Epoksi Kimyasal Dübel Fiyatları Gems Ürünlerinin Tamamı Burada !

Kimyasal Dübel ürünü için firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımızı arayabilir ve en iyi seçenekleri firma sitemizden görebilirsiniz.

410 Ml kartuşlarda satışa hazır bir şekilde sizlerden gelecek olan telefonları bekleyen ve 1 adetten 1000 adete kadar anında kargonuzu çıkarabilecek olan firmamız Kanyon Yapı incelemekte olduğunuz bu üründe muhteşem fiyatları sizlere sunmaktadır. Gems Epoksi Kimyasal Dübel ürünü iki komponentli kartuşta doymamış polyester reçine ihtiva etmekte olan ve hızlı kürlenmesi ile çabuk sonuçlar almanızı sağlamakta olan muhteşem özelliklere sahip bir üründür.

Epoksi Kimyasal Dübeli tek bir uygulaması ile hesaplı ve etkilidir. Dayanıklı olan bu ürün bir çok kimyasallar ile dayanıklı sonuçlar alabileceğiniz ürünlerdir.

Gems markasına ait olan bu kimyasal dübel ürünü duvarlara yapılmakta olan montajlarda tercih edilebilen bir üründür. Balkonların korkuluklarında, büyük çivilerde, cıvata, geniş vidaların montajlarında beton yapılardan tuğla yapılara, taz ve gaz betonlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz hızlı kürlenmesi ile bilinen ve sizlere çabucak sonuçlar sunan bir üründür.

Ürün diğer GEMS markalı ürünlerden farklı olarak 345 ml olanları 24 lü kolilerde, 410 ml olanları ise 16 adetin yer aldığı kolilerde kartuşlarla sizlere satışa hazır bir şekilde beklemektedir. Ürünü anında firmamız numaralarından sipariş verebilirsiniz.

Kanyon Yapı sizlere Silikon mastik kategorilerinde ihtiyacınız olan her türlü ürünü ülkenin en iyi fiyatlarından sunmaktadır.

Detaylı bilgi için hemen hiç zaman kaybetmeden bizi arayın.