F Dış Cephe Ankrajı ( Dış Cephe Demiri )

F Dış Cephe Ankrajı ( Dış Cephe Demiri ) ürününde kaliteli yapısı ve uzun ömürlü olan dış cephe yapıları için kullanımı bulunan cephe demiri olarak da adlandırılan F ANKRAJ talepleriniz için Kanyon Yapı hizmetinizde.

F – 80’lik, 100’lük, 120’lik ve 150’lik seçilebilir. Dileyenler için özel üretimler de yapılabilir. Farklı ebatları da bulunan F Ankraj ürünü için hemen bize 0216 314 56 40 numrasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Dış cephe giydirme sistemleri arasında alüminyum yapılarda kullanılan bu ürün, yine alüminyum civata ve dübeller ile sabitlenerek kullanılmaktadır. Aynı zamanda kaplama gereken işlemlerde ise F Ankraj ürünü, elektro galvanize, statik boya uygulaması yapılarak da kullanılabilir.

Kanyon Yapı’nın sizlere sunduğu F Ankraj Dış Cephe Demiri istenilen ebatlarda da üretilebilmektedir.Kalıp ve üretimlerinde istenilen mm ebatlarında üretilebilen bu ürün hakkında merak ettikleriniz için bizi arayın.

Alanında uzman kadromuzun yapı ekipmanları alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizde olduğunu bilmenizi isteriz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, talep etmiş olduğunuz ürünü en kısa süre içerisinde adresinizde sizlere teslim edebilen geniş bir ulaşım ağımız bulunmaktadır.

Aynı zamanda komşu ülkelerimizden gelen yoğun yapı ekipmanları ürünlerimizin siparişlerini de değerlendirmekte ve yurt dışına ürün sevkiyatını da başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Sizlerde F Ankraj Dış Cephe Demiri ürününü sipariş vermek için geç kalmayın. Hemen bizi arayın.