Bostik Universal Genel Amaçlı Silikon Fiyatları

Genel Amaçlı 100% Saf Silikon olarak bilinen Universal ürünü polisiloksan esaslı, tek bileşenli bir üründür. Bostik Universal hava ile sertleşen ve aynı zamanda jel, çözücü içermeyen %100 saf silikondur. Genel amaçlı bir özelliğe sahip olan asetik bir sızdırmazlık malzemesi olan Universal‘ın en iyi fiyatlarını Kanyon Yapı firmasından elde edebilir ve bulunduğunuz adrese kadar ürünü ulaştırmasını firma yetkililerinden isteyebilirsiniz. Kanyon Yapı firması Bostik markalı ürünleri ülkemizin tüm illerine çok kısa süre içerisinde ulaştırabilmektedir.

Genel Amaçlı 100% Saf Silikon ürünü olan Universal ürünü, cam, alüminyum konstrüksiyonlarda uygulanabilen bir üründür. Pencere çerçeveleri ve kasa aralıklarında uygulanabilecek olan bir ürün cam montaj detaylarında da kullanılmaktadır. Genel amaçlı olarak kullanılan bu ürün her türlü küvet, duvar, lavabo, duvar, evye ve tezgah birleşim yerlerinde kullanılabilmektedir.

Bostik markasının ülkemizdeki en büyük satıcılarından olan firmamız sizlere muhteşem özelliklerdeki bir çok bostik markalı ürünü en uygun fiyatlardan ulaştırabilmektedir.

Dilerseniz adet olarak dilerseniz de koli olarak siparişlerinizi firmamızdan verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce fiyat öğrenmek isterseniz de www.kanyonyapi.net adresimizde göreceğiniz telefon numarası üzerinden müşteri destek hattımızdan her türlü bilgi ve detayı öğrenebilirsiniz. Hava ile sertleşen ve %100 silikon özelliğine sahip bu ürün için hemen bizi arayın.

Bostik Universal ürünü kullanıma hazır bir üründür. Sızdırmazlık malzemesi olan bu ürün solvent içermez ve %100 silikondur. Bostik Universal ürünü asla çatlamaz ve kesinlikle hacim kaybına uğramaz bir üründür. Ürün içeriğinde jel veyahut çözücü içermemektedir. Sağlığa zararlı ve zehirli malzemeler içermeyen Bostik Universal ürünü elastikiyetini sürekli uygulandığı alanda korumaktadır.

Ürün her türlü yaşlanmaay karşı hava şartlarına dayanıklıdır. Aynı zamanda içerdiği özel karışımlar sayesinde de hava koşullarının haricinde UV ışınlarına karşı da maksimum dayanım sağlamakta olan bu ürün aşınmaya karşı da esktra bir dayanıklılık göstermektedir.

Bostik Univesal ürünü kuruyan yüzeylere başka malzemeleri yapıştırmaz. Uygulanamsının hemen ardından 1 saat geçmesi ile beraber tüm hava şartlarına karşı dayanıklılık sağlayan bu ürün Bostik’in özel bir ürünüdür. Üzerinde boya tutmayan ürün sertleşmesinin tamamlanmasının hemen ardından elde edilmekte olan ürün -50 derece ve +200 dereceye kadar olan aralıktaki tüm ısı farklılıklarından da etkilenmemektedir.

Sizlerde en uygun fiyatlar ve en kaliteli BOSTİK malzemeleri için hemen Kanyon Yapı’yı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir