Alüminyum Cephe U Tipi Ankraj Elemanı

Alüminyum Cephe U Tipi Ankraj Elemanı ürünleri için Kanyon Yapı’dan dilediğiniz ebat ve adetlerde anında siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Firmamız U & L & F tipi ANKRAJ ürünlerinde 80, 100, 120, 150, 200 mm boyutlarındaki bu ürünleri sizlerin adreslerine hızlı bir şekilde ulaştırabilmektedir.

Aynı zamanda U Tipi Ankraj ürünlerinde özel ebatlarda da siparişlerinizi firmamızdan verebilirsiniz. Ankraj bağlantı elemanları arasında yer alan U tipi ankraj bağlantısı elemanı civata ve dübelin sabitlemesi ile uygulanabilmektedir. Yatay ve düşey olarak deliklerin açıldığı alanlarda ürün uygulanabilir.

Ankraj ürünleri, kullanılacak alana ve isteğe göre paslanmaz çelikten veya kaplamalı olarak üretilebilen bir üründür. Sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ve boya şeklinde üretimi yapılan bu üründe hangi çeşidi tercih ettiğinizi bize 0216 314 56 40 numarasından bildirebilir ve siparişlerinize en kısa süre içerisinde erişebilirsiniz.

Üretim ve kalıba bakıldığında Kanyon Yapı gelen taleplerin tamamını değerlendirmekte ve L, F ve U Tipi Ankraj ürünlerini farklı ebatlarda üretebilmektedir. Sizlere yukarıda bahsettiğimiz mm’ler dışında özel bir talebiniz var ise lütfen sayfamızda göreceğiniz numaralar üzerinden bize ulaşım sağlayarak soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tüm yapı ekipmanları ürünlerimizi Kanyon Yapı güvencesi ile sipariş verebilir ve adresinize firmamızın kaliteli sevkiyat hizmetleri ile ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.