Butil Bant Ürünleri (Alüminyum Butil Bant)

Butil Bant Ürünleri (Alüminyum Butil Bant) için Kanyon Yapı firmasının kurumsal web sitesinden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Butil bantlara genel olarak baktığımızda, bitüm esaslı olan bu ürünler soğuk uygulamalı alanlarda kullanılmaktadır. Üst yüzü alüminyum folya ile kaplı olan bantlara “alüminyum butil bant” ürünleri adı verilmektedir. Alt yüz kısımları kendinden yapışkanlı olan su yalıtım bantları olarak da kullanılabilen ürünlerdir.

Alüminyum Butil Bant Kullanım Yararları

* Ahşap alanlarda, metal alanlarda, camlarda, plastiklerde, sıvalarda ve beton gibi alanlarda kullanılabilen bu bant grubu oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir.

* Uygulanması oldukça rahat ve kolaydır.

* Alüminyum butil bant ürünleri kendinden yapışkanlı ürünlerdir, dilediğiniz an kullanıma hazırdır.

* Butil bant ürünleri arasında yer alan alüminyum kaplamalı ürün bitümle temasa uygundur.

* Alüminyum butim bant ürünleri esnak yapıları sebebiyle eğik alanlarda rahatlıkla kullanabilen bir üründür.

* Butil bant ürünlerinin üst kısmında yer alan alüminyum folyolar tüm uv ışınlarına karşı dayanıklı ürünlerdir.

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz alüminyum butil bant ürünleri hakkında bilgi almak ve toplu siparişleriniz için fiyat teklifleri istemek için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamızın web sitesinde sizlere görsel ve bilgilerinin de paylaştığımız sayfamıza erişmek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ..

Yırtılmaya oldukça dayanıklı olan alüminyum butil bant ürünü aynı zamanda su geçirmez bir üründür. Soğuk uygulanmış olan bu ürün ile düşük sıcaklık yer alan alanlarda mükemmel yapışma sağlanabilmektedir. Solvent içermeyen bu muhteşem ürünü incelemek, bilgi almak ve sipariş vermek için hemen bizi arayın.