Alevi İlerletmeyen Su Yalıtım Örtüsü Tyvek Fire Curb

Alevi İlerletmeyen Su Yalıtım Örtüsü Tyvek Fire Curb‘un bilinen tüm özellikleri, ürün teknik bilgileri ve uygun fiyatları için web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir ve aklınıza takılan her türlü soru, toplu sipariş ve sevkiyat talepleriniz için Kanyon Yapı’ya ulaşabilirsiniz.

Dupont markasına ait Tyvek FireCurb ürünü yeni ve en iyi teknolojiyi kullanmaktadır. Mesken ve ticari yapılarınız için bu ürün size alevi ilerletmeyen su yalıtımı örtülerinin tüm hizmetlerini üzerine ek özellikler ekleyerek sunmaktadır. Ürün tutuşması durumunda kendi kendini söndürmekte olan gelişmiş ve hafif bir yapıdadır. Alevi ilerletmeyen su yalıtım örtüsü olarak ülkemizde satışı sunulan bu ürün, minimum düzeyde çevresel etkiyle içinde bulundurduğu su damlacıklarını ve dumanın oluşumunu azaltmakta olan halojensiz bir tabakasını kullanmaktadır. Ürün cephelerde uygulanması sırasında taşyünü ile uygulandığında Euroclass A2,s1,d0 sertifikasına sahip ilk ve tek buhar geçişine açık su yalıtım örtüsüdür.

Tyvek’in muhteşem ürünleri arasında bulunan FireCurb ürünü su yalıtımı örtüleri özellikleri dahilinde havayı, suyu geçirmemekte ancak buharın geçişine izin vermektedir. Bu sayede nefes alma özelliklerini barındıran ürün ile binalarınızın güvenliğini belirgin derecelerde arttırabilmektesiniz. Alevi iletlermeyen özellikleri ile muhteşem bir ürün olarak bilinmektedir.

FireCurb Ürününün Sağladığı Faydalar

* Tutuşması durumunda kendi kendini söndüren yapıya sahiptir.
* Uygulama esnası ve uygulama sonrasında çok daha fazla güvenlik sağlamaktadır.
* Uzun vadeli yatırım korumasına sahiptir.
* Düşük yanıcılığı sayesinde yangına çok sınırlı katkıdadır.
* Yangını geçiktirmesi bulunan ürünler ile aynı faydaları içermektedir.
* Çevresel olarak sınırlı bir etkiye sahiptir. Dolayısı ile yapısında bulunan halojensiz alevi ilerletmeyen bir tabaka ile yapılmıştır.
* Dünyada neredeyse başka su yalıtım örtüleri arasında ulaşılamayacak bir sınıf olan Euroclass B sertifikasına sahiptir.
* Yangın yönetmeliklerine göre 21.5 metre ve üzeri yapılarda aranmakta olan Euroclass A2,s1,d0 şartlarını sağlayan tek ve ilk buhar geçirgenliği barındırmakta olan su yalıtım örtüsüdür.
* Ürün uygulandığı alanlarda yangının başlamasında damlacıklar oluşturmamaktadır, alevlerin yayılımını sınırlandırmaktadır.

FireCurb® Housewrap’ın Temel Özellikleri

Ürün Tipi: 2066B
Rulo Ebatları: 1,5 x 50m
Rulo ağırlığı: 5,5kg
Bileşim: Alev geciktiricili kaplama ile ani ısıl bağlı doku HDPE
Yangına tepki: EN 13501-1’e göre (taşyünüyle birlikte) A2-s1,d0
Sıcaklık direnci: –40°C ila +100°C
Su buharı geçiş direnci (Sd): 0,014m
Birim alan başına kütle: 68g/m2
İşlevsel katman kalınlığı: 175μm
CE İşareti: Evet
CE-Uygunluk Sertifikası: Evet (0799-CPD-128)

Tyvek FireCurb ürününün alevi nasıl durdurduğunu görmek için TIKLAYIN..