Buhar Kesici Örtü Fiyatları

Isının enerjisini yansıtan, yapılarımızda ( uygulama alanlarında ) ek bir izolasyon sağlayan ve üç katmandan oluşan ürünlere buhar kesici ürünler denilmektedir. Buhar kesici ürünlerin fiyatlarını hemen öğrenmek isterseniz Kanyon Yapı firmasının web sitesinde yer alan numaralardan gerekli bilgi ve fiyatları alabilirsiniz.

Havalandırmalı veya havalandırmasız olarak faaliyetlerini sürdüren her türlü çatıda kullanılabilen buhar kesici ürünler her iklim koşuluna göre ayrı ayrı fayda sağlamakta olan ürünlerdir. Bu ürünlerin uygulanması da diğerlerine nazaran oldukça rahat ve basit olmasından ötürü çok kısa süre içerisinde döşenmekte ve kaliteli yapısı sayesinde de darbe ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Buhar kesici örtüler uygulandığı alanlarda uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

3 Katmandan oluşmakta olan buhar kesici örtü fiyatlarını bu kısa bilgilendirmelerden sonra hemen öğrenmek isterseniz bize (0216) 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Polietilen folyo, alüminize polietilen ve polipropilen taşıyıcı örgülerden oluşan bu ürünler kendinden yapışkanlıdır.

Buhar kesici örtüler çatılarımızın alt kısımlarında kullandığımız malzemeleri çatılarımızın dış kısımlarında kalan alanlardan su geçmesi durumunda kullanılan malzemelerimize su ile temaslarının engellenmesi nedeni ile oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ülkemizde genellikle yapılarımızda tercih edilen bu ürünler 140 gr ve daha fazlası olacak şekilde tercih edilmektedir. Sizlerde çatılarınız ve yapılarınız için kullanacağınız buhar kesici ürünün boyutları ve gramajını seçmekte zorlanıyor musunuz? Hemen Kanyon Yapı’nın uzman müşteri temsilcilerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Buhar Kesici Ürünün Avantajları

*Rüzgar Yalıtımı Sağlar
* Su Buharını Geçirmez
* Esnektir ve Kolay Uygulanır
* Kendinden Yapışkanlıdır
* Serbest Hava Sirkilasyonunun Sağladığı Isı Kaybını Önler
* Neme ve Rüzgara Karşı Dayanıklıdır
* Yırtılmaya ve Yıpranmaya Karşı Dayanıklıdır

Sizlerde tüm özelliklerini bu içeriğimiz sayesinde öğrendiğiniz buhar kesicilerin en uygun fiyatları için hemen bizi arayın.. Ayrıca dilerseniz Buhar Kesici Örtü Kullanım Alanlarını da sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir