Bostik Aqua Blocker ( Su Yalıtımı Malzemeleri ) En Uygun Fiyatları

Bostik Aqua Blocker ( Su Yalıtımı Malzemeleri ) En Uygun Fiyatları için BOSTİK markalı ürünlerin yetkili satış merkezi olan KANYON YAPI firmamızı arayabilir ve en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Bostik Türkiye’nin ülkenin en geniş ürün yelpazesine sahip marka olduğunu bilmeyen yoktur. Bu markanın Aqua Blocker isimli ürünü su yalıtımında son teknoloji bir ürün olması yanı sıra su yalıtım ürünleri alanında lider konumdadır.

Aqua Blocker

sadece Avrupa’da değil ülkemizde bile çözülmesi zor olarak gözüken zor su yalıtımlarında profesyonelce işini yapar ve kaliteli projelerin tamamında bu ürün tercih edilir.

Aqua blocker solventsiz, su katılmamış ve bitum içermeyen bir üründür. Kurumasının sonrasında büzüşme, çökme yapmayan binalarda kullanıma uygun bir su yalıtım malzemesidir. Aqua Blocker iç ve dış mekanların tamamında, yatay ve düşey uygulamalarda, çatı sızdırmalığı alanında, eski yüzeylerin restorasyonunda, bodrumlarda, temellerde, yeraltı garajlarında, wc, banyo gibi ıslak hacimlerin tamamında, depolarda, laboratuarlarda vb.. alanlarda tercih edilebilmekte olan bir üründür.

Ürün uygulandığı alanda uygulanması başladığı andan itibaren su geçirimsiz, çatlakları örtücü, birleştirici, doğal olarak betonlara etki eden ve özellikle betonlara yerleşen zemin suyuna karşı çok çok dayanıklı bir malzemedir. Profesyonellerin tercih ettiği Bostik Aqua Blocker sürekli süper elastik olma ve her türlü yüzeye yapışma özelliği ile bilinmekte ve uzun ömürlü olmaktadır.

Ürün kullanıma hazır ve homojendir karıştırma gerektirmez UV Işınlarına karşı dayanıklılığı üst düzey olan bu ürün dış hava şartlarına dayanıklıdır. Islak ve nemli hatta soğuk zeminlerde tutunabilmesi yer alan ürün astar gerektirmez. 5mm’ye kadar çatlak köprüleme özelliği de bulunan bu ürün bitümdur ve silikon içermez. Kokusuz, solvent içermeyen bu muhteşem ürünle ilgili en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.

Uzman müşteri temsilcilerimize erişeceğiniz irtibat numaralarımız ise (0216) 314 56 40 numarası üzerindendir. Sitemizde yer alan Aqua Blocker ürününü inceleyebilir ve hemen bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir