Futura 3D 130 Alüminyum Çift Açılım Pencere Aksesuarı

Çift açılım sistemleri arasında Giesse’nin sunduğu ürün olan FUTURA 3D 130 ürünü standart ancak üstün performans sağlamaktadır. Futura 3d 130 çift açılım ürünü maksimum yükseklik alanında 3000 mm ve genişlik alanında ise 1800 mm olarak kanatlar için en iyi sonuç alınabilecek, en uygun ürün olarak bilinmektedir. Üründe bir önceki Giesse versiyonlarında yer alan aynı güvenlik ve taşıma kapasıtesi yer almaktadır. Giesse Futura 3D 130 ürünleri garantili yük kapasiteleri 130 Kilogram olarak karşımıza çıkabilmektedir. Ürün IFT Rosemheim tarafından alınmış olan QM328 sertifikasına sahip ürün olması sebebiyle de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür.

Giesse Futura 3D 130 Çift Açılım

Kendi içerisinde de farklı konseptlere ayrılan Giesse’nin çift açılım ürünlerine gelin hep birlikte göz atalım. Giesse Futura 3D 130 MİCRO;

* Standart olan 130 3D Micro ürünü, çift açılım sistemleri arasında bulunan bütün avantajları bünyesinde barındırmaktadır. Ürün daha büyük ve ağır pencerelerin oluşturulmasına da imkan sağlayan bir üründür.

FUTURA 3D 130 LGC;

* İlgili ürüne baktığımızda, bu ürün yeni bir çift açılım sistemi olan Futura 3D standart ürünü ile benzer bazı özellikleri barındırmaktadır. Kesim ölçüleri dahi aynı olan ürünün, dizaynı, dış görünüşü de aynı şekildedir. Bu sistemin daha çabuk olması ve hızlı montaj yapılabilmesi nedeni ile, uygulama sağlayıcılarına montaj süresinden zaman kazandırmakta ve hızlı montaj yapılabilmesini sağlayabilmektedir.

FUTURA 3D LGC – MICRO;

* İlgili üründe üç yönlü olarak ayar imkanı yer almaktadır. Futura 3 D 130 çift açılım sistemleri sayesinde yüksek ayarlar yapılabilir, aynı zamanda yanal ayar, kanat sarkma ayarı, basma ayarında da farklı ebatların bulunduğu bu ürün için hemen kurumsal web sitemizde yer alan ilgili ürün içerisinde bulunan dökümanları inceleyebilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak GİESSE markalı ürünlerin tamamı için çekinmeden bizlere 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadronun yer aldığı, profesyonel ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunan firmamız, Türkiye’nin her yerine ve Komşu ülkelerimizin tamamına ürün gönderimi yapabilmektedir.