Alüminyum Çift Açılım Pencere Aksesuarı Giesse Classic 3D 80

Giesse markasının 3D 80 Classic açılımlı pencere sistemleri için üretilen ürünüdür. Ürün hafif ve orta ağırlıktadır. Çift açılımlı pencereler için ideal bir çözüm olan bu üründe 80 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Üründe tüm parçalar ön monteli olmak üzere 3 farklı ayarı bulunmaktadır.

Giesse, alüminyum pencereleriniz için en yenilikçi donanımı yaratır. Kalite, İnovasyon ve Tasarım, ürünlerimizin dünya çapında tasarımını, üretimini ve dağıtımını her zaman onaylamış olan şirketimizin güçlü noktaları, temel taşlarıdır.

Açılır kapanır pencere sistemlerinde eksiksiz bir sistem olan 80 kilograma dek yük taşıyabilen Giesse Classic 3D 80, mikro havalandırma özelliklerini barındırmaktadır.

Giesse Classic 3D 80 Teknik Özellikleri

Ürünün üç farklı versiyonu bulunmaktadır. Bunlar standart versiyon, mantıksal versiyon ve mikro havalandırmalı versiyonlarıdır. Versiyonlar ile ilgili bilgi almak istediğinizde Kanyon Yapı firmamıza 0216 314 56 40 numarasından hemen ulaşabilirsiniz.

Giesse markasına ait Classic 3D 80 ürününde pencerelerin kolları için sabitleme mekanizmaları bulunmaktadır. Pencere kolu için farklı modeller de seçebileceğiniz bu üründe aranan tüm özellikler bulunmaktadır.

3D 80 Çift Açılım sisteminde bulunan tüm parçalar yüksek korozyon dayanımı sağlamaktadır. Üründe uygulanan işlemlere bakıldığında EN 1670 standartı 4.sınıf ile derecelendirilmiştir. Yani ürün test aşamalarında 240 saatten fazla uzun süre boyunca tuzlu buhar testinde bekleyebilecek kadar korozyon dayanımına sahip, muhteşem bir üründür.

Giesse Classic 3D 80 ürününde 1300 mm genişiliğine kadar tek makas özelliğide yer almaktadır. Ekonomik olan bu ürün 3 yönde ayar mekanizması ile sizlerin hizmetindedir.

Sizde yapılarınız ve faaliyetleriniz için talep ettiğiniz bu ürünleri hemen firmamızdan temin edebilirsiniz. Kanyon Yapı Türkiye‘nin her yerine ürün gönderimi sağlayabilen, aynı zamanda yapı ekipmanları alanında bünyesinde bulunan tüm ürünler için uygun fiyatlar sunan bir firmadır.

Türkiye’nin komşu ülke konumunda bulunan komşularımız içinde talep olması halinde ürün sevkiyatı yapabilmekteyiz.