Benzersiz Nem ve Su Koruması Sağlayan Buhar Kesici Ürünler

Benzersiz nem ve su korumasısağlayan buhar kesici ürünler için en doğru adrestesiniz. Hem ürün hakkında bilgi almak hem de ürünü detaylı bir şekilde incelemek için Kanyon Yapı size yapı malzemeleri ve ekipmanları sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Buhar Kesici Örtüler Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Nefes alan bu yalıtım örtüleri akla ilk gelen ürünler arasındadır. Buhar kesici örtü ürünleri yapılarak ek izolasyon sağlamakta olan ve üç katmandan oluşan ürünlerdir. Aynı zamanda ısı enerjisini de yansıtmakta ve yapılarda bazı oranlarda yalıtım hizmeti de sağlamaktadir. Çok uygun ve hızlı uygulaması ile tercih edilen buhar kesici ürünleri genelde çatı ve cephelerde kullanılmaktadır.

Yapılarınızda yaşayan canlıların iklimlerden etkilenmemesi ve yoğuşmalardan meydana gelecek olan risklerden korunması düşünülerek genelde yapı ustaları tarafından kullanılması öngörülmektedir. Bina içerisindeki enerji verimliliğini kontrol altına alan buhar kesici ürünler binanın içinde bulunan ısının, havanın ve nemin hareketlerini bir arada tutararak verimliliği arttırmaktadır.

Giydirme cephe sistemlerinde yapıların vazgeçilmez uygulaması haline gelen su yalıtımında tercih edilen bu ürünler, kiremit, shingle tarzındaki eğime sahip çatılarda, siding uygulamalarda ve son yıllarda ise endüstriyel metal çatılarda tercih edilmektedir. Pek çok açıda yapıların, yapı içerisindeki insanların tasarruf etmelerini sağlayan nefes alan su yalıtım örtüleri kategorisinde bulunan binalarımızın uygulama yapılması ile birlikte sağlıklı kalması sağlanmaktadır. Özellikle yeni yapılan binalar için bu tarz yalıtımlar zorunlu hale getirilmiştir.

Sizde alanında uzman yapı Kanyon yapı ekibimizden ürünler hakkında bilgi almak isterseniz hemen (0216) 314 56 40 numaramızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir