Dupont Tyvek Solid Su Yalıtım Ürünü Fiyatları

Dupont Tyvek Solid Su Yalıtım Ürünü için en uygun fiyatları ve en kaliteli seçenekleri firmamız sizlere sunmaktadır. Firmamızın web sitesinde yer alan ürünü tüm detayları ile inceleyebilir, ürüne ait videoları izleyebilir ve ürün için hazırlanan özel PDF dökümanları indirebilirsiniz. Su Yalıtım Örtüleri Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Kurumsal web sitemizde sizlere sunulan Nem Bariyeri ve Buhar Kesici ürün grupları arasında lider konumda yer alan Dupont markasına ait Tyvek Solid için ülkenin en iyi fiyatlarını da aynı zamanda Kanyon Yapı sizlere sunmaktadır.

Çok esnek ve hafif olan Tyvek Solid ürünü kırma çatılarda kiremitlerin altında uygulanabilir, giydirme cephelerde uygulanabilir, siding baskı uygulamalarında uygulanabilir, nefes alan su yalıtım örtüsü olarak bilinen bu ürün Tyvek‘in kaliteli ürünleri arasındaki yerini almıştır. Tamamen destekli çatılarda ve duvar uygulamaları için geliştirilmiş olan bu ürüne Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile anında sahip olabilmek mümkün. Su yalıtım örtüleri arasında en bilinen, en kaliteli malzemedir. Yalıtım veyahut çatı tahtaları ile direk temas halinde olabilmektedir. Serilmesi ve gergin olması gerekmekte olan bu ürünü uygularken baskı çıtaları ile sabitlemelisiniz. Tyvek Solid ürünü yalıtım örtüsü üzerinde yatay bindirme yerlerinden de bantlanmalı ve geçirimsiz hale getirilmelidir.

Dupont Tyvek Solid Özellikleri

Rüzgar bariyeri olarak kullanılabilir, yüksek denecek kadar su yalıtım örtüsü özelliği bulunmaktadır, UV ışınları ve su dayanımına maksimum performans sağlamaktadır. Daimi olarak buhar geçişini de sunan bu ürün aynı zamanda ısıl bağlı mikro gözeneklere sahiptir. Son olarak %100 HDPE mukavemeti bulunan bir üründür.

Aşağıda teknik detaylar kısmını sizlere sunmaktayız.

tyvek

Bazı test metotları EN 13859-1:2014 & EN 13859-2:2014 ve/veya DuPont™ ISO 9001: 2008 sertifikalı kalite sistemlerine göre değiştirilmiştir (daha detaylı bilgi için lütfen bölgesel DuPont™ temsilcinizle irtibata geçiniz). Bu bilgi, bu konu üzerindeki şu anki bilgilerimizle uyuşmaktadır. Üye Ülkelerin yapı malzemeleri ile ilgili kanunları, düzenlemeleri ve idari hükümlerinin uyumlaştırılması hakkında 21 Aralık 1988 tarihli 89/106/EEC sayılı Konsey Direktifi (“Avrupa Yapı Malzemeleri Direktifi”) ile uyumlu olarak sunulmaktadır. Sadece kendi deneylerinize mümkün olan önerileri sağlamak için sunulmuştur. Öngörülmediği halde, herhangi bir testi değiştirebilmek için belirli amaçlarınız doğrultusunda uygunluğunu test edebilmeniz gerekmektedir. Bu bilgi, yeni bilgi ve deneyimlerin uygunluğu doğrultusunda yenilenmeye açıktır. Tüm son kullanım çeşitliliklerini öngöremediğimiz için, DuPont bu bilginin kullanımıyla ilgili hiçbir mesuliyet varsaymamakta ve garanti vermemektedir. Bu belgedeki hiçbir şey, üzerinde işlem yapılacak yada patent hakkını çiğneyecek tavsiye olarak düşünülemez. Ürün güvenliği bilgisini lütfen isteyiniz. Bu teknik veri çizelgesi yazılı bir doküman ve imzasız olarak geçerlidir.

Ürün için aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve en iyi fiyatları yine bu numara üzerinden alabilirsiniz.