Dow Corning 791 Silikon Mastik Fiyatları

Düşük modüllü silikon sızdırmazlık mastiği her türlü gözenekli ve gözeneksiz yüzeye mükemmek yapışma sağlar.Her türlü hava koşulunda kullanılabilen bu sızdırmazlık mastiğinin en uygun fiyatlıları için en doğru adrestesiniz.

Tek bileşenli, düşük modüllü, nötr kürlenen ve hızlı kabuk sağlayan muhteşem özellikli Dow Corning 791 hava şartlarının tamamına da ayrıca dayanıklıdır. Bu ürün özellikle strüktürel cam cephelerde, planar sistemlerde, yaygın cam sistemlerinde, perde duvarlarda, briketlerde, taş ve genel olarak inşaat malzemelerinin inşaalarında bina cephelerinin hava şartlarına karşı dayanımını güçlendirmek ve en iyi şekilde sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Hava koşullarına dayanıklı ve sızdırmazlık halini en üst seviyede tutması için tasarlanan bu silikon aynı zamanda üstün performansa sahiptir.

Dow Corning 791, tuğla, duvarcılık, kereste, PVC, cam ve birçok metal dahil olmak üzere, en gözenekli ve gözeneksiz yapı yüzeylerine mükemmel bir şekilde yapışmayan tek parça, hava koşullarına dayanıklı silikon sızdırmazlık maddesidir.

Dow Corning 791 Ürününün Başlıca Kullanım Alanları

Yukarıda bazı özelliklerinden bahsetmiş olduğumuz bu ürün giydirme cephe, bina cepheleri ve genleşme derzlerinin zayıflaması için genel olarak kullanılmakta olan bir üründür.. Ayrıca, çerçeve sızdırmazlık maddesi olarak kullanım için de uygun bir ürün grubu içine girmektedir.

Dow Corning 791 Özellikleri

Son derece esnek bir yapıya sahiptir
Ortak hareket kabiliyeti +/-% 50
Ozon direnci, UV radyasyonu ve aşırı sıcaklıklar dahil olmak üzere mükemmel ayrışma özellikleri
ISO 11600-F & G-25LM’ye uygundur ve ayrıca 9047 sınıf% 50 ISO şartnamesine uygundur
20-30 dakika çalışma süresi
Hızlı kürleşme – 2 saat içinde ücretsiz yapışma
Uygulama Sıcaklığı Aralığı -25 ila +50 ° C

Dow Corning 791 Renkleri

Beyaz
Siyah
Gri
Kahverengi
Bronz
Taş
Anthrazite
Yarı Saydam (791T)

gibi bir çok farklı rengi bulunan bu ürün ile ilgili merak ettikleriniz, Dow Corning 791 ürün fiyatları, ürün özellikleri ve daha nicesi için hiç çekinmeden web sitemizde yer alan numaramız üzerinden ( 0216 314 56 40 ) bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir