Bitüm Mastik & Bitümlü Sızdırmazlık ve Yapıştırma Malzemeleri

Bitüm Mastik & Bitümlü Sızdırmazlık ve Yapıştırma Malzemeleri arasında son yıllarda ülkemiz pazarına yeni giriş yapmış bir ürün olan Shell Tixophalte Wet ürününü sizlerle paylaşmaktayız.

Shell markasının dünya çapında bulunan laboratuvarlarında geliştirilmiş olan üstün kimyasalından dolayı yapı işlerinde faaliyet gösteren tüm firmaların bir çok problemine çözm üretecek olan bu ürün her alanda kendini kanıtlamıştır. Uygulanma aşamasının hemen ardından sadece bir kaç dakika içerisinde hafif yüklere dayanabilmektedir ve biraz zaman geçmesinin ardından ise maksimum yapıştırma mukavemetine erişmektedir. Esnekliğini uzun süe boyunca koruyan bu ürünümüz çözümünde en çok zorlanılan yalıtım sorunlarınızın tamamında kullanılabilmektedir.

Sızdırmazlık ve yapıştırma elemanları arasında bilinen en iyi ürünler arasındaki yerini korumakta olan bu ürünler konutlarda çko geniş bir kullanım alanına sahiptir. Akmaz, bulaşmaz ve damlamaz özellikli bu ürün her zaman çabuk, temiz ve profesyonel bir sonuç almanızı sağlamaktadır. Asla plastik malzemelere zarar vermeyen, yakmayan ve biçimlerini bozmayan bu ürün uygulandıktan ve küredikten sonra da yanıcı bir ürün değildir. Ev, işyeri ve endüstride yüzlerce kullanım alanına sahiptir.

Tixophalte Wet Ürünü Bazı Kullanım Alanları;

Ahşap, metal, plastik, beton, cam, kiremit, tuğla, yalıtım panelleri ve membranlar, bütün yüzeylere kuvvetli bir şekilde yapışır, esnek ve kalıcı bir bağlantı sağlar.

Her zaman muhteşem sonuçları elde etmek mümkün değildi, ancak bu ürün sayesinde mümkün olmakta ve hiç olmadığı kadar basit bir şekilde uygulanmaktadır. Nerede ve hangi koşullarda olursa olsun sızdırmazlık ve yapıştırma alanında kendini kanıtlamış olan bu ürüne güvenebilirsiniz.

Ürünü Türkiye’nin herhangi bir yerinden temin etmek, hatta yurt dışı projelerinizde tercih etmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit, firmamızın sitesinde yer alan numara olan +90 ( 216 ) 314 56 40 sipariş hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizleri karşılayacak olan müşteri temsilciniz dilediğiniz ürün hakkında en detaylı bilgiye sahiptir ve aynı zamanda merak ettiğiniz diğer soruları da yanıtlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir