Buhar Dengeleyici Örtü Fiyatları

Buhar dengeleyici örtüler nefes alan ve su geçirmeyen özellikleri ile bilinmektedirler. Üstün özelliklere sahip yapı malzemeleri konusunda üç katmanlı özelliği ile bilinmekte olan bu muhteşem ürünlerin fiyatlarını öğrenmek üzere bizlere ulaşabilirsiniz. Buhar Dengeleyici Örtüler Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Buhar Dengeleyici Ürünleri Bazı Kullanım Alanları;

* Cam Giydirme Cepheler
* Kompakt Laminat Cepheler
* Seramih Cepheler
* Granit Cepheler
* Sidding Uygulamalar
* Giydirme Cephe Sistemleri
* Metal Çatılar
* Kiremit Çatılar vb.. gibi uygulamalarda bir çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Buhar dengeleyici ürünler ısının enerji kısmını yansıtan ve yapılarımızda ilave izolasyon sağlayan ürünlerdir. Buhar kesici fiyatları almadan önce bilmeniz gereken tüm özellikleri sitemizden inceleyebilir ve ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Genel olarak yatay ve düşey bindirmeli kullanımlara göre farklılık göstermekte olan bu ürünler çatı ve cephelerde kolaylıkla uygulanmakta ve kullanılmaktadır.

Yapıya oldukça fazla fayda sağlamakta olan bu ürünler nemi yapılarımızdan uzaklaştırır ve su yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici ürünlerinin özellikleri mikroskop altında görülebilecek şekilde gözenekleri vardır ve havadaki nemin geçmesine bu gözenekler sayesinde izin vermektedir. Suyun geçişine asla izin vermeyecek büyüklükte olan bu gözenekler inşaatın tüm koşullarına karşı dayanım sağlamakta ve ana katman ürünleri korumaktadır.

Nemi yapıdan uzaklaştıran özelliği sayesinde ise küf, bakteri oluşumunu da önlemekte olan bu ürünler ısı yalıtımı konusunda da hat safhada sonuçlar elde eder. Buhar dengeleyici fiyatlarını alabileceğiniz en iyi firma olarak faaliyetlerini sürdüren Kanyon Yapı, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hatta yurt dışına dahi ürün gönderimleri yapabilmektedir.

Hava bariyeri özelliğine sahip bu ürün, rüzgarla güçlenen hava akımına bile karşı koymaktadır. Hemen hemen %30’lara varan enerji tasarrufu sağalyan buhar dengeleyiciler için yapıların inşaası sırasında taş yünü ve benzeri yapı ısı yalıtım malzemelerinin de kuru kalmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Sizlerde en uygun fiyatlardan buhar dengeleyici teklifi almak isterseniz hemen bize (0216) 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir