Genel Amaçlı Silikon Mastik Gems Ürünü İncele

280 ml olarak üretilen Gems markalı genel amaçlı kullanıma uygun silikon mastik uygulama alanında kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.

Genel amaçlı silikon mastik daima rengini muhafaza etmektedir ve aynı zamanda UV ışınlarının tamamına dayanıklı olarak sizlerin kullanımı için üretilmiştir. Kurumasının ardından sürekli olarak elastikiyetini muhafaza etmekte olan bir üründür. Tamamı ile uygulandığı alanda kurumasının ardından koku yapmayan bu ürün sizler için Kanyon Yapı firması aracılığı ile istemiş olduğunuz adrese istediğiniz adetlerde ulaştırılabilmektedir.

Gems markalı bu ürün aynı zamanda yüksek ve düşük ısıya mukavemetli olarak geliştirilmiş ve antibakteriyel özelliğini de barındırmaktadır.

Genel amaçlı silikon kategorisinde bulunan ürünümüz cam yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilmesinin yanı sıra genel yapıştırma uygulamalarında da tercih edilebilmektedir.r Banyo, mutfak ve diğer sıhhi uygulamalarda tercih edilebilen bu ürün 280 gr’lık kartuşlarda bulunmaktadır. 30 adet bulunan ürünün kolisinden en uygun fiyatlardan firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Bizlere ulaşarak ürün hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilmeniz adına müşteri destek hattımıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Gems markasına ait genel amaçlı silikon ürünü bir kaç renkte kullanıcılarına sunulmaktadır. Özelliklerinden yukarıda bahsettiğimiz bu ürün şeffaf olarak, beyaz renkte, gri renkte ve siyah renkte üretimleri gerçekleştirilebilen bir üründür. Lütfen siparişlerinizde istemiş olduğunuz rengi belirtmeyi unutmayın. Ürün kullanılacağı alana göre bu 4 renk üzerinden en yakın renk ve uygun rengi tercih edilerek satın alınabilen bir üründür. Her türlü alan için tercih edebileceğiniz genel amaçlı silikonumuzda muhteşem fiyatlar sizleri beklemektedir.

En iyi fiyatlar ve en kaliteli seçenekler için daima Kanyon Yapı firmasını aramanız size yardımcı olacak sonuçları sunabilmemiz adına mümkündür. Çekinmeden firmamızı arayın ve işleriniz için en uygun ürünleri seçin.