Buhar Kesici Örtü Nedir?

Yapılarda ek izolasyon sağlayan, ısıdaki enerjinin korunmasını sağlayan ve üç katmandan oluşan buhar kesici örtü ürünlerinin hızlı uygulamaya sahip ve ekonomik bir yapıda olduğunu bilmenizi isteriz. Google’da yapmış olduğunuz buhar kesici örtü nedir? aramasından firmamıza rastladığınızın farkındayız. Bu nedenle Buhar Kesici Örtü Ürünlerini sizlere daha iyi bir şekilde anlatmak ve tanıtmak isteriz.

Betonların nemli olması ve taze olması durumları yapılarınızın yapım aşamasında olan bir durumdur. Yeni yapılan binalarda nem alma işlemlerinin yapılması önem arz etmektedir. Özellikle kış dönemlerindeki nemli betonların oluşumu yapılarınıza zarar verebilmektedir. Bu durumlar ile karşılaşmamak için geçici bariyerleri kullanmanızı öneririz. Binalarınız tamamlandığında ise Kanyon Yapı’nın Türkiye‘nin her yerine gönderimini yaptığı nem bariyeri ürünlerinin uygulanması ve kullanılması gerekmektedir.

Buhar kesici örtüler nem bariyeri ürünlerle aynıdır. Nem bariyeri ve buhar kesici örtüler yapılarınızı nem sorunları ve problemlerinden korur. Çatılarda ve bina cephelerinde kullanılması önerilen nem bariyeri ve buhar kesici ürünler sayesinde nefes alan bir yalıtıma sahip olursunuz. Yağmur yağsa da kar yağsa da dışarıdaki hava ile içerideki havanın geçişini sağlıklı bir şekilde bu ürünler yapmaktadır. Meydana gelebilecek olan tüm nemin engellenmesi için nem bariyeri ürünlerini kullanmanızı öneririz. Yapılarınızın ve yapılarda yaşayan insanların sağlığı için nem bariyeri ve buhar kesici ürünler çok önemlidir. Nem bariyeri ve buhar kesici nedir arama sonucunuzdaki merak ettiğiniz kısa açıklamamız bu şekildedir.

Buhar Kesici Örtü Uygulamaları

Buhar kesici ürünlerin uygulamaları tamamen yalıtım amacı ile yapılmaktadır. Tabi aynı zamanda binaların drenajlarındaki erozjonu koruma, çatılardaki yalıtımı sağlama, binada uygulanan membran ürünlerinin korunması ve daha fazlasını da içermektedir. Yapılarınızda tercih edeceğiniz buhar dengeleyici ve kesici ürünler sayesinde binalar nefes alır ve daha sağlıklı kalır. Nefes alan su yalıtım örtüleri için hemen firmamızı arayabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz. Kanyon Yapı sizlere sunacağı ürünlerin arkasındadır ve her zaman satışını sağladığı ürünlerin kalite kontrolünü yapmıştır.

Buhar kesici örtülerin uygulamasını çatılarda ve cephelerde yapabilirsiniz. Düşey ve yatay bindirmeli kullanımlarınız için uygun olan bu ürün en az 10 santimetre bini payı bırakarak gergin bir şekilde uygulanacak alanda serilme işlemi yapılmalıdır.

Buhar kesici örtülerimiz havalandırma bulunan veya havalandırma bulunmayan her türlü çatıda kullanılabilmektedir. Isı kaybı önleyici özelliği bulunan bu ürün yapılar için uygun iklim koşullarının oluşmasını sağlamaktadır.


Soru ve talepleriniz için Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.