Bostik Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcıları Fiyatları

Yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünleri alanında ülkenin önde gelen firması ve markası olan Bostik’in tüm ürünlerini firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile temin edebilirsiniz. Ürünlerinde ülkemizin önde gelen küresel bir uzman firması olarak uluslararası pazarta da yüksek performans sağlayan yeni nesil ürünleri sürekli geliştirerek pazara sunan ileri teknolojisi ile ürünleri en iyi şekilde üreten firmadır. Bostik markası dünya genelinde spor salonları, tiyatrolar, oteller, devlet daireleri, perakende satış noktaları, şirket merkezleri ve üretim tesisleri gibi geniş proje yelpazalerinde global olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Dünyada göreceğiniz bir çok yapıda, bir çok ünlü binanın yapımında, yenilenmesinde daima bostik ürünleri tercih edilmiştir. Bostik markası ve yapıştırıcı ürünleri en çok bilinen simgesel yapıların, mekanların ayrılmaz bir parçasıdır. Dünyanın en çok tercih edilen sızdırmazlık ürünleri ve yapıştırıcıları firmamızdan çıkmaktadır.

Bostik markalı Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcıları Fiyatlarında en iyileri, en kalitelileri ve en hızlı teslimatı kesinlikle firmamızdan yaptırabilirsiniz. Bizi arayarak dilediğiniz bostik markalı ürüne nerede olursanız olun en uygun fiyatlardan erişebilirsiniz.

Bostik markasının amacı ve hedefleri yapı sektöründeki en geniş tabanlı ürünlere sahip olmaktır ki, zaten sahipler. Daima yenilikçi yapısı ve geliştirici teknolojileri ile yeni ürünlerini piyasaya sürmekte olan firma yapıştırma ve sızdırmazlık ürünleri konusunda global çizgisinden asla kopmamakta ve hedeflerine daima son sürat devam etmektedir. Bostik markasının ülkemizde 2 adet üretim tesisi bulunmaktadır. Bunlardan ilki Çorlu’da bulunan tesislerdir. Çorlu’da bulunan ileri teknolojiye sahip Bostik markasının fabrikasında tamamı ithal makinelerile yıllık 250.000 ton kapasiteye ulaşarak üretimlerini sağlamaktadır. Ürettiği yüksek nitelikteki çimento esaslı toz ürünleri üstün hizmet kalitesi ile bir araya getirerek satış pazarlarına Çorlu Bostik fabrikasından ulaştırmaktalardır.

Diğer bir fabrikaları ise İnegöl’dedir. Derz dolgu macunları ve yapıştırıcıları bir çok ilklerle ve yeniliklerle üretmekte olan Çekomastik markasını Bostik’in global know-how’ı ile bütünleştirerek geliştirmiş olduğu ürünleri, geniş dağıtım ağı ile beraber buradan ulaştırmaktadır.

Sizlerde BOSTİK Markalı yapı kimyasalları ürünleri ve yapıştırıcı ürünleri fiyat listelerini talep etmek isterseniz hemen bize (0216) 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve BOSTİK ÜRÜNLERİ için web sitemize geçiş sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir