Dış Cephe Mantolama Euro Taşyünü Dübeli

Bu ürün genel olarak taşyünü uygulamaları için üretilen geniş kafalı bir üründür. Taşyünü dübeli olarak karşımıza çıkan ürün beton yüzeylerde uygulanan, çivisi paslanmaya karşı dirençli bir üründür.

Dış cephelerde mantolama işlerinde kullanılabilen ürünlerdir. Pazardaki payı her yı artan taşyünü levhaların uygulanması için yardımcı ekipmanlar kategorisinde bulunmaktadır. Mantolama dübellerini en iyi fiyatlardan temin edebilirsiniz. Bu ürünlere en hızlı, en kolay ve en iyi kalitede erişmek istiyorsanız 0216 314 56 40 numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taşyünü dübeli olarak aratıldığında karşınıza her zaman bu ürün çıkmakta olacaktır. Ürüne bakıldığında genel olarak başlığının çapı yonga malzemesinin m2 üzerinde 6 bağlantı elemanı kullanılarak sabitlenmesi amacı ile çap bakımından standart ürünlere göre %50 lere varan daha fazla bir genişliğe sahiptir.

Euro Taşyünü Dübeli ürünlerinin dilediğiniz adetlerde sevkiyatı yapılabilmektedir. Şantiyelerde ihtiyaç duyulan, özellikle mantolama dönemlerinde ustaların işini kolaylaştıran ve işin sağlamlığı için olmazsa olmazdır. Ekonomik fiyatları ile taşyünü ürünlerinü tuğla, izo tuğla, bims 8mm matkap çapı, brüt beton 9 mm matkap çapı, gaz beton 8mm matkap çapı sadece diğer duvar yüzeylerinde kullanılan boyun 1 cm uzunu tercih edilmelidir.

Ebatları 90 mm x 8 mm x 115 mm olan Euro Taşyünü Dübeli ürününü Türkiye’nin neresinde olursanız olun hemen bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. Kanyon Yapı Türkiye’de iç pazara her sene milyonlarca adet ilgili üründen sevkiyat çıkarmaktadır. Aynı zamanda komşu ülkelerimizde de ihtiyaç duyulan ürünler adına gönderimler, sevkiyatlar yapabilmekteyiz. Kurumsal web sitemizde yer alan ürünlerin tamamı için siparişlerinizi verebileceğiniz numaramız 0216 314 56 40 ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Taşyünü ürünleri ve uygulaması için yardımcı ekipmanlarının tamamına Kanyon Yapı aracılığı ile erişebilirsiniz. Sizlerde EURO Taşyünü Dübeli siparişleri için bizi aramaktan çekinmeyin.