Forever Saniter Fiyatı ( Hijyenik Silikon )

Hijyenik silikon olarak da bilinen Bostik markalı forever saniter isimli bu ürünü sizlere en uygun fiyatlardan ulaştırmaktayız. Firmamız Polisiloksan esaslı, tek bileşenli, hava ile sertleşebilen asetik karakterde olan bu ürünü sizler için geliştirmiş ve üretimlerini başarı ile gerçekleştiren Bostik markası ile sizlere ulaştırmış olan ana bayiidir.

Bostik Forever Saniter uzun ömürlü silikonu uzun süreli rengini koruyabilen, sararmayan, jel veyahut çözücü içermeyen saf bir silikondur. %100 saf sililkon olan bu ürün kullanıma direk hazır bir şekilde satılmaktadır. Forever Saniter markasına ait silikonların tamamı için firmamızın irtibat numaraları üzerinden bilgi alabilir veya toplu alımlarınız için www.kanyonyapi.net web sitemizin iletişim bölümünden bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Ürünü dilerseniz koli ile dilerseniz de adet bazında Kanyon Yapı firmamızdan temin edebilirsiniz. Bostik Forever Saniter ürününün kolisinde 25 adet bulunmaktadır. Hijyenik silikon olarak da bilinen bu ürün küf, bakteri oluşumunu engellemekte olan uzun ömürlü bir üründür.

Bostik markasının bu muhteşem ürünü “Forever Saniter” küvetlerde, duvarlarda, banyolarda, lavabolarda, eyveler ve tezgahların birleşim yerlerinde ülkemizde sıklıkla kullanılmakta olan ve tercih edilen bir üründür. Forever Saniter ürünü banyo ve wc gibi ıslak hacimlerin tamamı için uygulanabilir. Su deposu, havuz gibi su dolu kaplardaki birleşim yerlerine uygulanabilmektedir.

Uzun Ömürlü Silikon olarak bilinen Forever Saniter ürünü uzun süreli olarak rengini muhafaza etmektedir. Asla sararma yapmayan bu ürün solvent içermemektedir. Bostik markasının uzman geliştiricileri tarafından tüm etkenler göz önüne alınarak geliştirilmiş olan bu ürünü ülkemizde en uygun fiyatlarda alabileceğiniz adrestesiniz. Firmamız düzenli olarak ayın her döneminde ülkemizin bir çok ili ve komşu ülkelere dahi gönderim yapmakta olan bölgenin en büyük deposuna sahip firmasıdır.

310 ml tüplerde bulunan hijyenik silikon ürünü içeriği %100 silikondur. Asla çatlama yapmaz, hacim kaybına da uğramaz. Bu ürünü alanlarınızda çekinmeden uygulayabilirsiniz. Elastikiyetini sürekli koruyan bu ürün, her türlü hava şartına uyum sağlayabilecek bir şekilde geliştirilmiş ve üretimleri yapılmıştır. UV ışınlarına diğer tüm bostik markalı ürünler gibi forever saniter ürünü de dayanıklıdır.

Bostik ForeverSaniter aynı zamanda aşınmaya da dayanıklıdır. Uygulamadan yaklaşık bir saat kadar sonra hiçbir hava şartından etkilenmez olan bu ürün kuruyan yüzeylere başka malzemeler yapışmamaktadır. Forever saniter isimli ürünün üzeri boya tutmamaktadır. Uygun fiyatlı bu muhteşem ürünü Kanyon Yapı’nın numaralarını arayarak temin edebilirsiniz. Sertleşmesinin tamamlanması ile elde edilen malzemesi + 50 derece ile +200 derece arasındaki ısı farklılıklarından da etkilenmemektedir. Ürünün sayabileceğiniz diğer bir özelliği ise bakteri ve mantara karşı korunmuş olmasıdır.

Sizlerde hiç zaman kaybetmeden bilgi ve uygun fiyat alabilmek için hemen bize (0216) 314 56 40 numaramız üzerinden ulaşın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir