Bostik Weather Seal Cephe Silikonu Fiyat Listesi

Cephe silikonu olarak da bilinen ve en çok tercih edilenler arasında yer alan WeatherSeal‘in muhteşem özelliklerinden kısaca bahsedelim. Ürün alkoksi esaslı iç ve dışta kullanılan bir üründür. Özellikle dış cephelerde sızdırmazlık alanında kullanılması için formülize edilmiş ve çok amaçlı kullanıma da uyumlu esnek nötral karakterde bir dış cephe silikonu olarak bilinmektedir.

Cam sızdırmazlık işleri ve alüminyumlarda kullanılabilen bu ürün anında kullanıma hazır bir şekilde satışa sunulmaktadır. Weather Seal fiyatının alabileceğiniz adres ise firmamızın İstanbul adresidir. Nerede olursanız olun BOSTİK markalı her türlü ürüne firmamızdan erişebilir ve bulunduğunuz il ve hatta ülkelere sevkiyatı firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Sayı önemli değil, nekadar isterseniz isteyin çekinmeden bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

WeatherSeal ürünü tek bileşenli sızdırmazlık malzemesidir. Solvent içermemektedir. Elastikiyetini daima korumakta olan bu ürün yaşlanmaya, hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanıklıdır.

Uygulandığından 1 saat kadar sonra hiçbir hava şartından etkilenmemekte olacaktır. Kuruyan yüzeyler asla başka malzemelere yapışmamaktadır. Ürün boya tutmaz özelliği de ayrıca mevcuttur.

Cephe sistemlerinde kullanabileceğiniz bu muhteşem ürün için hemen “Kanyon Yapı” firmamızı arayın. Bostik Weather Seal suya ve dona karşı, ağır hava şartlarında etkilenmemesi için kesinlikle korunmalıdır. Ambalajını açtığınız Weather Seal ürününü derhal tüketmelisiniz.

En uygun Bostik WeatherSeal fiyatları için hemen sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralardan bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir