Bostik MSP 2720 Fiyatı I Bostik Markalı Silikon ve Mastikler

Bostik MSP 2720 isimli ürünün muhteşem fiyatlarından Kanyon Yapı aracılığı ile yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen firmamızın web sitesini ziyaret ederek isterseniz ürünü tüm detayları ile inceleyebilir ve bize ulaşarak en iyi fiyatları temin edebilirsiniz.

MSP 2720 ürünü tek komponentli, çok yönlü uygulanabilen bir ürün olarak bilinmektedir. Solvent ve izosiyanat içermeyen bu ürün SMP Esaslı derz dolgu mastiği olarak da bilinmektedir. Alman DIN 18540 F normlarına göre polimer enstitüsü tarafından kontrol edilmiş bir üründür. Yin DIN 52452 / 4.bölüm normalarına göre de boyama için uygun olan bir üründür. Ancak farklı farklı boya çeşitleri bulunması sebebiyle mutlaka kullanmadan önce kullanılmasını düşünüldüğü boya ile test edilmesi gerekmektedir.

Bu muhteşem ürün olan MSP 2720’nin çok ama çok iyi UV dayanıklılığı bulunmaktadır. Tek komponentli olan bu ürün tüm hava koşullarına ve genleşmelerde hareketlerden asla etkilenmez. Solvent, silikon içermeyen ürün kokusuzdur. Su geçirmez olan ürün hava ile temasıyla birlikte elastik ve esnek bir özelliğe kavuşmaktadır.

Bostik Msp 2720 isimli ürünün en iyi fiyatlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Bu Bostik markalı ürün genelde yüksek yapılarda, yapıların iç ve dış dilatasyon derzlerinin yalıtımlarında kullanılmaktadır. Ürün tüm yapı gruplarında da ayrıca kullanılabilir. Asla çekinmeden tüm pencere, çatı ve kapı bölümlerinde ürünü kullanabilirsiniz. MSP 2720 metal ve ahşap yapıların derzlerinde, prefabrik yapıların elemanlarının birleşim detaylarında, gıda ile temas eden derzlerde kullanılabilir.

MSP 2720’nin üzeri boyanabilir ve yapılarla aynı renge bürünebilir. Asla kabarcık oluşmaz ve çok düşük büzülme olabilir. Mükemmel bir elastikiyet bulunan bu ürünün muhteşem yapışma gücü vardır. Yangına dayanıklı olan ürün DIN 4102-1’e böre B2 sınıfıdır.

Bostik markalı tüm ürünlerin en uygun fiyatlılarını bulacağınız adres olan firmamızın web adresinden tüm ürünleri inceleyebilir ve aklınızda yer alan ürünün fiyatını hemen bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Firmamızın FİYAT TEKLİFİ alabileceğiniz numaraları iletişim sayfasında yer almaktadır.

Kanyon Yapı “Bostik” markalı ürünlerde İstanbul’dan ülkemizin tüm illeri ve komşu ülkelerimize sevkiyatları yapabilmekte ve Bostik Msp 2720 fiyatında en iyi fiyatları size ulaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir