Dowsil 993 Cam ve Metal Macunu Fiyatları

Dowsil 993 Cam Metal yüzeyler için geliştirilen macun ürününü en iyi fiyatlardan firmamızdan temin edebilisiniz. Kanyon Yapı olarak DOWSİL markalı bu ürünü sizlere dilediğiniz il ve ülkelere ulaştırmaktayız. DOWSIL ™ 993 Yapısal Cam Macunu, cam, metal ve diğer yapı bileşenlerinin yapısal yapıştırılması için özel olarak geliştirilmiş iki bileşenli, nötr kürlü bir silikon formülasyondur.

DOWSIL 993 Strüktürel Cam Sızdırmazlık Malzemesi, eşsiz bir yapışma özelliğini çok çeşitli sıcaklıklarda yüksek fiziksel özelliklere sahip çok çeşitli yapı yüzeyleriyle birleştirir. EOTA Teknik kılavuzunda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, eskime sonrasında yapışkan ve mekanik özelliklerin mükemmel bir şekilde korunmasını sağlar:

* Sıcak suya daldırmada 1000 saat ultraviyole radyasyona maruz kalma (ISO DIS 11431)
* Kesme ve gerilimde 5000 yük çevrimi
* Tuz spreyine direnç (ISO 9227 NSS)
* SO2’ye direnç (ISO 3231)
* temizlik maddesi (ISO / DIS 10591)
* Aşırı sıcaklığa dayanıklılık (ISO 8339)
* Mikro organizmaya direnç (ISO 846)

DOWSIL 993 Yapısal Cam Macunu, çoğu kaplamalı ve kaplamasız camın yanı sıra çoğu metal ara parçasına eşsiz bir yapışma sağlar. Dolgu macunu, DOWSIL ™ 795 Silikon Yapı Mastiği, DOWSIL ™ 995 Silikon Yapısal Mastik ve DOWSIL ™ 791 Silikon Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik Siyah ve DOWSIL ™ nötr sertleşen yalıtım camı mastikleri gibi DOWSIL ™ 982 Silikon İzolasyon ile uyumludur Cam Mastik yanı sıra en yaygın kullanılan cam bileşenleri. Bir proje için bileşenler seçilirken, proje başlamadan önce yapışma ve uyumluluk testlerinin yapılması ve başarılı olduğu tespit edilmelidir.

Karıştırma ve Dağıtma

DOWSIL 993 Yapısal Cam Sızdırmazlık Maddesinden nihai fiziksel özellikleri elde etmek için, taban ve kürleme maddesinin piyasada bulunan çoğu mevcut iki parçalı silikon dağıtım makinelerinde bulunan havasız bir karıştırma sistemi kullanılarak iyice karıştırılması önerilir. Kürleme sırasında kürlenmiş sızdırmazlık maddesinin fiziksel özelliklerinin değişmesine neden olacak şekilde malzemeye hava eklenmesi nedeniyle ne elle karıştırma ne de elle tutulan güç karıştırıcılarının kullanımı tatmin edici değildir.

DOWSIL 993 Yapısal Camlama Macunu, optimum özellikler için ağırlıkça 9: 1 ila 12: 1 bazdan kürleme maddesine veya eşdeğer 7.1: 1 ila 9.5: 1 oranında karıştırılmalıdır. Bu karışım oranında, dolgu macunu tipik olarak 10-30 dakikalık bir çalışma süresi sergiler ve birimlerin iki saat içinde kullanılmasına izin verir.

DOWSIL 993 Yapısal Cam Sızdırmazlık Maddesi Tabanı ve Sertleştirici’nin parti eşleşmesi gerekli değildir. Kullanmadan önce, tüm bileşenlerin homojenliğini sağlamak için sertleştirici maddenin karıştırılması tavsiye edilir.

DOWSIL 993 Yapısal Cam Dolgu Macunu Sertleştirici, atmosferik nem ile reaksiyona girer ve bu nedenle uzun süre havaya maruz kalmamalıdır.

EOTA çalışma grupları tarafından geliştirilen yapısal camlar için Avrupa standardını karşılar

• Test edilmiş ve Çin GB-16776 genel teknik spesifikasyonlarına uygundur

• Kaplanmış, emaye ve yansıtıcı camlar, eloksallı ve polyester boya kaplı alüminyum ve paslanmaz çelik dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma

• Yüksek mekanik özellikler

• Kokusuz ve korozif olmayan kür

• Geniş sıcaklık aralığında mükemmel stabilite: -50 ° C (-58 ° F) ila 150 ° C (302 ° F)

• Yapısal kabiliyet

• Kürünü tamamlamış ürün mükemmel ayrışma özellikleri sergiler ve ultraviyole radyasyona, ısıya ve neme karşı yüksek direnç

• Baz ve kür ajanının lot eşleşmesi gerekli değildir.

• Yapısal camlama için iki parçalı silikon dolgu macunu.

Dowsil 993 Cam ve Metal Macunu Fiyatlarını almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bize web sitemizde yer alan 0216 314 56 40 numarasından ulaşın.