Epdm Dilatasyon Bandı Fiyatları

Epdm Dilatasyon Bandı Fiyatlarında en uygun fiyatlarımız ve en kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Binaların dilatasyonlarının farklı yapı malzemelerinin denk gelerek birleşmesi gerektiği noktalarda ( misal, betonla metal ) düzensiz alanlarda, geniş çatlaklı yalıtım alanlarında kullanılması için piyasada bir çok elastik dilatasyon bantı ile karşılaşabilirsiniz. Ancak firmamız Kanyon Yapı tüm ürünlerinde de olduğu gibi her zaman kaliteyi ve sağlam yapıları, sağlam inşaatları ve sağlam uygulamaları baz almakta olduğundan ve düşündüğünden dolayı en iyileri size en uygun fiyatlara ulaştırmaktadır. Ürünümüz UV ışınlarına ve tüm dış hava etkenlerine karşı yüksek dayanım sağlayan ve yırtılma, delinme sorunlarına karşı oldukça dirençli olan bir üründür.

Aynı zamanda sürekli su olsa dahi buna da yüksek dayanım sunan dilatasyon bantları içme su depolarında kullanıma da uygun bir üründür. Bitki köklerine karşı dayanıklı ve delinme sağlamayan bu ürün zedelenme yaşadığınız durumlarda da kolaylıkla tamir edilebilme özelliğine sahiptir.

Duvar ve zemin türlerinin birleşim noktalarında her türlü yapı için uyumlu olan bu ürünler genleşme derzlerinin kapatılması ve yalıtımlarda da kullanılmaktadır.

Sizde hangi ilde olursanız olun, hangi ülkede olursanız olun İstanbul’da bulunan ve dilatasyon bantı denilince akla ilk gelen firmamızı arayarak en uygun dilatasyon bant fiyatlarını alabilirsiniz.

Dilatasyon Bant Ürünlerinin Avantajları

* Muhtelif kimyasallara dayanıklı bir üründür .
* Genleşme derzlerinde su yalıtımı sağlamaktadır.
* Ekonomiktir, talep edeni üzmeyecek ve kaliteli ürünlerdir.
* Poliüretan mastiklerin kullanılmadığı genleşme derzlerinde dahi rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.

Dilatasyon Bantlarının Kullanım Alanlarından Bazıları

* Uygun yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri ile üstü kaplanmış her türlü bölgenin altına uygulanabilir.
* Su depoları, havuzlar, otoparklar ve alışveriş merkezlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
* Mekanlarınızın iç ve dış alanlarının tamamında çekinmeden kullanın.
* Barajlar, tüneller, otoparklar, metro ve karayolunda her türlü mühendislik yapılarda kullanabilirsiniz.
* Genleşmesi yani dilatasyon derzlerinde düşey ve yatay uygulamalarda kullanabilirsiniz.
* Dış kısımdan veya iç kısımdan yapıla radye temel perdelerde kullanılabilir.

ve daha fazlası için hemen (0216) 314 56 40 numaramızı arayarak detaylı bilgiye sahip olabilir ve en uygun dilatasyon bant fiyatlarını alabilrisiniz.

Karton kutularda 20 metrelik rulo halinde satışa sunulan dilatasyon bantlarının genişliği 2000 mm et kalınlığı ise 1 mm olarak bilinmektedir. Daha uzun talepleriniz ve istediğiniz boyutların siparişleri için hemen bizi arayabiilirsiniz. Ürünü kapalı depolarda güneş ışığından uzak ve dondan koruyarak depolayabilisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir