Çok Amaçlı Ağır Yük Dübeli

Ağır Yük Dübeli

Tüm mekanlar için uygun olan ağır yük dübelleri en uygun fiyatlara sadece Kanyon Yapı’da. Firmamız dilediğiniz adetlerde ağır yük dübeli ürünü dilediğiniz adrese gönderebilmektedir. Yapı ekipmanları konusunda ülkenin önde gelen firması Kanyon Yapı’da ne ararsanız var. Aramış olduğunuz çok amaçlı ağır yük dübellerini uygun fiyatlarla firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Yukarıda görselde göreceğiniz ürünlerin gönderimini yapacak olan firmamızın sunduğu yük dübellerinin eşsiz özellikleri bulunmaktadır. Yüksek çekme ve kesme kapasitesine sahip olan bu ürünler, güç kontrollü genleşme sayesinde uygulandığı alanda uzun yıllar düzenini bozmadan hizmet verir. Ürünümüzde farklı ebatlar bulunabilir. Lütfen ebat sorularınız için firmamıza çağrı merkezi numaramız olan 0216 314 56 40 numarasından ulaşın. Dübelin üzerinde bulunan açılır kapanır plastik bölümler dübelde ayar esnasında delikte dönmeyi engellemektedir. Oluşabilecek boşluklar ile başa çıkmak için güvenilir bir kelepçeleme sunacaktır.

Kanyon Yapı’nın sizlere sunduğu bu çok amaçlı ağır yük dübelini uygulama esnasında korozif ortamlarda ağır yüklerin sabitlenmesi amacı ile kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak, ağır ekipmanlar, antenler, ağır boru destekleri, tıbbi ekipmanlar, pompalar gibi ürünler için kullanılabilir ürünlerdir.

Çift açılımları sebebi ile gaz beton, delikli tuğlalar gibi pek çok alanda çekinmeden kullanabileceğiniz, yüksek bir kalitede hizmet sunacak olan bu ürünlerde muhteşem fiyatlarımız öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere ağır yükler için kullanılabilir. Uygulama alanlarında yapı ekipmanları konusunda giydirme cephelerin montaj işlerinde, doğralamaların montaj işlerinde de dengeli bir şekilde yük dağılımı yapabilmek amacı ile emniyetli bağlantıları tamamlamanız için ihtiyacınız olan ürünler Kanyon Yapı güvencesi ve kalitesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Sizlerde her türlü proje ve uygulama için ihtiyacınız olan ağır yük dübellerini bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. Kanyon Yapı olarak ağır yük dübeli siparişlerinizi aynı gün Türkiye’nin her yerine kargo yapabilmekteyiz. Aynı zamanda ülke dışından verilecek olan toplu siparişlerinizi de güvenli kargolamamız sayesinde çok kısa süre içerisinde sizlere ulaştırabiliriz.