Bitüm Zift Mastik SoudaFalt Fiyatları ( Soudal )

Bitüm Zift Mastik SoudaFalt Fiyatları ( Soudal ) için 0216 314 56 40 numaramız üzerinden hafta içi her gün mesai saatlerinde bizlere ulaşabilir ve ülkemizin her yerinden bize toplu alımlarınız için siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firmamız tüm Türkiye’ye ve aynı zamanda komşu ülkelere toplu alımlarda gönderimleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

SoudaFalt ürünü hemen kullanıma hazır bir üründür. Alıp direk kullanabileceğiniz bu ürün tek bileşenli, bitüm yani zift bazlı dolgu malzemeleri arasında bulunmaktadır.

Soudal markasına ait olan SoudaFalt ürünü uygulanacağı alanlarda kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Bitüm malzemelere iyi yapışma sağlayan bu ürün mükemmel derecede çökme direnci sağlamaktadır. Su altında dahi bir çok malzemeye iyi yapışma sağlayan bu ürünü en uygun fiyatlardan kesinlikle Kanyon Yapı’dan alacağınızı bilmelisiniz.

SoudaFalt Ürün Uygulama Alanları

Soudal markasına ait olan bu ürün çatı elamanlarında, çatı oluk ve kanalizasyonların boruları için sızdırmazlık sağlayacak tüm tamir türlerinde kullanılabilir bir üründür. Her türlü çatı kaplamasında soğuk yapıştırıcı olarak kullanabileceğiniz ürün yağmurlu havalarda dahi kullanılabilir. Yağmurlu havalarda acil onarım için tercih edebileceğiniz tek ürün olan SoudaFalt ürünü aynı zamanda maksimum hareket oranı %10 olan derzler için sızdırmazlık uygulaması olarak sunulmaktadır.

SoudaFalt ürünü derz dolgu tabancası ile uygulanabilmektedir. Uygulama sıcaklığı ise +1 derece ila +30 derece arasında uygulanabilirdir. Ürünü temizlemek için ise kullanımdan hemen sonra beyaz ispirto kullanılabilir.

Yüzeyler:
Tip: Tüm yapı yüzeylerinde Yüzey hali: Temiz, toz ve yağdan arındırılmış. Yüzey nemli olabilir.
Ön işlem: Gerekmemektedir.

Ön yapışma testi öneriyoruz.

Ek yeri / Uygulama Boyutu: Minimum genişlik: 5mm Maksimum genişlik: 10mm Minimum derinlik: 5mm Öneri: derinlik= genişlik

Sağlık ve Güvenlik önerileri: Genel endüstriyel hijyen uygulayınız. Daha fazla bilgi için etikete bakın.

Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz tüm SOUDAL markalı ürünlerde de olduğu gibi SOUDAFALT ürünü için bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlardan SoudaFalt ürününü temin edebilmek adına www.kanyonyapi.net web sitemizi ziyaret edin ve sitemiz üzerinden bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir