Bostik Construction Nötr Cephe Silikonu Fiyatları – En Uygun Bostik Fiyatı

Bostik Construction Nötr Cephe Silikonu Fiyatları – En Uygun Bostik Fiyatı için KANYON YAPI’ya (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.310 ml kartuş içerisinde sunulan Construction Nötral Cephe Silikonu ürünü 3 farklı renkte sunulmaktadır. Bunlar Şeffaf, Beyaz ve Siyah renkleridir.

Nötral cephe silikonu olan bu ürün oxime esaslıdır. İçte ve dışta çok amaçlı kullanım için uygun olan ürünümüz nötral karakterde bir silikondur. Her türlü cephe uygulamalarında kullanılabilen bu ürün genelde inşaat sektöründe fuga sızdırmazlık malzemesi olarak bilinmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Evye, banyo, sıhhi tesisat, doğrama gibi alanların izolasyonunda, taban, duvar, tavanların birleşim yerlerinde nötral cephe silikonu kullanılmaktadır. Derz ve fuga izolasyonunda da tercih edilebilecek olan bir üründür.

Bostik firması ülkemizin son yıllardaki en fazla ürün satışını gerçekleştirdiği, en kaliteli silikonları ürettiği hemen hemen tüm renkleri de kullanabildiği bir firmadır. Son yıllardaki Bostik markasının yükselişi ile uygun fiyatları sunması da bu denli kaliteli ürünlerin tercih edilmesinde büyük bir önem taşımaktadır.

Bostik Construction Özellikleri saymakla bitmez. Tek bileşenli sızdırmazlık malzemesi olarak bilinen bu ürün açıldığı anda kullanıma hazırdır. Bostik markalı Construction ürünü asla sağlığa zararlı ve zehirli maddeleri içermemektedir. Solvent barındırmayan bu ürün elastikiyetini sürekli korumaktadır. Her türlü hava şartına, yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı maksimum dayanıklılığı bulunan bu ürün uygulama işleminin hemen ardından 1 saat sonra hava şartlarından etkilenmemeye başlayacaktır. Bostik Construction’un en uygun fiyatlarını edinebileceğiniz çağrı merkezimizde ürün ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını da alabilirsiniz. Sıklıkla sorulan soru olan boya konusunda ise istediğiniz gibi ürün uygulandığında üzerine boya tutmamaktadır. Asla kuruyan yüzeylerde de başka malzemelerle yapışma sağlamamakta muhteşem özellikleri bulunmakta olan bir üründür. Deterjanlı suya, seyreltik asitlere dahi dayanıklı olan bu muhteşem ürün antibakteriyeldir.

Ürün yukarıda belirttiğimiz 3 renkte anında sipariş verebilirsiniz. Ancak yine belirttiğimiz gibi bostik markalı ürünler istenilen renklerde üretilebildiğinden dilediğiniz renklerde de ön sipariş verebilirsiniz.

En uygun fiyatlı BOSTİK Markalı ürünleri firmamızdan anında temin edebilir ve muhteşem fiyatlarımızdan sizlerde bulunduğunuz il, ülke ve ilçede yararlanabilirsiniz. Firmamızdan satın alınan ürünlerin teslimatı konusunda da bizi aradığınızda size bilgileri aktaracağız. Yapmanız gereken bizi aramak ve BOSTİK ürünlerini en uygun fiyatlardan satın almak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir