Eğimli Çatı Yalıtımı Ürünleri Fiyat Listesi

Eğimli çatılarda su yalıtımları için kiremit altı için özel örtüler veya membran kullanılmaktadır. Çatının kaplaması üzerine kiremit altı örtüsü döşenmektedir. Eğimli çatılarda membran uygulaması genel olarak kullanılmaktadır. Eğimli çatıların çir çok tipi vardır ama koruması, güvenliği, enerji çözümü tüm çatıların tek bir ortak noktasıdır. Kaliteli ve nefes alabilen yalıtım örtülerinin en uygun fiyatlarını firmamızın web sitesinde yer alan irtibat numaralarımızdan öğrenebilirsiniz.

Knauf markalı eğimli çatı yalıtımı ürünlerini web sitemizden rahatlıkla tüm özellikleri dahilinde inceleyebilirsiniz. Su, rüzgar ve neme karşı güvenli koruma sağlayan özel çözümler için Kanyon Yapı ülkemizin bir numaralı çözüm merkezi olmuştur.

Knauf markası tarafından patentli olan ECOSE teknolojisi ile üretilmiş olan EARTWOOL 044 ürünü kullanılmayan çatı aralarında döşeme üzerine serilmesi ile uygulanan ve yüksek performans sağlayan uzun ömürlü ve çevre dostu ve aynı zamanda yeni nesil mineral yün esaslı çatı şiltesidir.

Eğimli çatı yalıtımı ürünümüz yangına karşı yüksek dayanıma sahiptir. Yangına etki tepki sınıfı A1 klasmanında yer almakta olan bu ürün kullanım amacı ve talep edilen performansa göre alüminyum folyo kaplı olarak da sunulabilmektedir.

Yeni Nesil Mineral Yün Esaslı Çatı Şiltesi olan bu ürün düşük iletken katsayısıı sayesinde de mükemmel termal yalıtım sağlamaktadır. Aynı zamanda ses yalıtımına da katkı sağlamaktadır.

Sizlerde en iyi fiyatlardan yararlanmak isterseniz hemen bizi (0216) 314 56 40 numarasından arayabilir ve işinin uzmanı ekibimizden en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir