Alüminyum Baskı Çıtası Fiyatları

Genelde su yalıtım uygulamalarında yer alan membranların başlama ve bitiş noktalarında sabitlenmesi için ALÜMİNYUM BASKI ÇITASI kullanılmaktadır. En iyi alüminyum baskı çıtası fiyatlarını Kanyon Yapı firmasından alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Alümimyum baskı çıtalarının uygulandığı alanlar için su sızdırmaması ile alakalı olarak işlem montajının hemen ardından, sonrasında mutlaka duvarla birleştirildiği nokta arasında PU Mastik uygulanmaktadır. Az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi perde yalıtımlarında yer alan drenaj levhalarının ve içerisinde bulunan bitümlu membran uygulamalarının başı ve sonunda bir perde gibi yer almalı ve aşağıya doğru sabitlenmesini sağlamakta olan bu ürün ayrıca suların da duvarlardan süzülerek uygulanmış olan duvar ile membran’ın arasından geçmesini engellemek amacı ile de sıkça kullanılmakta olan bir üründür. Alüminyum’dan üretilen bu mamil tek kulaklıdır.

Alüminyum Baskı Çıtasının Kullanım Alanları

* Bitumlu membran uygulamalarında başı ve sonunda profil olarak uygulanır.

* Perde yalıtımlarında ise drenaj levhasının sabitlenmesinde sıkça kullanılmaktadır.

Baskı Çıtasının Sağladığı Avantajlar:

* Bitümlü membranlarda mastikle uygulanması sırasında duvarın yüzeyinden akmakta olacak olan suların zayıf noktalardan sızmasını engellemektedir.

* Drenaj levhasının üzerine gelen dolgunun tüm yük ağırlığını alır.

Baskı Çıtası Ürünün Teknik Özellikleri

Hammaddesi adından da anlaşılacağı üzere alüminyumdan üretilmiş bir üründür. Ürünün boyu ise 3 Metre olarak strandartlar arasında yer almaktadır. Boy ve talepleriniz için hemen firmamızın sitesinde yer alan numaralar aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. En olarak ise 3 cm normal genişliği bulunan bu ürünün 1 cm kulak genişliği yer almaktadır.

Kanyon Yapı’nın sizlere sunacağı tüm ürünlerde olduğu gibi Alüminyum Baskı Çıtası ürününde de en uygun fiyatları toptan alımlarınızda elde edebilirsiniz. Renk ve diğer bilgileri sormak, aklınıza takılan soruların yanıtını almak için telefon üzerinden firmamıza ulaşabilir ve tüm sorularınızın yanıtını anında alabilisiniz. Alüminyum malzemelerde baskı çıtaları konusunda sızdırmazlık garatnisi bulunan bu ürünleri en uygun fiyatlara kesinlikle firmamızdan temin edebilirsiniz. +90 ( 216 ) 314 56 40 numaramız üzerinden bizi arayabilir ve hemen alüminyum baskı çıtalarına bulunduğunuz ilde en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir