macunu MS 900 Gems Mastik Satın Al

Dolgu ve Yapıştırma Macunu MS 900 Gems Mastik Satın Almak için Kanyon Yapı firması web sitesinde yer alan numaraları hemen arayabilir ve ürüne istediğiniz adetlerde anında ulaşabilirsiniz.

Np1 Mastik ve Akrilik Mastik olarak da bilinen MS 900 ürünü tek komponentli bir üründür. Gems markasına ait olarak 310 ml üretimi sağlanan bu ürün aynı zamanda yüksek performans sağlamaktadır. MS 900 elastik dolgu ve yapıştırma macunu olarak firma ürün portföyümüzdeki yerini almış ve sizlerden gelecek olan sipariş taleplerinde en uygun fiyatları ile sunulabilmektedir.

Dolgu ve yapıştırma macunu olarak bilinen bu ürün bir çok yüzeye mükemmel derecede yapıştırma sağlamaktadır. Kurumasının ardından elastik bir tabaka oluşturulan bu üründe izocyanat bulunamamaktadır. Aynı zamanda solvent de içermeyen bu ürün uygulandığı alanda kabarma yapmamakta, toz toplamamaktadır. 310 Ml ms 900 mastik ürünü antibakteriyel olarak üretilmiş ve kullanıcılarına muhteşem performans sağlamıştır. Porozlu yüzeylerde leke yapmayan ve asla çekme yapmayan bu ürünün diğer bir öne çıkan özelliği ise yüksek UV stabilitesi olarak bilinmektedir.

Gems markasına ait MS 900 ürünü kokusuz olarak bilinmekte ve uygulamalarında, firmaların ilk tercih sebebi arasında yer almaktadır.

Gems profesyonel ürünü olan bu ürün inşaat sektörünün hemen hemen tüm izolasyon uygulamalarında tercih edilebilen bir üründür. Cephelerde sızdırmazlıklar için, çatı sistemlerinin inşaatlarında kullanılan bir üründür. Birleşme ve genleşme noktalarında uygulanan bu ürün her türlü sıva, denizlik ve diğer yapı malzemelerinin birleşmelerinde tercih edilebilmektedir.

Duvar ve yan duvarların birleşmelerinde, montajlarında GEMS markasının sıklıkla tercih edilen bir ürünüdür. Çatılarda da uygulamalarda tercih edilen bu ürün aynı zamanda prefabrik yapı malzemelerinin birleşimi için de ideal bir üründür. Sizlerde bu muhteşem ürüne hemen sahip olmak ve anında firmamızdan sipariş vermek istiyorsanız 0216 314 56 40 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Epoksi Kimyasal Dübel Fiyatları Gems Ürünlerinin Tamamı Burada !

Epoksi Kimyasal Dübel Fiyatları Gems Ürünlerinin Tamamı Burada !

Kimyasal Dübel ürünü için firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımızı arayabilir ve en iyi seçenekleri firma sitemizden görebilirsiniz.

410 Ml kartuşlarda satışa hazır bir şekilde sizlerden gelecek olan telefonları bekleyen ve 1 adetten 1000 adete kadar anında kargonuzu çıkarabilecek olan firmamız Kanyon Yapı incelemekte olduğunuz bu üründe muhteşem fiyatları sizlere sunmaktadır. Gems Epoksi Kimyasal Dübel ürünü iki komponentli kartuşta doymamış polyester reçine ihtiva etmekte olan ve hızlı kürlenmesi ile çabuk sonuçlar almanızı sağlamakta olan muhteşem özelliklere sahip bir üründür.

Epoksi Kimyasal Dübeli tek bir uygulaması ile hesaplı ve etkilidir. Dayanıklı olan bu ürün bir çok kimyasallar ile dayanıklı sonuçlar alabileceğiniz ürünlerdir.

Gems markasına ait olan bu kimyasal dübel ürünü duvarlara yapılmakta olan montajlarda tercih edilebilen bir üründür. Balkonların korkuluklarında, büyük çivilerde, cıvata, geniş vidaların montajlarında beton yapılardan tuğla yapılara, taz ve gaz betonlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz hızlı kürlenmesi ile bilinen ve sizlere çabucak sonuçlar sunan bir üründür.

Ürün diğer GEMS markalı ürünlerden farklı olarak 345 ml olanları 24 lü kolilerde, 410 ml olanları ise 16 adetin yer aldığı kolilerde kartuşlarla sizlere satışa hazır bir şekilde beklemektedir. Ürünü anında firmamız numaralarından sipariş verebilirsiniz.

Kanyon Yapı sizlere Silikon mastik kategorilerinde ihtiyacınız olan her türlü ürünü ülkenin en iyi fiyatlarından sunmaktadır.

Detaylı bilgi için hemen hiç zaman kaybetmeden bizi arayın.

İzosiyenat İçeren Polyürethan Mastik Ürünü ve Fiyatları

İzosiyenat İçeren Polyürethan Mastik Ürünü ve Fiyatları

İzosiyenat İçeren Polyürethan Mastik Ürünü ve Fiyatlarını hemen Kanyon Yapı’dan temin edebilirsiniz.

Np 1 PU MASTİK ürünü uzun yıllardan bu yana ülkemizde kullanılan ve dünyada bizim ülkemizden daha da eskilere dayanan bir geçmişi bulunan bir üründür. İzosiyenat içermekte olan bu mastik türünün kendini öne çıkarmakta olan en iyi özelliği çok ama çok kuvvetli yapışmasıdır.

Polyürethan Mastik ürünü UV ışınlarına karşı çok da iyi dayanıklılığı bulunmaması ile beraber en iyi özelliği az önce de bahsettiğimiz gibi yapıştırıcı özellikleridir. P.U. Mastikler metal, taş ve sert cisimlerin yapıştırılmasında ve yapıştırılan alanların tutulmasında çok başarılıdır.

Ancak bu ürün ahşap yüzeyler diğerlerine göre çok daha yumuşak olmasından ötürü zarar verebileceği zeminlerdir. Polyurethane Mastik NP’nin kolay uygulanabilir bir mastik olduğunu da unutmamalısınız. Nört silikon veya PU Mastik silikonun mu kullanımlar için daha ideal olduğunu soran bir çok müşterimiz olmaktadır. PU mastik uygulanması ve kullanılması diğerine göre daha uygun olacaktır. Derzlerde yaptığınız uygulamalarda esneklik kazandıran, renklerin sabit kalmaması veyahut daha az değişime uğraması ancak yapışma özelliğinin de çok iyi olmasından dolayı da pu yerine nötr silikonlar tercih edilebilmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen PU Mastiklar NP1 mastik ürünüyle birlikte soudal ve 3m nin bazı ürünleridir.

Np1 P.U. Mastik ürünümüz uygulanma aşamasında oldukça kolay uygulanabilen bir üründür. Elastikiyetini daima muhafaza etmekte olan bu ürünün içerisinde yüksek performans sağlayacak olan formül bulunmaktadır. Boyanabilen bu ürün konstrüksiyonlarının birleşimlerinde daima tercih edilebilir.

P.U. Mastik ürünü hemen hemen bütün cephe uygulamalarında uygulanabilen ve tercih edilebilen bir üründür. Çatılarda, metal panellerde, komposit panel uygulamalarında ve çelik konstrüksiyonlarda tercih sebebi olan ürün aynı zamanda prekast panel uygulamalarında bulunan dolgular için de kullanılmaktadır. Ürünün uygulama alanlarında yer alan diğerleri ise konstrkyonda genleşme ve dilatasyonlar, dikey ve yatay uygulamalardır.

Np1 P.U. Mastik ürününün uygulanacağı alan yağ ve tozlardan arındırılmış ve temiz yüzeylerde olmaktadır. 45 derece açı ile nozulu kesin ve kartuş ucunun delmeniz gerekmektedir. Ürüne uygun tabanca ile uygulamanızı yapabilirsiniz. Bu muhteşem ürüne en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ürünü 600ml sosislerde veyahut 310 ml alüminyum kartuşlarda sipariş edebilirsiniz.

Np1 PU MASTİK ürünü altın meşe rengi, gri rengi, kahve rengi, siyah rengi ve beyaz rengi ile satışa hazır bir şekilde sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. 0216 314 56 40 numarasından firmamıza ulaşarak ürünü istediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz.

Esnekliğini Daima Koruyan Silikonize Mastik Gems

Esnekliğini Daima Koruyan Silikonize Mastik Gems

Esnekliğini Daima Koruyan Silikonize Mastik Gems için üretici firma Kanyon Yapı’nın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

500 Gr olarak üretimi yapılan ve bir çok müşterimizin tercihi olan Gems markasına ait silikonize mastik ürünü içinde yer alan özel bileşenler sebebi ile uygulama alanına çekilmesinin ardından bir yıl geçse de esnekliğini korumaktadır.

Ürün bir çok alanda kullanım için ideal bir ürün olarak bilinmektedir. Prefabrik yapı elemanları arasında genleşmelerde ve ahşaplarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda demir, alüminyum doğramalarda ve pvc lerin montajında da tercih edebileceğiniz bu ürün aklınıza gelebilecek her türlü doğramada uygulanacak olan sıva, denizlik ve diğer yapıların birleşimlerinde kullanılabilir.

Gems markasının Silikonize Mastik ürünü olan bu ürün eternit ve alüminyum çatılarda, cephe plakalarında ve her türlü yapı malzemelerinde kullanılabilen bir üründür.

Silikonize Mastik ürünü çatlaklara karşı boya öncesi de tercih edilebilen bir üründür.

Özel olarak muhteşem bir karışımla üretilen bu ürün 1 sene sonra dahi elastikiyetini korumaktadır. Bu muhteşem ürünü uygulama alanlarınızda bir çok farklı renk olarak tercih edebilirsiniz. Beyaz, gri,kahverengi, siyah ve özel renk serisi olan altın meşe rengi ile ürünü firmamız aracılığı ile dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Gems ürünü farklı renkleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İlgili ürünü adresinize sipariş verebilmek adına firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gems silikonize mastik ürünü 500 gramlık kartuşlarda sizlere sunulmaktadır. Koli adeti olarak 30 adet bulunan özel kolilerde ürünü sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz de 400 ml ve 600 ml lık sosislerde ve ayrıca 300 kg, 5 kg , 10 kg ve 25 kg lık ambalajlardan ürünü firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve aklınıza takılanların yanıtları için çekinmeden bizi arayın.

Genel Amaçlı Silikon Mastik Gems Ürünü İncele

Genel Amaçlı Silikon Mastik Gems Ürünü İncele

280 ml olarak üretilen Gems markalı genel amaçlı kullanıma uygun silikon mastik uygulama alanında kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.

Genel amaçlı silikon mastik daima rengini muhafaza etmektedir ve aynı zamanda UV ışınlarının tamamına dayanıklı olarak sizlerin kullanımı için üretilmiştir. Kurumasının ardından sürekli olarak elastikiyetini muhafaza etmekte olan bir üründür. Tamamı ile uygulandığı alanda kurumasının ardından koku yapmayan bu ürün sizler için Kanyon Yapı firması aracılığı ile istemiş olduğunuz adrese istediğiniz adetlerde ulaştırılabilmektedir.

Gems markalı bu ürün aynı zamanda yüksek ve düşük ısıya mukavemetli olarak geliştirilmiş ve antibakteriyel özelliğini de barındırmaktadır.

Genel amaçlı silikon kategorisinde bulunan ürünümüz cam yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilmesinin yanı sıra genel yapıştırma uygulamalarında da tercih edilebilmektedir.r Banyo, mutfak ve diğer sıhhi uygulamalarda tercih edilebilen bu ürün 280 gr’lık kartuşlarda bulunmaktadır. 30 adet bulunan ürünün kolisinden en uygun fiyatlardan firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Bizlere ulaşarak ürün hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilmeniz adına müşteri destek hattımıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Gems markasına ait genel amaçlı silikon ürünü bir kaç renkte kullanıcılarına sunulmaktadır. Özelliklerinden yukarıda bahsettiğimiz bu ürün şeffaf olarak, beyaz renkte, gri renkte ve siyah renkte üretimleri gerçekleştirilebilen bir üründür. Lütfen siparişlerinizde istemiş olduğunuz rengi belirtmeyi unutmayın. Ürün kullanılacağı alana göre bu 4 renk üzerinden en yakın renk ve uygun rengi tercih edilerek satın alınabilen bir üründür. Her türlü alan için tercih edebileceğiniz genel amaçlı silikonumuzda muhteşem fiyatlar sizleri beklemektedir.

En iyi fiyatlar ve en kaliteli seçenekler için daima Kanyon Yapı firmasını aramanız size yardımcı olacak sonuçları sunabilmemiz adına mümkündür. Çekinmeden firmamızı arayın ve işleriniz için en uygun ürünleri seçin.

Soudal Foam Cleaner Köpük Temizleyici En İyi Fiyatları

Soudal Foam Cleaner Köpük Temizleyici En İyi Fiyatları

Soudal Foam Cleaner Köpük Temizleyici ürününün muhteşem özellikleri için sayfamızda kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Gun Foam Cleaner ürünü soudafoam gun ve soudafoams ürünleri için firma tarafından özel bir karışım ile üretilmiş olan ve anında kullanıma hazır olarak tercih edebileceğiniz hazır şekilde sunulan temizleme aerosolüdür. Soudafoam Gun ürünü köpük aplikatörüyle beraber temizleme sıvısı olarak sıklıkla tercih edilmekte ve ülke genelinden Kanyon Yapı aracılığı ile yüklü miktarlarda alımı sağlanmakta olan ve uygun fiyatlar sunduğumuz bir üründür.

Soudafoam Gun köpük temizleyici ürünü içerisinde çözücü içermektedir. Takılabilir nozul sebebiyle normal köpük kutularıyla birlikte de kullanımı mümkün olan bu ürünü en iyi fiyatlarda bulunduğunuz illere ulaştırılması dahil olarak temin etmek isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresinde ilgili ürünü inceleyebilirsiniz. İncelemenizin ardından web sitemizin bir çok noktasında göreceğiniz sipariş numaralarımız üzerinden hafta içi her gün bizlere ulaşabilirsiniz.

Soudafoam Gun ürünü tabancanın temizlenmesiyle beraber kullanıma başlanılabilir. PU Köpük aerosol vanalarını da temizleyerek kurumamış köpüğü çıkarmalısınız. Kullanım uyarıları için ürünün üzerinde yer alan etikete bakmanız yeterli olacaktır. Ürünü temizlemek istediğiniz bir alan olursa da bu alanı kuru bir bez ile birlikte temizleyebilirsiniz. İncelemekte olduğunuz bu ürün bir çok işinize yarayabilir. Bu ürüne sizlerde adresinizde sahip olmak istiyorsanız bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Stoğumuzda daima bulunan bu temizleyici ürünü kolisinde 12 adet yer almaktadır. %100 orjinal ürün garantisi ile sizlere sunduğumuz bu ürün ve ürüne ait olan SOUDAL markasının bir çok ürününü de firmamızdan temin edebilirsiniz. Çoklu alımlarınız için hemen numaralarımızı arayabilirsiniz.

En uygun fiyatlardan muhteşem ürünleri sizlere ulaştıran firmamızı aramaktan asla ve asla çekinmeyin. Kanyon Yapı SOUDAL markasına ait bir çok ürünü ülke geneline ve komşu ülkelerimize uzun yıllardan bu yana satmaktadır. Sizlerde aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için, toplu siparişleriniz için hemen bizi arayın.

Soudafoam FR Gun Köpük Yangın Geciktirici Ürün Fiyatları

Soudafoam FR Gun Köpük Yangın Geciktirici Ürün Fiyatları

Soudafoam FR Gun Köpük Yangın Geciktirici Ürün Fiyatlarında SOUDAL Markalı tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de sizlere en iyi fiyat garantisini KANYON YAPI olarak sunuyoruz.

Soudafoam FR Gun ürünü 360 dakikaya akdar yangın geciktirici köpük olarak bilinmektedir. Soudafoam GUN ürünü tek bileşenli, kendi kendine genleşebilen ve ozon tabakasına asla zarar vermeyen yakıtları bünyesinde barındıran bir üründür. Direk kullanıma hazır bir şekilde bulunan poliüretan köpük bazı durumlarda da sizlere 360 dakikaya kadar koruma sağlayabilir.

Soudafoam FR Gun ürünü aynı zamanda duman ve gaza karşıda sızdırmazlık sağlamaktadır. Uygulandığı alanda çok iyi doldurma özelliği bulunan bu ürün bir çok yüzeyde de mükemmel yapışma sağlamaktadır. CFC ve H-CFC içermeyen bu ürün yüksek ısı ve ses izolasyonlarında da sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Soudafoam FR Gun ürünü mükemmel yapışma kuvveti sağlamakta olan bir üründür. Art genişletme ve küçülme olmayan bu ürün mükemmel kararlılık sağlamaktadır. Tam kurumasının ardından boyanabilen SOUDAL markasına ait ürünelr arasında Soudafoam FR Gun ürünü de bulunmaktadır.

Bir çok alanda uygulanabilen ve tercih edilen bu ürün soğuk depo alanlarının ısı yalıtımının iyileştirilmesi ve ses yalıtım tabakalarının uygulanmasında kullanılabilmektedir. Ürün yalıtım malzemelerinin bağlanması ve yapıştırılması için de tercih edilmektedir. Ses geçirmez bir ekranın oluşturulması için de tercih edebileceğinzi Soudal markasına ait bu ürünü kablo, boru bağlantı sızdırmazlıklarında da rahatlıkla seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

Soudal markalı ürünler arasında yangına en fazla dayanıklılık sağlayan ve geçiktirme sağlayan bu ürün pencere ve kapıların yangın geciktirici alanlarında montaj edilebilmektedir. Tavan, zemin ve bölme duvarlarda tercih edilebilen ürün yangın ve duman geciktirici özelliği bulunmaktadır. Boşlukların doldurulması ve yangın geciktirme özelliği sebebi ile çatı kontrüksiyonlarınd da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürüne sahip olmak istiyorsanız bulunduğunuz il farketmeksizin bizi arayabilirsiniz.

En az 20 saniye boyunca aerosol kutuyu çalkalayın.
Adaptörü kapağa yerleştirin. Uygulama öncesinde bir su püskürtücü ile yüzeyleri nemlendirin. Durdurmak için aplikatör üzerindeki basıncı kaldırın. Köpüğün yayılması için, boşluk ve delikleri %80 oranında doldurun.
Uygulama boyunca düzenli aralıklarla çalkalamayı tekrarlayın. Eğer tabakalarla çalışmak zorundaysanız, her tabakadan sonra nemlendirme işlemini tekrar ediniz. Taze köpük Soudal Köpük Temizleyicisi (Soudal FoamCleaner) veya aseton kullanılarak temizlenebilir. Sertleşen köpük
sadece mekanik olarak temizlenebilir.
Çalışma sıcaklığı: +5°C +35°C arasıdır.( 20°C – 25°C arası önerilir)

Kanyon Yapı firmasının satışa sunduğu tüm ürünleri en uygun fiyatlardan dilediğiniz ile kargolatarak satın alabiliriniz. Firmamıza ülkenin tüm noktalarından +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Soudal Butyrub Polimer Bazlı Mastik Fiyatları

Soudal Butyrub Polimer Bazlı Mastik Fiyatları

Soudal Butyrub Butilen Polimer Bazlı Buhar Yalıtımlı Mastik ürünü olarak da bilinen bu ürün sizler için firmamızdan ülkenin tüm noktalarına kolay gönderim ve kaliteli paketleme yapılarak gönderilmektedir. Ürüne en iyi toptan fiyatından sahip olmak isterseniz Kanyon Yapı firmamızı aramanız gerekmektedir. Soudal markalı ürünlerin Türkiye’de en fazla satışının yapıldığı ve en çok kazanç sağlayacağınız uygun fiyat garantisinin verildiği firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Soudal Butyrub Mastik ürünü daima plastik tek bileşenli, polibüten bazlı bir dolgu malzemesidir. Tüm SOUDAL ürünleri gibi bu üründe istenildiği zaman istenildiği noktaya kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Gergin bir dokusu ve elastik doku oluşumu sağlanan uygulamasında 24 saat sonra uygulamanın yapıldığı alanda üzeri boyanabilmektedir.

SOUDAL markasına ait olan Butyrub ürünü bir çok bina yüzeyi üzerinde çok iyi yapışma sağlamaktadır. UV ve tüm hava koşullarına uyumlu bir şekilde geliştirilen ve üretimi sağlanan bu ürün uygulandığı alanların tamamında kimyasallara karşı da muhteşem bir direnç sağlamaktadır. Uygun fiyatlı SOUDAL markalı ürünleri firmamız KANYON YAPI sizlere projelerinizde uygulayabilmeniz için en hızlı şekilde ulaştırıyor.

Soudal Butyrub ürünü %5 e kadar sınırlı hareket ile birletirilmektedir. Otomotiv gövdelerinde, konteynerların birleşme noktalarında dolgu malzemesi olarak da kullanılabilen bu ürün ayrıca duvar, pencere çerçeveleri, kapı, pencere eşikleri gibi alanlarda da birleşme noktalarında da kullanılabilmektedir. Ahşap, çelik ve beton alanlarda tek katmanlı cam montajlarında da ürün tercih edilebilir.

Soudal Butyrub Kullanım uyarıları
Yöntem: Elle veya pnömatik derz dolgu tabancası yardımı ile dolgu maddesi uygulanır. Bir dolgu spatulası ile dolgu maddesi düzeltilir.
Uygulama sıcaklığı: +5°C +30°C arasında uygulanır
Temizleme: Kurumamış Butyrub beyaz ispirtolu malzeme ve araçlar ile temizlenebilir. Kurumuş dolgu malzemesi ise mekanik olarak çıkarılabilir.
Sonlandırma: Sabunlu su ile
Onarım: Butyrub ile

Soudal Silirub 2S Derz Dolgu Mastik Fiyatları

Soudal Silirub 2S Derz Dolgu Mastik Fiyatları

Soudal Silirub 2S Mastik Fiyatlarında muhteşem fiyatlarımız ve diğer detaylar için hemen firmamızı arayabilirsiniz.Silirub 2 / S, silikon bazlı, nötr, elastik, tek bileşenli, derz dolgu malzemesidir.

Soudal Silirub 2S Özellikleri
– Çok kolay uygulama
– Kalıcı renk, UV ışınlarına dayanıklı
– Sertleştikten sonra elastik kalır
– Birçok malzemeye çok iyi yapışma
– Düşük modül
Uygulamalar
– Sıhhi tesisat uygulamaları ve mutfaklardaki bağlantılar
– Tüm cam işleri
– Konteynır ve soğuk depo uygulamalarındaki bağlantılar
– Klima sızdırmazlık

Kullanım talimatları
Yöntem: silah doldurmayı
Uygulama sıcaklığı: + 5 ° C – + 35 ° C
Temiz: kullanımdan hemen sonra beyaz ruhu ile
Bitirmek: kaplamadan önce sabunlu su ile
Onarım: Silirub 2S ile

Uyarılar
– Kimyasal olarak tamamen nötr (pH = 7).
– Doğal taşlarda kullanmayın (mermer, granit,… gibi).

– Teknik Normlar / Uygunluk:
– Belçika: ATG 1808 (NIT 107)
– Gıdalardaki uygulamalar için Rapport IANESCO 3812 etiketli yardımcı
çevre
– Rapport IANESCO 551, FDA CFR 21 §177.2600 (e) ‘ye uygunluk
– Fransa: “Mastic Elastomère 1ère kedisi. sans primaire sur verre, alu et et
Béton (etiket SNJF)
– Gemany: DIN 18540 Teil 2 – DIN 18545 Teil 2 Dichtstoffgruppe E
– Büyük Britanya: BS 5889 Tip A
– ABD: TTS 001543a Sınıf A

Kokusuz sıhhi silikon sızdırmazlık maddesi. Hijyenik contaların ‘kararmasını’ önler. Genel olarak uygulanabilir ve uzun süre suyla temas eden nemli alanlarda (banyo, duş ve mutfak) birleştirmek için son derece uygundur. Akrilik banyolara ve plastik duş kabinlerine yapıştırma için özellikle uygundur. Geliştirilmiş formül: daha uzun süre hijyenik dayanıklı, uzun süre açık, daha az koku ve daha iyi yapışma sağlayan bu ürün sizler adına firmamız tarafından satılmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile satışını sürdürdüğümüz bu ürüne sahip olabilmek için ve merak ettiğiniz soruların yanıtları için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu En Uygun Fiyatları

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu En Uygun Fiyatları

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu En Uygun Fiyatlarını KANYON YAPI firmasının web sitesinde yer alan müşteri hizmeti numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz.

Isıya dayanıklı silikonlar arasında bulunan ürünümüz + 60 dereceden + 285 derece sıcaklığa dayanan bir üründür. Gasket Seal ürün grubunun en ateşli, en çılgın ürünüdür. Çok yüksek sıcaklıklara dahi dayanabilen bu ürün silikon bazlı bir üründür. Elastik tek bileşenli olan bu ürün yüksek kalitede dolgu malzemesi olarak bilinmektedir.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu Kırmızı 310 ml olarak adet bilgisi olan bu ürüne dilediğiniz adetlerde, kolilerde firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Toptan alımlarınızda öğreneceğiniz muhteşem fiyatlarımızla ürünleri ülkemizin her iline ve komşu illere muhteşem fiyatlardan ulaştırmaktayız. Gasket Seal ürünü çok kolay uygulanabilen bir üründür.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu çok yüksek sıcaklıklara kadar dayanıklılık sağlamaktadır. Aynı zamanda ürün uygulanmasının ardından kuruduğunda elastik kalmaktadır. Tipik asetik kokusu bulunan ürün ülkemizde ısıya dayanıklı silikonlar arasında en fazla tercih edilen ürünlerden biridir.

Soudal Gasket Seal Isı Silikonu ısıya karşı dayanıklı olması gereken contaların oluşturulmasında kullanılmaktadır. Aynı zamanda metal parçalar arasında sızdırmazlık yapmak için ve motor & pompaların contalarında da sıklıkla yapım aşamasında tercih edilmektedir. Soudal markasının bu ısıya dayanıklı ürünü aynı zamanda ısıtma sistemlerinde de ustaların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Mutfak aletlerindeki sızdırmazlık, ısıtma ürünlerinde sızdırmazlık vb.. alanların tamamında uygulanabilen muhteşem bir üründür.

Ürün asetik karekterinden ötürü bazı metallerde, örneğin bakır ve kurşun gibi ürünlerde etki edebilmektedir. Ürüne dair merak ettiğiniz tüm detayları ve fiyatlandırma bilgileri için firmamız KANYON YAPI’ya Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlı Gasket Seal ürünü için bizi aramadan asla karar vermeyin..