Ağır Yük Cephe Makası ( Kale Atlas )

Ağır Yük Cephe Makası ( Kale Atlas ) arayışlarınızda karşınıza çıkan Kanyon Yapı firması üzerinden Kale Atlas Cephe Makası ürününü hemen sipariş verebilir ve nerede olursanız, kaç adet talep ederseniz edin, hızlı bir şekilde sizlere ilgili ürünlerin ulaştırılmasını sağlayabiliriz.

Paralel Cephe Makasları ürünleri ve Ağır yük cephe makasları ürünlerinin tamamında, Kale’nin üretimini yaptığı bu ürün ile ilgili detaylı bilgi edinmek için Buraya Tıklayabilir ve kurumsal sitemizden ilgili ürünü hemen inceleyebilirsiniz.

Oldukça kolay bir montaj sistemine sahip olan Kale’nin Atlas Cephe makası ürünü kaliteli bir yapıdadır. Tüm koşullara uygun bir şekilde güvenilir bir markanın ürünü olan bu ağır yük makası sayesinde kapılarınız ve pencerelerinizi ürüne emanet edebilirsiniz.

Cephe Makası Bazı Özellikleri

* 50.000 kereye kadar açılıp kapanabilme özelliği bulunmaktadır.
* Tamamı ile sorunsuz bir sisteme sahip olan Kale Atlas Cephe Makası ürünü çok kolay bir montajlama sistemi ile sizlerin karşısına çıkmaktadır.
* 1000 mm ile 2000 mm arasında uygulama alanı bulunmaktadır.
* Ürün 61 kilo ile 130 kilogram arasında yük taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
* Kale atlas cephe makası ürünü tamamen paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiştir.

Dış cephelerde uygulanacak olan tüm ürünlerde Kanyon Yapı olarak sektördeki geçmişimiz ve tecrübemize bağlı olarak KALE kalitesini tercih etmenizi önermekteyiz. Kale Kapı ve Pencere Sistemlerinde Alüminyum Cephelerde dış cephe makaslarını sunmakta ve pratik uygulamaları sayesinde montajlarının da rahat bir şekilde yapılabildiğiniz söylemekteyiz.

Çeşitli boy alternatifleri bulunabilen Ağır Yük Cephe Makasının dış cephe cam giydirme olan çok katlı binaların vazgeçilmezi olduğunu hemen hepimiz bilmekteyiz. Kapı ve Pencere sektörünün öncü firması olan KALE’nin ürettiği bu ürünleri hemen sipariş vermek isterseniz bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak Ağır Yük Cephe Makasları arasında lider konumda bulunan Kale Atlas Cephe Makası siparişlerinizi almakta ve Komşu Ülkeler dahil, Türkiye’nin her noktasına hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Kanyon Yapı satışında bulunduğu tüm ürünlerde olduğu gibi, ağır yük cephe makaslarında da uygun fiyatları ile sizlerin yanındadır.