Dow Corning 796 PVC-U & Cam Silikon Macunu Fiyatları

Dow Corning 796 PVC-U & Cam Silikon Macunu Fiyatlarını ülkemizde en uygun şekilde temin edeceğiniz tek adres, tek firma Kanyon Yapı firmasıdır. Dow Corning markalı ürünlerin satışı konusunda başarılı geçmişi ve kaliteli alt yapısı ile Türkiye ve komşu ülkelerimizin tüm illerinden gelen talepleri aynı gün içerisinde değerlendirerek kargolayabilme imkanına sahibiz.

Beton, taş, tuğla, ahşap, alüminyum, PVC, cam, ayna gibi geniş bir yüzey grubuna primersiz uygulanabilen, hava şartlarına dayanıklı silikon üründür. Dow Corning 796 silikonu tek komponentli, düşük katsayılı, nötr çalışan bir üründür. PVC-U, cam, vitrifiye yüzeyler, tuğlaların yer aldığı yüzeyler için geliştirilmiş olan ve bir çok özelliği buluna bu ürün hava ile teması sırasında vitrifiye ve kılıf giydirme uygulamalarında da kullanılmaktadır.

Dow Corning 796 ürünü çok sayıda yüzeye primersiz iyi uyum sağlayan bir üründür. Aynı zamanda düşük modüllü olması ve aşırı esnek olması ile de bilinen bu muhteşem ürün %100 silikon polimerdir. Nötr olarak çalışır ve az koku barındırır.

Dow Corning 796 ismine sahip bu muhteşem ürün ile ilgili fiyatlarımızı öğrenmek adına çekinmeden bizi arayabilirsiniz. (0216) 314 56 40 numarası üzerinden firmamızın teknik destek ve müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için bizden bilgi alabilirsiniz.

Dow Corning 796 Neutral Curing, Ahşap Alüminyum PVC-U kapı çerçeveleri ve pencere çerçeveleri arasında sızdırmazlık sağlamak için geliştirilen düşük modüllü silikon dolgu macunu.

En yaygın Pourus ve pourus olmayan inşaat yüzeylerine yapışır.

Önceden tamamlanmış laminat zeminlerde kullanılabilir.

(Kullandıktan sonra boyanacak veya lekelenecek şekilde tasarlanmamıştır.)

Ürünün Özellikleri:

Nötr Kür Tipi Sistem.

20 ila 30 dakika çalışma süresi.

2 saat içinde atmak.

Düşme yok.

Uygulama Sıcaklığı Aralığı +5 ila + 40 ° C.

+/-% 25 Ortak hareket kabiliyeti.

ISO 11600 F&G 25LM

Dow Corning Dowsil 796 Renk Seçenekleri:

Siyah

Parlak beyaz

Kahverengi

Bronz

Karamel

altın meşe

Meşe Ral 8000

Gri

Maun

Gül ağacı

Sıcak beyaz

Daha fazlası ve en uygun fiyatlı dow corning markalı ürünler için hemen web sitemizdeki numaramız üzerinden bize ulaşın. Ayrıca bu ürüne ait teknik dökümanlar için lütfen ana sayfamıza geçiş yapın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir