Buhar Kesici Örtü Kullanımı

Buhar Kesici

Buhar kesici ürünü uygulaması ile ısı yalıtımı ve su yalıtımı sağlayabilirsiniz. Isı değişkenliklerininin yaratmış olduğu defarmasyonları ortadan yok eden buhar kesici ürünler sayesinde yapılarınız nefes alır, yapılarınız ayakta kalır ve uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde hanede yaşayanlara hizmet verir. Kanyon Yapı aracılığı ile buhar kesici ürünler için en ideal teklifleri ve ürün seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Kurumsal sitemizden BUHAR KESİCİ ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN..

Kanyon kalitesi ile sizlere sunulan buhar kesici örtülerde ısı enerjisini yansıtma özelliği ve ilave ses izolasyonu sağlama özelliği yer almaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerimiz genel olarak üç katmanlı örtülerden oluşmaktadır. Bunlar alüminize polietilen katman, polietilen folyo ve polipropilen taşıyıcı örgülerdir. Kanyon Yapı’da bindirme payları kendinden olan yapışkanlı ürünler sayesinde uygulama esnasında ustalarınız ayrıca yorulmayacaktır. Hızlı ve ekonomik bir ürün olan buhar kesici günümüz yapılarının olmazsa olmazıdır.

Genel olarak çatılarda ve cephelerde kullanılan buhar kesiciler, yatay, düşey bindirmeli kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerini de sizlere sağlayabilmekteyiz. Gergin bir şekilde uygulaması yapılması gereken buhar kesici ürünleri bini yerlerinde mutlaka bant ile destek alınması gerekmekte ve genel olarak 10 cm bini payı bırakılmalıdır. Buhar kesici örtüler ülkemizde havalandırması olan veya havalandırması olmayan tüm çatı modellerinde kullanılabilir.

Buhar kesici ürünler su buharını geçirmemesi özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Çatı aralarında bulunan yaşam alanları için çatı kaplamaları var ise, iç kısımda kullanılmaktadır. İç kısımda kullanılması ile konveksiyon sayesinde ısı kaybını da engelleyecektir. Çatı ve yapılarda buhar kesici sayesinde uygun iklim koşullarının oluşması sağlanacaktır. Kenetli olan tüm metal çatılarda, trapez kaplamaların üzerinde de kullanılabilen bir üründür. Buhar kesici ürünler neme, suya ve rüzgara karşı muhteşem bir yalıtım sağlar.

Buhar kesici ürünlerin yapılar ve yapı sahipleri için avantajları saymakla bitmez, tamamen çatı katında yaşam ortamı olacak olan binalar için tasarlanmış olan buhar kesici ürünler oldukça esnektir, aynı zamanda uygulaması da kolay olan buhar kesici ürünlere sizlerde bulunduğunuz illerden hemen en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Ürün uygulanması ile birlikte serbest bir hava sirkülasyonuna sebep olacaktır. Aynı zamanda ürünün orta kısmında yer alan taşıyıcı katman sebebi ile yırtılma gibi durumlar ile karşılaşmanız çok ama çok nadirdir. Dayanıklı bir ürün olan buhar kesici yüksek mukavemeti sayesinde Kanyon Yapı kalitesini de yanına aldığında vazgeçilmez bir ürün olmaktadır. Kanyon Yapı kalite ve güvencesi ile çevre dostu bu ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.