Dow Corning Ürünleri İçin Fiyat Listesi

Dow Corning Ürünleri İçin Fiyat Listesine erişmek isteyen tüm ziyaretçilerimiz, Dow Corning markalı tüm ürünleri dilediği adetlerde firmamız üzerinden sipariş verebilir ve en uygun fiyatları Kanyon Yapı’dan edinebilir.

Çok uzun yıllardan bu yana silikon teknolojilerinin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda faaliyetlerini dünya devi olarak sürdüren “dow corning” markası bugün dünyanın silikon malzeme taleplerinin yaklaşık %61’ini karşılamaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde 7000 çeşitten çok daha fazlasını barındırmakta olan markanın bir çok ürününe firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile en uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı ve kullanışlı ürünleri sayesinde müşterilerin tamamı kullandığı ürünlerden memnun ve günden güne ürün tüketimi konusunda en çok tercih edilen marka olma yolunda hızla yükselmektedir. Dow Corning markası silikon yapıştırıcı, sızdırmazlık silikonları, termal silikonlar, iletken silikonlar, dolgu malzemeleri, termal iletken macunlar, kaplama malzemeleri, astarlar, primerler gibi ürün gruplarına sahiptir.

Silikon ve silikon bazlı ürünlerin en iyilerini edineceğiniz markalardan biri olan dow corning muhteşem çözümler sunan ürünlerini sizlere firma olarak sunmaktayız. En uygun fiyatlı dow corning markalı ürünlere firmamız aracılığı ile erişebilirsiniz.

Firmamızın Dow Corning markası ile uzun yıllara dayanan satış tecrübesi bulunmaktadır. Piyasada en uygun fiyatları alabileceğiniz markamızı arayabilirsiniz. Silikonlarda dünya geneli bir marka olan Dow Corning 1943 yılında kurulmuş bir şirkettir. Kuruluşun bu gün itibari ile Dow Chemical Company ismini taşıdığını bilmelisiniz. Dow Corning markası hemen hemen bir çok sektörün taleplerini karşılamakta olduğunu biliyoruz. Elektronik, otomotiv, elektrik mühendisliği, inşaat ve endüstrideki bileşenlerin çoğu genel anlamta toz ve neme karşı dayanıklı yapılmış ve gaz sızıntısını, sıvı kaybını önlemelidirler. Dow Corning bir çok ihtiyacı üstün performansı ile karşılamaktadır.

Sizin de ihtiyacınız olan Dow Corning ürünü için en iyi fiyatı almak istiyorsanız hemen bize (0216) 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlere en iyi fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

* Dow Corning 784
* Dow Corning 791
* Dow Corning 796
* Dow Corning 895

Ürünleri firmamızın en çok satışını yaptığı ürünlerdir. Unutmayın bir dünya devi olan DOW CORNING markasının tüm ürünlerinin en iyi fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir