Dow Corning 895 Strüktürel Cephe Silikon Fiyatları

Dow Corning 895 isimli bu Strüktürel Cephe Silikon Fiyatlarını en iyi şekilde öğrenmek için çekinmeden bizi arayabilir ve muhteşem fiyatlarımızdan sizlerde bu muhteşem ürünü temin edebilirsiniz.

Cam ve yapısal uygulamalar için tüm Avrupa standartlarını karşılayan yüksek kaliteli Dow Corning 895 Yapısal Cam Yalıtım Ürününü sunuyoruz. DOW CORNING 895 ürünü için ülkenin dört bir yanındaki geniş bir ağ tarafından desteklenerek, ürünleri istenen hedefe zamanında ve verimli bir şekilde teslim etmemize yardımcı olmakta olan firmamızın aracılığı ile nerede olursanız olun sizlerde hızlı bir şekilde dilediğiniz adetlerde ürüne sahip olabilirsiniz.

Dow Corning® 895, cam, metal ve diğer inşaat bileşenlerinin yapısal olarak yapıştırılması için özel olarak tasarlanmış, tek parça, nötr kürlü silikon bir sızdırmazlık maddesidir. Sertleştirici elemanların bina panellerine yapıştırılmasında da kullanılabilir.

Yapı panellerine sertleştirici elemanların yapıştırılmasında ve diğer yapıştırıcı uygulamalarında da kullanılabilir.

Strüktürel Cephelerde DOW CORNING 895 Macunu fabrikada uygulanmalı ve optimal yapışma performansı sağlayan koşullarda çalışılmalıdır. Cam dizaynının elvermediği durumlarda veya onarım hallerinde şantiyede çalışılabilir. Bu macun, prEN 1 3022 ve EOTA Kılavuzuna göre Avrupa standartlarına uygun geliştirilmiştir.

Dow Corning 895 Özellikleri

EOTA tarafından geliştirilen yapısal cam uygulamaları için yeni geliştirilen Avrupa standartlarını karşılar.
Kaplanmış emaye ve yansıtıcı camlar, anodize ve polyester kaplı alüminyum profiller ve paslanmaz çelik profiller dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma.
Kokusuz ve aşındırıcı olmayan şirin sistem.
Ozona ve aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır.

Dow Corning 895 Yararları
Sertleşmiş ürün mükemmel aşınma özellikleri ve ultraviyole radyasyona, ısıya ve neme karşı yüksek direnç gösterir.
Yüksek nihai çekme dayanımı, yapısal yapıştırma uygulamaları için idealdir.
Mükemmel mekanik özellikler barındırır.

Firmamızın bünyesinde bulunan bu ürünün dilediğiniz adetlerdeki siparişleri için hiç çekinmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ve muhteşem müşteri teknik destek ekibimiz ile merak ettiğiniz tüm soruları da cevaplıyoruz. Bu bağlamda bize hemen ulaşmak isterseniz (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürünün teknik detayları, detaylı tanıtımı ve diğer görselleri için web sitemizin ana sayfasına geçiş yaparak ürünler kategorisi altından ürüne erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir