2750 MSP Esaslı Yapıştırıcı En Uygun Fiyatları Burada

2750 MSP Esaslı Yapıştırıcı En Uygun Fiyatları Burada www.kanyonyapi.net sitemizi ziyaret ederek ürüne ait tüm içerikleri, detayları ve bilgileri öğrenebilir ve anında ülkenin en uygun fiyatlarını firmamızdan talep edebilirsiniz.

Çok yönlü uygulanabilen bir ürün olan MSP 2750 ürünü dış mekanlarda ve iç mekanlarda uygulayabileceğiniz MS POLİMER Hibrid Yapıştırıcı olarak bilinmektedir. Tek komponentli hibrit ms polimer bazlı olan bu ürün elastik bir yapıştırıcıdır. Bostik markasının yüzlerce ürünü arasında yer alan bu ürüne muhteşem fiyatlardan istemiş olduğunuz adette firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile erişim sağlayabilir ve bulunduğunuz bölgeye teslimatını yaptırabilirsiniz. Kanyon Yapı istemiş olduğunuz tüm ürünleri Türkiye’nin tüm illerinde sizlere ulaştırabilmektedir. Aynı zamanda ülkemizin komşu ülkelerinde de ürün sayılarınıza göre sevkiyat yapabilmekteyiz.

Bostik’in boyamaya uygun olan ürünlerinin arasında bulunan Msp 2750 Alman DIN 52452 / 4.bölüm normlarına göre uygunluk sağlamaktadır. Ancak tüm ürünlerde de bildirildiği gibi bir çok boya çeşidi olması açısından uygulamaya başlamadan önce küçük bir alanda uygulanacak olan boya ile bir test etmenizi öneririz.

Ms Polimer Hibrit Yapıştırıcı olan MSP 2750 iş ve dış mekanlarda uygulanabilir, ürün aynı zamanda duvarlarda, zeminlerde de uygulanması için uygundur. Farklı malzemelerin birbiri ile elastik olarak yapıştırılmasında, her türlü granit, fayans ve mermerlerin alt zemine yapıştırılmasında da kullanılabilen bir üründür. Süpürgeliklerin nokta yapıştırmalarında da ustaların tercihi olan bu ürünün kullanıldığı diğer bir yer ise kapı çerçeveleri, paneller, çeşitli straforların sabitlenmesi olarak gözlemlenmekte ve önerilmektedir.

MSP 2750 MS Polimer Hibrid Yapıştırıcı Ürün Özellikleri

* Gıda taşıma araçlarında kullanılması için uygunluk belgesi vardır.
* Gıda işleme tesislerinde kullanımı için uygunluk belgesi vardır.
* Numune uygulanması dahilinde astar gerektirmemektedir.
* Msp 2750 Suya karşı dayanıklı bir üründür.
* Msp 2750 silikon, solvent ve izosiyanat içermemektedir.
* Ürünün mükemmel derecede yapıştırma gücü vardır.
* Elastikiyet ve yapışmada maksimum güç sunar.
* Düşük çekme özelliği ile beraber ürün üzerinde boyama yapılabilen bir üründür.
* Msp 2750 çözücü maddelerden arındırılmış bir ürün olmasının yanı sıra kokusuz bir üründür.
* Msp 2750 su geçirmez bir üründür.
* Ürün uygulanması ile beraber havadaki nem ile birlikte elastik bir özelliğe kavuşmaktadır.

Sizlerde muhteşem özelliklere sahip MSP 2750‘nin en uygun fiyatlıları için hemen bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı ürüne ait merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını telefon üzerinden sizlere sunabilmekte olan uzman müşteri temsilcilerini bünyesinde barındırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir