Bostik CornerFix Köşe Yapıştırıcı Fiyatı

Köşe yapıştıcısı olarak Bostik markasının üretimini yaptığı özel içerikler barındıran CORNERFİX‘in muhteşem fiyatları için Kanyon Yapı firmamızı ziyaret edebilirsiniz. CornerFix isimli bu muhteşem ürün ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler, ürün geniş kapsamlı özellik anlatımı, uygulama alanları hakkındaki sorularınız, uygulama şekli ile ilgili merak edilenler vb.. tüm sorularınız için hemen iletişim bilgilerimiz alanında yer alan müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Nemli yüzeylerde dahi astar olmadan mükemmel bir yapışma sağlayabilen Bostik markasına ait Corner Fix ürünü tiksotropik özellikle solvent içermeyen ve genelde dikey uygulamalarda da kullanım için tercih edilmekte olan poliüretan esaslı bir yapıştırıcıdır.

Corner Fix yapıştırıcısı alt katmanın ve ortamın nemiyle anında reaksiyona girerek sertleşir. Suya dayanıklı bir bağlantı oluşumunu sağlayan bu ürün güçlü yapışma sağlamaktadır.

PU Esaslı köşe yapıştırıcısı olan bu ürün güçlüdür. Mukavemetli ve suya dayanıklı olan Corner Fix’i Kanyon Yapı numaraları üzerinden arayarak en uygun fiyatlardan bulunduğunuz iller için sipariş edebilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin bir çok iline hızlı gönderi ile ürünlerini ulaştırmaktadır. Bostik markasına ait Corner Fix ürünü dikey uygulamaların tamamı için uygundur.

Ürün nemli yüzeylerde bile astar olmadan mükemmel yapışma sağlayan bir üründür.

Corner Fix ürünü köşe yapıştırma uygulamalarında uygulanabilir. Beton, plastik, PU köpük, PS köpük, Taş, Metal, Taşyünü ve Cam Yünü gibi izolasyon malzemelerinin tamamının yapıştırılmasında uygulanabilmekte olan bir üründür. Aynı zamanda belirttiğimiz tüm bu yüzeylerin bağlantılarının panelleri, tabelaları, duvar kaplamaları ve süpürgeliklerinin montajlarında kullanılabilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan adetlerde Corner Fix ürün siparişi ve fiyat talepleri için hemen bizi arayın. Kanyon Yapı BOSTİK markalı ürünlerin en uygun fiyatlarını sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir