Dow Corning 784 Ürün Fiyatı ( Silikon Fiyatları )

Dow Corning 784 Ürün Fiyatı ( Silikon Fiyatları ) taleplerinizde ülkenin en iyi dow corning ürünlerinin temini ve en uygun fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz.

Dow Corning 784, küflenmeye karşı dirençli bir mantar ilacı içeren, nemli ve açık koşullarda kullanım için ideal olan cam silikon dolgu maddesidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde mantar, küf ve bakteri üremesini engeller, hjyenik kullanım imkanı sağlar. Yüksek ölçde nemli olan banyo, mutfak gibi alanlarda sızdırmazlık derzi olarak kullanılır.

Dow Corning 784 Kullanım Alanları

Bu muhteşem özelliklere sahip ürünümüz cam, alüminyum, boyalı yüzeyler ve diğer gözenekli olmayan cam yüzeylerin sızdırmazlığı için kullanılmaktadır. Sizlerde ürün teknik dökümanlarını firmamızın web sitesinde detaylı anlatımlarının olduğu alandan inceleyebilir ve en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dow Corning 784 muhteşem özellikleri bulunan bir üründür.

Dow Corning 784 Ürün Faydaları

Muhteşem bir çok özelliği bulunan bu ürün küflenmeye karşı dirençli bir mantar ilacı içerir
Hızlı kürleşme özelliği bulunan bir üründür – bir saat içinde yapışmaz
Parlak kaplamalar için ideal bir üründür
ISO 11600-G-20LM’ye uygundur
Ortak hareket kabiliyeti +/-% 20

Dow Corning 784 Ürün Renkleri

Beyaz
Siyah
Gri
Kahverengi
Alüminyum
Gibi çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Ürün hakkında farklı renk talepleriniz ve sorularınız için hiç çekinmeden firmamızın web sitesinde yer alan irtibat numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman teknik destek ve müşteri hizmetleri ekibimize yönelteceğiniz her türlü soru ve sorun ivedi bir şekilde sizler adına cevaplanacaktır.

Hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Kanyon Yapı Dow Corning markalı ürünlerin bir çoğunda en uygun fiyatları size sunacak ve bulunduğunuz adrese kadar ürünlerin teslimatını gerçekleştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir