DuPont Tyvek Çatı Ürünleri

DuPont Tyvek Çatı Ürünlerinin yetkili satış firması olarak sizlere firmanın bazı ürünlerini tanıtmak için bu yazımızı hazırladık.

www.kanyonyapi.netÇatılar ve duvar uygulamaları için kullanılan DuPont™ Tyvek® SOLID ürünü hafif ve esnek bir üründür. Destekli olan çatılarda ve duvar uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilen bu ürün su yalıtım örtüsü olarak, yalıtmlarda, çatı tahtalarında direk temaslı olacak şekilde kullanılmalıdır.

DuPont™ Tyvek® ENERCOR® isimli bu ürün ise metal uygulamalarda ve ahşaplarda reflektif yalıtım örtüsü olarak bililnmektedir. Bu ürün metal ve ahşap alanlarda kullanılması için geliştirilen, su buharının geçişine açık olan bir yalıtım ürünüdür. Düşük bir emisyon özelliği bulunan ürün ışıma tekniği ile oluşmakta olan ısı kayıplarını azaltmakta ve enerji verimliliğini yapılarda arttırmaktadır.

DuPont™ Tyvek® PRO ürününe baktığımızda ise markanın geliştirdiği bu ürün soğuk ve sıcak çatılar dahil olmak üzere tüm eğimli çatılarda kullanılabilen, muhteşem özellikleri bulunan bir üründür. Destekli ve desteksiz olan tüm çatılarda kullanılabilen bu ürün çok amaçlı, güçlendirilmiş bir üründür. Düşük eğimi bulunan metal çatılarda, duvarlarda ve zeminlerde kullanım için ideal bir üründür.

Bir başka ürün DuPont™ Tyvek® SUPRO PLUS isimli ürünümüz ise sıcak, karma ve soguk çatı sistemleri dahil olmak üzere eğimli çatılar için uygundur. Destekli ve desteksiz tüm çatı çeşitlerinde kullanılabilen bu ürün yüksek derecelerde mukavemet gücüne sahiptir. Ürün uygulandığı alanlarda yatay bindirmelerin bantlanması ile beraber hava geçişlerini azaltmakta olan bir sistemdir. Aynı zamanda ısı verimliliğine katkıda da bulunmaktadır.

DuPont™ AirGuard Sd5 isimli buhar kesici ve buhar kontrol ürününe sahip olmak için en doğru yerdesiniz. Ürünü kısaca tanıtmak gerekirse bu muhteşem ürün duvarlar, çatı ve zeminler için buhar kontrol katmanı olarak tanımlayabileceğiniz bir üründür. Buhar geçişleri ve dirençleri için fazla buharı kesecek olan ürün, su buharının geçişinde, cephe ve çatılarda buhar kesici yerine kullanılabilen bir üründür.

DuPont™ AirGuard Reflective Buhar Kesici ürünü yoğun buhar yaratımı bulunan yapılar için uygun bir üründür. Yapıdaki nemi, su buharını tamamı ile kesicek bir malzeme arıyorsanız seçmeniz gereken malzeme budur. Aynı zamanda uygulandığı alanlarda %32’lere varan enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Ürün uygulanması ile hava kaçaklarının da önlendiği bir alan oluşturur.

Tüm çatı ve cephe ekipmanları ve ürünleri için Kanyon Yapı firmasını rahatlıkla tercih edebilir ve firmanın sizler için satışını sağladığı tüm ürünleri sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşarak dilediğiniz ürün ile ilgili bilgi alabilir, fiyat öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz.