Buhar Kesici Örtüler Nerede Kullanılır?

BUHAR KESİCİ ÖRTÜ:

Buhar kesici örtüler yapılarınıza ilave izolasyon sağlayan, ısı enerjisini yansıtan ürünlerdir.Kendinden yapışkanlı olan buhar kesici ürünlerimiz hızlı ve ekonomik olarak uygulama olanağını tüm müşterilerimize sağlamaktadır.Buhar Kesici Örtüler Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Muhteşem özellikleri bulunan ve yapılar için vazgeçilmez olan buhar kesici  örtüler 3 farklı katmanlardan oluşmaktadır. Aliminize polietilen, polipropilen taşıyıcı örgü ve polietilen folyo katmanlarından oluşmaktalardır.

Buhar kesici örtü yansıtıcı özellikleri ile yapıların enerjilerinde ve ısı tasarruflarında %40’lara varan tasarruflar sağlamaktadır. Ürünlerimiz istenilen m2’lere göre sizlere sunulabilmektedir. Buhar kesici lerin en büyük özelliklerinden birisi de havalandırmalı veya havalandırması olmayan tüm çatılarda kullanılabilmesidir. Çatı aralarında yaşam alanlarının iç kısımlarında kullanıldığında ısı kaybını da engelleyici özelliği bulunan buhar kesici ürün her türlü iklim koşullarında iklime göre bir koşul oluşturur. Buhar kesici uygulamayı düşündüğünüz alanda ambalajını açtığınızda ürünü toz ve sudan korumak gereklidir.Buhar kesici uygulanabilmesi için uygulanacak yüzeyin ise temiz bir yüzey olması gerekmektedir.

Hasar ve kesiklerin tamir olması gerektiğinde ürün yama yapılarak folyo bant ile kapatılabilir. Kullanıma göre farklılık gösteren bu ürün çatıda, yatay ve düşey alanlarda, cephelerde kullanılabilmektedir.

Sizlerde Buhar Kesici Örtüleri sipariş vermek ve çok daha fazla bilgiyi işinin uzmanlarından öğrenmek istiyorsanız hemen bizi (0216) 314 56 40 numaramızdan Kanyon yapı yı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir