Bostik MSP 2730 Polimer Hibrit Mastik Fiyatı

Çok yönlü uygulanabilen bir mastik olan Bostik MSP 2730‘un en uygun fiyatını İstanbul merkezli hizmet veren firmamızdan edinebilirsiniz. Polimer Hibrit Mastik Fiyatını edinmek için kurumsal web adresimizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfasında yer alan numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ürün olarak BOSTİK markasının yüzlerce ürünü arasında en çok tercih edilenler listesinde yer alan 2730 MS ürünü çok yönlü uygulanabilme özelliğine sahiptir. Tek komponentli, solvent ve izosiyanat içermeyen bu ürün aynı zamanda MS Polimer bazlı derz dolgu mastiği olarak da piyasada bilinmektedir.

Boyamaya uygun olan bu ürün Alman DIN 52452 / 4.bölüm normlarına göre üretilmiştir. Dünyada bir çok boya çeşidi olması nedeniyle uygulamaya başlamadan önce küçük bir miktar boya ile boyanmasının test edilmesi Bostik markası tarafından önerilmektedir.

Bostik MSP 2730 Ürünü cephe ve metal giydirme kaplamalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda prefabrik yapı elemanlarının tüm birleşim detaylarında, ahşap ve metal yapıların derzlerinde, yapıların tüm alanlarında kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak yapılarda, pencere,çatı ve kapıların bölümlerinde uygulanması için ideal bir üründür. Yapıların iç ve dış bölümlerinde yer alan bağlantı ve genleşme derzleri için uygun olan bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için, en uygun fiyatlar için bize (0216) 314 56 40 numaramız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bostik MSP 2730 ürününün en uygun fiyatları için bizi aramalı ve adet sayınıza göre fiyatlarınızı müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz. İstanbul’da bulunan firmamız BOSTİK markalı tüm ürünleri ülkemizde yer alan bir çok ile gönderebilmektedir. Ayrıca ülkeye komşu ülkelerimize de sevkiyatı başarı ile firmamız yapabilmekte web sitemizde yer alan yapı malzemeleri ürünlerinin tamamını sorunsuz bir şekilde başka ülkelere gönderebilmektedir. Bostik markalı MSP 2730 ürününün güneş ışınlarına karşı dayanıklılı çok iyidir.

Aynı zamanda su geçirmeyen ürün, havada bulunan nem ile buluşması ile beraber yumuşak ve elastik özelliğine kavuşacaktır. Çözücü maddelerden arındırılmış olan bu ürün kesinlikle koku yaymaz. Tek komponentli olan bu ürün yukarıda da belirttiğimiz gibi boyanabilir bir özelliğe sahiptir. Üründe kabarcık oluşumu bulunmamaktadır. Mükemmel bir elastikiyet yapışma gücü bulunan MSP 2730 solvent,izosiyanat içermez.

Ürünü ve teknik dökümanlarını kurumsal web sitemizden daima inceleyebilirsiniz. MSP 2730 Bostik Fiyatı için bizi aramaktan çekinmeyin. Kanyon Yapı “Bostik” markasına sahip tüm ürünlerde en iyi fiyatları sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir