Dolgu ve Yapıştırma Macunu MS 900 Gems Mastik Satın Al

Dolgu ve Yapıştırma Macunu MS 900 Gems Mastik Satın Almak için Kanyon Yapı firması web sitesinde yer alan numaraları hemen arayabilir ve ürüne istediğiniz adetlerde anında ulaşabilirsiniz.

Np1 Mastik ve Akrilik Mastik olarak da bilinen MS 900 ürünü tek komponentli bir üründür. Gems markasına ait olarak 310 ml üretimi sağlanan bu ürün aynı zamanda yüksek performans sağlamaktadır. MS 900 elastik dolgu ve yapıştırma macunu olarak firma ürün portföyümüzdeki yerini almış ve sizlerden gelecek olan sipariş taleplerinde en uygun fiyatları ile sunulabilmektedir.

Dolgu ve yapıştırma macunu olarak bilinen bu ürün bir çok yüzeye mükemmel derecede yapıştırma sağlamaktadır. Kurumasının ardından elastik bir tabaka oluşturulan bu üründe izocyanat bulunamamaktadır. Aynı zamanda solvent de içermeyen bu ürün uygulandığı alanda kabarma yapmamakta, toz toplamamaktadır. 310 Ml ms 900 mastik ürünü antibakteriyel olarak üretilmiş ve kullanıcılarına muhteşem performans sağlamıştır. Porozlu yüzeylerde leke yapmayan ve asla çekme yapmayan bu ürünün diğer bir öne çıkan özelliği ise yüksek UV stabilitesi olarak bilinmektedir.

Gems markasına ait MS 900 ürünü kokusuz olarak bilinmekte ve uygulamalarında, firmaların ilk tercih sebebi arasında yer almaktadır.

Gems profesyonel ürünü olan bu ürün inşaat sektörünün hemen hemen tüm izolasyon uygulamalarında tercih edilebilen bir üründür. Cephelerde sızdırmazlıklar için, çatı sistemlerinin inşaatlarında kullanılan bir üründür. Birleşme ve genleşme noktalarında uygulanan bu ürün her türlü sıva, denizlik ve diğer yapı malzemelerinin birleşmelerinde tercih edilebilmektedir.

Duvar ve yan duvarların birleşmelerinde, montajlarında GEMS markasının sıklıkla tercih edilen bir ürünüdür. Çatılarda da uygulamalarda tercih edilen bu ürün aynı zamanda prefabrik yapı malzemelerinin birleşimi için de ideal bir üründür. Sizlerde bu muhteşem ürüne hemen sahip olmak ve anında firmamızdan sipariş vermek istiyorsanız 0216 314 56 40 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.