Akrilik Ek Yeri Örtü Bandı

Akrilik Ek Yeri Örtü Bantı olan Kanyon Yapı güvencesi ile sizlere ulaştırılan Raptor Ekyeri Bant ürününü kurumsal sitemizden inceleyebilir ve dilediğiniz adetlerde hemen firmamızın kurumsal web sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Tüm cephe ve çatı örtüleri için gerekli olan, catılarınızdaki ve cephelerinizdeki kullandığınız örtülerde buharın geçiş kontrolünü sağlaması amacı ile, uv ışınlarına karşı yüksek bir direnci bulunan, dayanıklı ve akrilik esaslı olan bu bantlara firmamız aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Akrilik Ek Yeri Örtü Bandı Özellikleri

Ürün kullanım sağlandığı alanda yapıştırma ve sızdırmazlık sağlamaktadır. Üstün yapışkanı sayesinde uygulandığı çatı, cephe malzemelerinde muhteşem bir tutuculuk sağlamaktadır. Firmamızın sizler için sunduğu bu ürünü farklı yüzeylerde ve birleşme noktalarında da kullanabilirsiniz. Raptor nem bariyeri ekyeri bant ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak istediğinizde 0216 314 56 40 numarası üzerinden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akrilik Ek Yeri Örtü Bandı Kullanım Alanları

Ürünün bir çok alanda kullanımı mümkündür. Genel kullanım alanlarına bakıldığında ekyeri bantı eğimli olan çatılarda, buhar dengeleyici ve nem bariyerlerinin yapıştırılmasında, geçiş alanında bulunan yerlerin örtüştürülmesi ve birleştirilmesi esnasında kullanılabilir. Aynı zamanda sunta ve kontraplak malzemelerinden yapılan alanların kapatılması gibi işlemler içinde tercih edebileceğiniz bu ürünü hava sızdırmazlığı sağlamak, birleştirme yapmak istediğiniz tüm alanlarda tercih etmelisiniz.

Kanyon Yapı sizlere bir çok ürünü temin edebilmekte ve piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara ulaştırabilmektedir. İşte bu ürünlerden biride Raptor Ekyeri Bant ürünüdür. Ürün polyester lif takviyesi bulunan bir yapıştırıcı banttır. Akrilik yapışkanı sayesinde tek taraflı beyaz renkli bir özelliği bulunan bu bant, nem bariyeri, buhar kesici ve buhar dengeleyici örtülerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin tamiri esnasında da tercih edebileceğiniz bir üründür.

Ürünümüz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtı, sipariş bilgileri ve ödeme seçeneklerini öğrenmek için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızı anında arayabilirsiniz.