Esnekliğini Daima Koruyan Silikonize Mastik Gems

Esnekliğini Daima Koruyan Silikonize Mastik Gems için üretici firma Kanyon Yapı’nın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

500 Gr olarak üretimi yapılan ve bir çok müşterimizin tercihi olan Gems markasına ait silikonize mastik ürünü içinde yer alan özel bileşenler sebebi ile uygulama alanına çekilmesinin ardından bir yıl geçse de esnekliğini korumaktadır.

Ürün bir çok alanda kullanım için ideal bir ürün olarak bilinmektedir. Prefabrik yapı elemanları arasında genleşmelerde ve ahşaplarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda demir, alüminyum doğramalarda ve pvc lerin montajında da tercih edebileceğiniz bu ürün aklınıza gelebilecek her türlü doğramada uygulanacak olan sıva, denizlik ve diğer yapıların birleşimlerinde kullanılabilir.

Gems markasının Silikonize Mastik ürünü olan bu ürün eternit ve alüminyum çatılarda, cephe plakalarında ve her türlü yapı malzemelerinde kullanılabilen bir üründür.

Silikonize Mastik ürünü çatlaklara karşı boya öncesi de tercih edilebilen bir üründür.

Özel olarak muhteşem bir karışımla üretilen bu ürün 1 sene sonra dahi elastikiyetini korumaktadır. Bu muhteşem ürünü uygulama alanlarınızda bir çok farklı renk olarak tercih edebilirsiniz. Beyaz, gri,kahverengi, siyah ve özel renk serisi olan altın meşe rengi ile ürünü firmamız aracılığı ile dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Gems ürünü farklı renkleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İlgili ürünü adresinize sipariş verebilmek adına firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gems silikonize mastik ürünü 500 gramlık kartuşlarda sizlere sunulmaktadır. Koli adeti olarak 30 adet bulunan özel kolilerde ürünü sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz de 400 ml ve 600 ml lık sosislerde ve ayrıca 300 kg, 5 kg , 10 kg ve 25 kg lık ambalajlardan ürünü firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve aklınıza takılanların yanıtları için çekinmeden bizi arayın.