3M Endüstriyel Bant ve Yapıştırıcılar

3M Endüstriyel Bant ve Yapıştırıcılar alanında firmanın 2020 yılı sonu itibari ile üretmiş olduğu ve piyasaya sunmuş olduğu toplam 457 ürün bulunmaktadır.

Kanyon Yapı olarak 3M Bant kategorisinde aradığınız ürün için toplu alımlardaki fiyatlarımızı öğrenmek adına bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan satışını yaptığımız tüm bantları da incelemeniz, detaylarını görmeniz mümkündür.

Endüstriyel Bant ve Yapıştırıcıları sektör bazında ayırmak gerekirse bu bantlar otomotiv sektöründe, ticari çözümlerde, iletişim alanlarında, tüketici alanlarında, tasarım ve inşaat faaliyetlerinde, elektronik alanlarda, enerji alanında, sağlık alanında, üretim ve güvenlik alanlarında tercih edilebilen bantlardır.

3M endüstriyel bant ve yapıştırıcılara baktığımızda bunları kategorilendirmek gerekirse ürünler yapıştırmazlık ve sızdırmazlık bantları, transfer bantları, çift taraflı bantlar, dönüştürücü ürünleri, dağıtıcı ürünleri, çift taraflı bağlama bantları, bağlayıcılar, kavrama malzemeleri, maskeleme ve kolileme bantları, yapısal olmayan yapıştırıcılar, ambalaj bantları, özel bantlar olarak ayrıştırılmıştır.

3M markasına ait firmamızın da satışını en fazla yaptığı, taleplerin en yoğun olduğu VBH bant ürününe en uygun fiyatlardan firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Endüstiyel alanda kullanılan 3M VBH bantlar 3 metrelik rulolar halinde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Kaliteli ve estetik bir görünümün ortaya çıkması için tercih edilebilecek bu ürünleri metal yüzeylerde, plastik yüzeylerde, cam boyalı yüzeylerde, toz boyalı yüzeylerde tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Kanyon Yapı adresinize kadar, istediğiniz adetlerde bu ürünleri ulaştırmaktadır. Daha fazla bilgi ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayın.