Geniş Başlıklı Çelik Çivili Dübel Fiyatları

Çelik Çivili Gaz Beton Dübeli

Ürün geniş başlığa sahip bir üründür. Yalıtım levhalarında olan kalınlıkların artması durumunda bu tarz dübellerin kullanılması, çelik çivili dübellerin kullanılması gerekmektedir. Uygulama alanı için dübelin ucunun en az 4 cm içeriye gireceği ürünleri seçmelisiniz. Delikleri boşluklu olan uygulamalardaysa dübel ucu en az 5 cm içeriye girmelidir. Taşyünü uygulamalarında en fazla tercih edilen bir üründür.

Eğer ki taşyünü uygulaması 10 santimetre ve üzerindeyse levhalara bakmadan direk çelik çivili dübeller kullanılmalıdır. Duvarda olan yamukluklar da göz önünde bulundurularak dübelin boyu tercih edilebilir. Eğer ki 10 kattan fazla olan binalarda kullanım sağlanacak ise, 10. kattan sonraki balkonların altları, kuzey cephelerde rüzgarın fazla bineceği alanlardır. Bu alanlarda metrekare de uygulanan dübel 8 adet olarak en az kullanım sağlanmalıdır. Çelik vidalı dübeller yüksek binaların olmazsa olmazlarıdır.

Biz Kanyon Yapı olarak incelemekte olduğunuz bu ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en iyi fiyatlardan sizlere ulaştırabilmekteyiz. Hemen firma yetkililerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşarak fiyat tekliflerinizi alabilir ve dilerseniz telefon üzerinden siparişlerinizi iletebilirsiniz. Kanyon Yapı web sitesinde yer alan tüm yapı ekipmanları ürünlerinde olduğu gibi, incelediğiniz Çelik Çivili Gaz Beton Dübelini en uygun fiyatlardan sunacaktır

Çelik çivili dübellerin bazı kısımları plastik hammaddelerden üretilmektedir, uygulanmasının yapılacağı duvarlarda veya binada mantolama yalıtım levhası kalınlığına göre pek çok farklı seçenek kullanılabilir. Uygulanacak olan duvar yapısı için basınç miktarı çölçülmeli, mantolama yalıtım levhasının uygulanacağı her metrekare için kaç taşıyıcı delik olacağı belirlenmelidir.

%100 PE hammadde ile üretilen bu dübellerde çivi çakılırken kaymaması için S şeklinde açılan yanaklarla engellenecektir. Çivilerde kolay kırılma olmaması amacı ile cam elyaf katkısı da bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve uygun fiyatlar amacı ile KANYON YAPI’yı aramadan asla çelik çivili gaz beton dübeli almaya karar vermeyin.